Sayfa 194/256 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon
Arama sonucu : 2042 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Enerji sektörünün içinde en iyi şirket hangisi acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Galiba kağıt alamayanlarin algı oyunları bunlar şu anda enerjiler içinde kasa nakit dolu yatırımı olan en iyisi
    aynen hocam ben buraya bunu yazdım diye sizler kağıdınızı satacaksınız hisse düşecek ve biz algı yapanlar hemen toplayacağız

3. Bugün spk bülteni akşam çıkacak umarız ALFAS ın %700 sermaye artırımı onaylanır.. 7 tane bedelsiz birde kendisi 8 tane hissemiz oluyor.. 100 lotu olanın toplam 800 lotu oluyor bölünme sonrası..

4. GESAN da bölünme sonrası %50 prim yapmıştı..

5.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Bugün spk bülteni akşam çıkacak umarız ALFAS ın %700 sermaye artırımı onaylanır.. 7 tane bedelsiz birde kendisi 8 tane hissemiz oluyor.. 100 lotu olanın toplam 800 lotu oluyor bölünme sonrası..
    Dün akşam yayınlandı biz yokuz. Zaten 1 aydan önce onay verilmiyor benim bildiğim.
    SPK Başvurusu 06 Haziranda yapıldı. 06 Temmuzdan önce Bedelsiz onayı beklemeyin derim.
    Bayramdan sonraki hafta onaylanma şansı var.

6. Bugünkü ralliden negatif ayrışmamızın sebebi nedir anlamış değilim.

7.  Alıntı Originally Posted by B.ymn Yazıyı Oku
    Bugünkü ralliden negatif ayrışmamızın sebebi nedir anlamış değilim.
    aslında çokda negatif ayrılmadık.. bir ara 452 dende işlem oldu..bu hisede robotlar işleme hakim durumda.. aslına bakarsanız daha 1 ay önce 290 lardan işlem görüyorduk..Hatta geçen ay 10 mayıs ta 243 TL bile görmüş hisse..şuan iyi durumdayız ancak 450 nin üzerinde durursak bedelsize spk onayının geldiği günden dağıtım gününe kadar 500 tl yi görme ihtimalimiz olabilir.. 2 tavan yapsa zaten 500 ün üzerindeyiz..seans içi çok sert hareket ediyor..dikkatli olup al sattan uzak durup kağıdımıza sıkı sıkıya sahip çıkmalıyız.. Dediğim gibi 1000 lot ALFAS tutanlar 5 yıl sonra bir daire parası kazanacaktır..Tecrübe ile sabittir..

8.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    aslında çokda negatif ayrılmadık.. bir ara 452 dende işlem oldu..bu hisede robotlar işleme hakim durumda.. aslına bakarsanız daha 1 ay önce 290 lardan işlem görüyorduk..Hatta geçen ay 10 mayıs ta 243 TL bile görmüş hisse..şuan iyi durumdayız ancak 450 nin üzerinde durursak bedelsize spk onayının geldiği günden dağıtım gününe kadar 500 tl yi görme ihtimalimiz olabilir.. 2 tavan yapsa zaten 500 ün üzerindeyiz..seans içi çok sert hareket ediyor..dikkatli olup al sattan uzak durup kağıdımıza sıkı sıkıya sahip çıkmalıyız.. Dediğim gibi 1000 lot ALFAS tutanlar 5 yıl sonra bir daire parası kazanacaktır..Tecrübe ile sabittir..
    İnşallah Hocam. Şu üzerimizdeki anlamsız baskı kalkarsa daha yakın bile olabilir

Sayfa 194/256 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •