Sayfa 194/243 İlkİlk ... 94144184192193194195196204 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. Her yerde cakallar geziniyor arkadasim...gerel bile 2 tavan yapamadi tesla haberiyle..bera ama 7-8 tavan gitti..bir haberle..vs vs..birazda kismet olmali insanda...

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bundada galip cikti diye 80 kuruslar ne alaka adam satmis bitirmis zaten ..duscekse satin pzts elinizdeki mali..kurtulun

3.  Alıntı Originally Posted by emrehazirci Yazıyı Oku
    Bundada galip cikti diye 80 kuruslar ne alaka adam satmis bitirmis zaten ..duscekse satin pzts elinizdeki mali..kurtulun

Adam zaten elindeki malı 1.08 ve 1.12 araligından satmış.Tepki alımlarıda 0.99 1.00 ve 1.01 kademelerinden 4.5 milyon lot alımıyla geldi.ilk destek çalıştı.Bu kadar malın hepsinide ky almadı.Bence pazartesi salı tepki godtererek yukarı çıkacaktır.KORKARAK hisseyi satıp zarar etmenin mantığıda yok.

4. Haftalık yayımlanan raporda pay başına değer olarak 1.26 veriliyor. 4.000.000 satış görünüyor bir aracı kurum tarafından, işlem hacmine bakıyorsun 7.000.000 tamam birileri satıyor ama birileri de alıyor. Bukadar satışla, günlük ortalama miktarına bakarsan taban yapmalıydı. Şu anda hisse pay başına verilen değerin çok altında. Yılsonu değerlendirme nasıl yapılacak? Kararsız kaldım, beklesem olur mu diye!

5. Herhalde Denizbank takasinda ki 4.5 milyon lotu sattılar. Yada sattık görüntüsü vermek istiyorlar. Yapacak bir şey yok beklemeye devam.

Lenovo K33a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kap açıklamasında Metro payım kalmadı diyor burda 500 bin alış var bu nasıl iş anlamadım

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Kap açıklamasında Metro payım kalmadı diyor burda 500 bin alış var bu nasıl iş anlamadım

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adamın metro ile başlayan bir sürü şirketi var biriyle alırken diğeriyle satıyor.
    Metro menkul, metro turizm, metro ticari ve Mali yatırımlar gibi liste uzayıp gidiyor . Alım yaparken metro menkul üzerinden yapıyor diğer aracı kurumlara virman yapıyor.satislarida diğer aracı kurumlardan yapıyor. Bu yüzden ne kadar mal toplamış mi belli olmuyor.

Şu son 8 aylık hareketleriyle ben al-sat yapıyorum mesajı veriyor . %20-30 yükseltir sonrada karı görünce satarım görüntüsü veriyor. Öyle 2-4 hayali kurma avucunu yalarsin demeye getiriyor. Bakalım galip ne yapacak. Bunlarda oyun bitmez.elimizde bir tek silahımız var oda beklemek. Onunda kazandırması garanti değil. bol kazançlar dilerim.

Lenovo K33a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 194/243 İlkİlk ... 94144184192193194195196204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •