Sayfa 195/337 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    inşallah..10 un ustunde kalırsa ıyı olacak..
    Bugun destek attim biraz.inandigim seyi yapmaya devam.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bugun destek attim biraz.inandigim seyi yapmaya devam.

teşekkürler.umarım inandıgınız gıbı olur..ne kadar destek attınız .

3. Normalde aldim sattim diye yazmam foruma dogruda bulmuyorum, bugun boyle oldu.ama sunu diyebilirim 10 tl girdigim alis sonrasi son dk larda 10,20 kadar tasidilar gun boyunca alislarim oldu tabi

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Normalde aldim sattim diye yazmam foruma dogruda bulmuyorum, bugun boyle oldu.ama sunu diyebilirim 10 tl girdigim alis sonrasi son dk larda 10,20 kadar tasidilar gun boyunca alislarim oldu tabi

ok.inşallah yarın yön yukarı olacak sonrası allah kerim.

5. Sonunda yılan hikayesine dönmüştü yatırımları tamamlamaya devam.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/882123

Kayseri 7.İcra Dairesince, muhammen bedeli 1.200.000 TL olarak belirlenmiş olan "Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Yıldızevler mah., İkiyüzlü Mevkii, 5202 Ada, 1 Parselde kayıtlı 1750/215000 arsa paylı E Blok Zemin Kat, 27 Bağımsız bölüm numaralı Depolu asma katlı dükkan" taşınmazın ihalesinin, firmamız tarafından 750.000,00 TL'ye alındığını, ihaleye itiraz edildiği ve devir ve tescil işlemlerinin,itiraz sürecinin tamamlanmasından sonra gereçekleşeceği bilgisini 09.09.2019 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda bildirmiştik. İhaleye itiraz süreci lehimize tamamlanmış olup,Bağlı ortaklığımız Center Glass Cam Mobilya Teks.San.Ve Tic.A.Ş adına tapu tescili gerçekleşmiştir.

6. bist biraz şişti ama bu sırada 11,45 seviyesinden tmpol kar satışı yedi, bistte cumartesi müjde sonrası pazartesi biraz satış yiyebiliriz,

Tmpol özelinde ise geçmişte yaptğı hareketleri devam ettirir ise 12,50 -13 TL aralığı teknik olarak mümkün aşağıda ise 9,60-80 altında kapanış yapmadığı sürece sıkıntı yaşamayacağız.

Yakın zamanda elektrik üretiminede başladık haberi gelirse bir bu haberı de tabiyki fiyatlayacaktır.
    Son düzenleme : İSMAİL; 16-10-2020 saat: 11:41.

7.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    bist biraz şişti ama bu sırada 11,45 seviyesinden tmpol kar satışı yedi, bistte cumartesi müjde sonrası pazartesi biraz satış yiyebiliriz,

Tmpol özelinde ise geçmişte yaptğı hareketleri devam ettirir ise 12,50 -13 TL aralığı teknik olarak mümkün aşağıda ise 9,60-80 altında kapanış yapmadığı sürece sıkıntı yaşamayacağız.

Yakın zamanda elektrik üretiminede başladık haberi gelirse bir bu haberı de tabiyki fiyatlayacaktır.
    mrb.cumartesı mujdesı nedır ve neden satıs yesın pazartesi

8.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    mrb.cumartesı mujdesı nedır ve neden satıs yesın pazartesi
    cumhurbaşkanı yenı rezerv açıklayacak onu kastediyorum, dolar 8 üstüne atmıyorsa borsa 1180 altına inmiyorsa bu yüzden diye düşünüyorum.

Satışı bıst yıyecek yanlış anlaşılmasın tahmınım o yonde

Sayfa 195/337 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •