Sayfa 195/466 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Bu formda yardımcı olup bildirim yapan Bilgi paylaşan hakkını arayan arkadaşlara teker teker teşekkürler ediyorum,👏👏👍👍
    selimseni ayriyeten teşekkür ve tebrik ediyorum paylaşımları için,iyiki varsınız arkadaşım...🙏🙏👏👏👍👍

Herkes hisselerine sahip çıksın...hakkını,itirazlarını, elinden geldiği kadar yapsın....!!!

Bu zalimler bilsinler artık biz kolay lokma değiliz...!!!!
    Asla...Ytd...!!!

Saygılar......

2. İyi bayramlar arkadaşlar.

Firma aşırı derecede kötü niyetli bir firma ve her türlü kötülüğü yapmakta Selim kardeşim detaylı yazmış.

Biz ağır bir şekilde bunu firmaya, avusturyadakilere mail ile ve en sonda Cimere şikayet ettik.

Burda esas suçlu firma lakin firma bu cesareti nereden buluyor belli ki spk ve otoritelerin bir şey yapmayacsğına olan inancından...

peki ülkemiz müstemleke mi? avusturyadan vali atandı da biz mi duymadık?!

Selim kardeşim soru sormuş Bir Türk firması bu çakallıklar avusturyada yapsa ne olur diye ben cevap vereyim hapiste gün ışığı göstermez donuna kadar alırlardı çok net söyleyeyim... örnek ingilterede Asil nadir olayı bundan çok hafifinde adamı bitirdiler...

Ben kimse kusura bakmasın suçu
    %35 mondi+tire çakalları
    %60 spk maliye bist.... da bulurum suçu...
    %5 hisse sahipleri

Yatırım ilişkilerine telefon edip hakkınızı arayın

Türkiye müstemleke değildir bunu birileri hatırlatmalı ve bedel ödetmeli....

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3. ADAM POSTA KOYUYOR ŞİKAYET ETSENİZDE NE SİZE NEDE SİZİN DEVLETİNİZE KURUŞ VERMEM DİYOR.

BU KADAR BASİT.

BİZİMDE DEVLET OLARAK GÜCÜMÜZÜ SINIYOR. VARSA DELİKANLI ÇIKSIN DİYOR.

BEN BUNU ANLADIM.

AMA BEN VATANDAŞ OLARAK ŞİKAYET EDİYORUM. HEM DE DURMADAN. sizlerde aynı şeyi yapabilirsiniz. belki bir duyan olur.

ytd.

4. İt iti ıssırmazzzz akıllı olun

5.  Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Dostum nerelerdesin. Bu avusturyalı lar seni özlemiş. Bi tarafları sürekli kaşınıyor Bu arada herkesin kurban bayramı kutlu olsun...
    kardeş burdayim da artik forma girecek mail almaktan canim çıkıyor artik bu ******** tire yönetimini icimden sovuyom

6. ulan ne alsam kuruyo makine takim aldim oda bundan beter ordada turkiyenin ac köpekleri dolu yalan haber hileli islemler ülker doymadı da zehir yesinler zehirrrr

7.  Alıntı Originally Posted by mls35 Yazıyı Oku
    Ben de şikayet ettim. Etmeyede devam edeceğim. Şikayet edenleri görelim, kimler etmiş, kimler edecek.

Herkese iyi bayramlar. Kazasız-Belasız.

Yatırımları kendiniz yapınız. Herkesin bilgisi kendinedir.
    TİRE MONDİ hissedarıyım hissenin ucuz olması neysede acaba bu şirketin hep zarar açıklaması devlete vergi vermemek için bin takla atması sizce kabul edilebilirmi bu avusturyalıların yaptığını bizler onların memleketinde yapsak acep noolurdu .devlette dolandırılmak ve dolandırana ses çıkarmamak sizce suç değilmi. bizlere dolar almayın dediniz satın dediniz bizlerde hisse aldık devlete güvenmelimiyiz evet ama bizlerin hakkınıda korumak devletin görevidir. hiç birşey yapmayacağınızı bildiğim halde genede yazıyorum bugüne kadar yapmadınızki böyle şirket yöneticilerine bundan sonrada ses çıkarmayacağınızımı yoksa çıkaramadığınızımı bilemedim. sizler bizlerin haklarını elin avusturyalı şirketine karşı savunmuyorsunuz .borsa bunlar gibi şirket yöneticileri ile dolu .biz vatandaş isek korumakta sizin göreviniz.

iyi akşamlar

buda benim Cimere yaptığım şikayet umut yok ama 2 dk. ayırdım

8. Ben bu hisseyi çözemedim, düşer diyorlar çıkıyor, çıkar diyorlar düşüyor. Kar ve zarar açıklasa çıkacağı yerde düşüyor, düşeceği yerde çıkıyor. Ne yöne gideceği belli değil. Aynen yolda giden sarhoşlar gibi , yönü belli değil. Kar açıklar dersiniz ,zarar açıklar, zarar deseniz kar açıklar.

Bir de bu hisseye fiyat biçilmez mi 3-5-10 havalarda uçuyor. Merak ediyorum da nasıl 2,5 olacak geçtim 3-5 olacakları.
    Ben artık kurtulmak istiyorum. Bu lanet kağıttan, ama asla zararına da vermem.
    Fakat şikayete bayramdan sonra yine devam, selimsen arkadaştan alıntı yaparak , süslü süslü yazacağım yine, ayrıca o yazıları da delil olarak göndereyim de sağlam olsun.
    Yine cevap vereceklerdir ama ben yine de yazacağım.
    Merak ta ediyorum acaba nelerine güveniyorlar bu kadar.
    Fakat şikayetler yerini bulacak yavaş yavaş.

YTD. sizlerde şikayet edin, iki satır yazıya bakar. Bakın edenler buraaya delikanlı gibi yazıyor. Yoksa siz hala yazmayı düşünmüyormusunuz.

Sayfa 195/466 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •