Sayfa 197/419 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 3351 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    kan emici turgut gittiği zaman belki 10 tl leri görurüz yoksa fk sıfır olsa anlamsız
    Navlunlarda stabilizasyon sağlansın, bu ucuzluğa illa ki gelen olur. Özellikle fonlar ve bıyıklı yabancı için bulunmaz nimet olur. Dolar bazlı olarak zirveden %20’den fazla geri geldik ve mevcut dolar kuru, vadeli ve spot navlun fiyatları, mevcut fiyatla ile prospektif olarak 2 F/K’nın altındayız. Banka, gyo, girişim sermayesi hisselerini çıkar böyle üç beş hisse ya vardır ya yoktur.

2.  Alıntı Originally Posted by suntalam Yazıyı Oku
    Yahu kağıt az aşağı gelince yandınız bittiniz satın kurtuluncu arkadaş yine aktif hale gelmiş. Daha önceki düşüşde de aynı şeyleri söylemeye başlamıştı hisse hisse %14 yaptı 4.90 a gitti. Her yükseliş sus, düşünce konuşmaya başla. İşimiz var böyle.
    Benim için yazıyorsanız yanılıyorsunuz, 4.79’da hayal kırıklığı olacağını yazdım, fiyat 4.29 şimdi. Daha da çok kalpleri kıracaklar, hepsinin planlı olduğunu düşünüyorum, temettüyü küçük yatırımcıdan alacaklar, bedelsizden sonra da iyice hantallaşacak tahta işlem birimi sebebiyle. Ben daha fazla yazmam, isteyen tutsun isteyen beraber uyusun, isteyen de uyanır bu seviyelerde. Aslan gibi senetler var isteyen de onlardan alır mutlu mesut olur. Yoksa bu başlıkta birbirini yiyen çok olacak daha. Sağlıcakla kalın.

3. Kimse begenmedigi hisse icin biyerde yazi yazmaz.. Satip giden kimse donup bir hisse icin yorum yapmaz... Hala yaziyorsa aslinda akli fikri hep o hissedir kim ne derse desin. Yada malsiz kalmis ters trade etmis olacagi degil olmasini istedigini yaziyordur.. Sonuc: Sana ne? Bana ne?

BU İNFO tahtanin hakimi daha terste kaldigini gormedimm. Alimlarimda kademede info bana sattiginda hep dustu.. Satimlarimda info benim lotlari kaptiginda hep cikti..

BU Dolara mudehale icin bisey aciklanacak haberini aldiklari kesinn. Tahta 4.80lerde cok cilizdi.. kademeye mal yediriyordu..

Haber dustu ama Fos cıkti simdi ne yapsin haber fos cikti diye sattigini yukardan mi toplasin mi gariban tahtacilarimiz.. basmaya devam

Tahta hala alima donmedi lakin info bugun her kademeden bana verdi lotu..

Ama Ucuzlugunda bir siniri var O fiyati bana hissettirdiginde kaldiraclarim hazır İnfocuğum, Tacirciğim

(Hele Çakal Credit senide biliyorum, milyon alip 2 saate satarsin ama satmadigin gunler ne oldugunuda biliyorum)
    Bunlar yuzunden No 5 hipermetrop oldum.

Bizim gibi her dk tahta izleyen lot alan satan sapık degilseniz zaten hic dert etmeyinn GSD diye arsa aldim deyip kiymetini bekleyin derim..

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yahu cidden bu kağıdın deli fanatiği var. Bu hisse ve bunun gibi malesef bir kaç hisse var çok ucuz kalan veya bırakılan. Kim diyor ki olduk bittik diye? Yani adam trade eder onlara laf söyleyeni mi dersin. Kardeşim tamam temel çok sağlam ciddi potansiyel var hisse de . Herkes aynı fikirde zaten. Ama olumsuz birşey yazdın mı ooooo . Mesela son 1 aya kadar yabancı ve fonlar falan iyi topluyorlar di. Son 1 ayda hatri sayilir bir çıkış (yabanci)oldu. Bunu söylesen işine gelmiyorsa sat kurtul der. Yok herkes biliyormuş patronun sıkıntılı olduğunu aynı şeyleri yazmayın diye. Ona bakarsan navlun fiyatlarıni takip edeceğiniz site belli, döviz fiyatı belli, Silopi elektrik elektrik sorui işareti ( onunla ilgili bilgi sahibi olmak zor. Akıbetini öğrenmek de zor. Şirket de çok şeffaf değil. Kap ta ne yazıyorsa o diyor.) Bir de Twitter da barış yilmaz i takip edin. Hergun aynı şeyleri yazmanıza gerek yok.
    Ortadan bakmak çok mu zor? Herkes aynı fikirde zaten hisse çok ucuz. Kim aksini iddia ediyor ki? Yada kim şirketi kotuluyor. Kim potansiyeli yok diyor. Sadece borsadaki performansı hayal kırıklığı bence. Seni mutlu ediyordur. Bu hisse ile ilgili arkadaşın biri demişti sessiz kalın çok fazla ovmeyin spegin işini zorlastirmayin diye. Adam yerden göğe kadar haklı. Yani ne zaman coşku ortamı olsa aşağı basmadilar mi ? 2.50 olduğunda herkes sustu , herkes kufreder hale geldi Twitter da. Hatta deutche sattı 20 milyon yabancı bile arkasına bakmadan kaçıyor algısı yaratmak için. Sonrasında aldı yürüdü. Neyse Twitter da özellikle bu hisse ile ilgili çok fazla reklamı olmaz ise umarım gider herkes kalır. Ama çok ucuz kaldığı için ve ky ilgisi her daim olduğu için yukarı aşağı oynuyorlar. Adam 3-4 gün önce sağol 6 ay içinde 40 lira olacak dedi 21 kusurken. Şimdi ben zararına sattım diyor 19.50 oldu hisse. Neyse bu hisse yuruyecekse sesssiz sakın olmalı, çok fazla coşku ortamı yaratılmamali. Bir arkadaşın dediği gibi bırakın spek işini yapsın. Umarım bir gün ederini görür...

5. Bu arada defter değeri 10 olan şirket alacağıma 10 kere bunu tercih ederim. Ama hayal kirikligimizi paylaşmak niye insanları kızdırıyor anlamıyorum. 4.94 ten sattı adam
    Adama laf attılar. Neyse seviyorum gsdho yu iyi para kazandım ( şansıma bir kaç kez iyi yerlerden alıp sattım) umarım kazanmaya devam ederiZ.

6. InFo aktiften benim lotlarimi aliyor..
    Infoyla ilgili gozlemlerimi paylasmistim.. Bugun guzel bir kapanis yaparak teyit et beni hadi.
    Kendi kisisel riskimi aliyorum cephaneyi dolduruyorum lotla..
    (Borsa bu kimse bilemez batarda cikarda) YTD..
     Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Kimse begenmedigi hisse icin biyerde yazi yazmaz.. Satip giden kimse donup bir hisse icin yorum yapmaz... Hala yaziyorsa aslinda akli fikri hep o hissedir kim ne derse desin. Yada malsiz kalmis ters trade etmis olacagi degil olmasini istedigini yaziyordur.. Sonuc: Sana ne? Bana ne?

BU İNFO tahtanin hakimi daha terste kaldigini gormedimm. Alimlarimda kademede info bana sattiginda hep dustu.. Satimlarimda info benim lotlari kaptiginda hep cikti..

BU Dolara mudehale icin bisey aciklanacak haberini aldiklari kesinn. Tahta 4.80lerde cok cilizdi.. kademeye mal yediriyordu..

Haber dustu ama Fos cıkti simdi ne yapsin haber fos cikti diye sattigini yukardan mi toplasin mi gariban tahtacilarimiz.. basmaya devam

Tahta hala alima donmedi lakin info bugun her kademeden bana verdi lotu..

Ama Ucuzlugunda bir siniri var O fiyati bana hissettirdiginde kaldiraclarim hazır İnfocuğum, Tacirciğim

(Hele Çakal Credit senide biliyorum, milyon alip 2 saate satarsin ama satmadigin gunler ne oldugunuda biliyorum)
    Bunlar yuzunden No 5 hipermetrop oldum.

Bizim gibi her dk tahta izleyen lot alan satan sapık degilseniz zaten hic dert etmeyinn GSD diye arsa aldim deyip kiymetini bekleyin derim..

Bedavayken alinip çok ucuzken satılacak bı kagitmis..

Kağıdın eti budu buymuş...
    Temettü yu düşersen 4 TL..
    5 TL yi sene sonu görürse öpüp başımıza koyalım...
    Şimdi Sabancı, holding olarak bu kadar ucuzken bu tip holdingler anca bu kadar...
    Elimde biraz tutucam ama fazla bişey beklediğimden değil laf olsun diye...

Sayfa 197/419 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •