Sayfa 198/792 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 6336 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Sulzer hiçbirşey eskisi gibi olmaz artık.Birileri çıkar 2 senedir ahkam kesiyorsun Yiğit Bulut efendi hani icraat nerede der.Neden bu SPk ya hiç el atmadın der.Artık hiçkimse eskisi kadar rahat değil.
    kardeşim bana bulutu anlatma ..dün sn. erdoganı yerden yere vururken başka şimdi danışman başka..yani suyun yolunda cebi dolduruyorlar devletin çivisi söküldü bayrak gibi sallanıyor sen neyden bahsediyorsun..
    inşallah devleti yönetenler şapkasını önüne kor ve kendilerini degil önce vatanı düşünürler düşünürlermi herkes kendi derdine düşmüş allah yardımcımız olsun..yoksa içte dışta işimiz çok zor çok..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. Sayın Sulzer bazı konularda size katılmıyorum.Ama yeri burası değil.Devlet düşündüğünüz kadar aciz değil.SPk ya yapacağınız bir şikayet eskisine benzemez.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 11-09-2017 saat: 10:49.

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Sulzer bazı konularda size katılmıyorum.Ama yeri burası değil.Devlet düşündüğünüz kadar aciz değil.SPk ya yapacağınız bir şikayet eskisine benzemez.
    herkes özgürce düşüncesini belirte bilmeli sonuçta başka türkiye yok ...haklısınız burası yeri degil...
    birkaç hisse için spk başvurulmuştu ..mesala vestel sonuç sıfır patron ..
    yıl 2006 vestel 6.05 ...alım yaptıgım yer 5.45 geri salınca 6.05 den 5.80 verdim ve hisse 0.65 tl düştü burada birçok kişi spk ve hatta mahkemeye vermeye kadar gidildi sonuç sıfır..
    ve birgün zorlulardan birine bu konuyu sordurdum ve aldıgımız cevap arz talep ..bu kadar sonra rühan haklar kısıklanarak bedeli sermaye artırımına gidildi 1.00 tl alıcı oldu olunca 0.78 alım yaptım bayagı git gel yaptı 2.00 tl arasında aldık ve sattık en son aldıgım 2.02 idi ve hisse 8.62 gitti bende 7.90 vedalaştım ve birdaha vestele bakmadım ..burda spk nerde idi acaba..
    %5 pirim yapsa şirketten kap açıklanmamış bir durum varmı diyen 0.65 tl düşerken bir defa sormadı ..bana bu konuları anlatmayın yukarıdaki yazan yaşımız 60 dogrudur biz neler gördük neler yaşadık ..boş ver dalgana bak siyateçinin biri gider biri gelir bize gerçek vatansever devlet adamları lazım ülkeyi borç batagına düşürenleride gördük süründürenleride en iyi yalanı kim söylerse bu halka ikdidarda gelir..?
    örenk rahmetli demirel 2 anahtar vadetmişti..
    akp de türkiye dünya lideri olacaktı gelişmiş ülke sıralamasında ilk 10 olacaktık ikdidara geldiklerinde 17 ci idik ..
    şimdi ortadogu ülkesi olduk .mesala örnekler çok..
    boş ver konu burda kapansın..
    2002 seçimlerindede akp oy verdim bunuda nokta olarak koyalım2007 den sonra oy vermedim..
    ZIR-DELİ Y.T.D

4. Tekrar ısrar edicem SPk ya şikayet edin.Görevlerini yerine getirmezlerse onları da edin.

Şimdi buradaki durum şu direkt yazmam değişik yolla yazıcam anlayan anlasın.

Bizim oralarda çıkma incir ağacına derler eğer inmesini bilmiyorsan.Burada bazıları bırak inememeyi inciri ceviz sanıp dokumaya kalktı.Yedirmezler.

Bir diğer konu tahtayı rahat bırakmayan burayı hiç bırakmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tekrar ısrar edicem SPk ya şikayet edin.Görevlerini yerine getirmezlerse onları da edin.

Şimdi buradaki durum şu direkt yazmam değişik yolla yazıcam anlayan anlasın.

Bizim oralarda çıkma incir ağacına derler eğer inmesini bilmiyorsan.Burada bazıları bırak inememeyi inciri ceviz sanıp dokumaya kalktı.Yedirmezler.

Bir diğer konu tahtayı rahat bırakmayan burayı hiç bırakmaz.
    haklısınız.. nokta konmuştur tıp..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. tarman dede döviz eksi deki sirketi döviz düşmüşken birazcık destekle hadi dedecimmmm )))))

7. Dede döviz düştü, sen de düş ulen der))
    İyice basar şimdi.
    Zaten borsa artıda, daha bi keyifle basarlar))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Sermaye arttırımı lazım.
    Yakında yaparlar bence.Bakalım o zaman uzaydamı yaşıyorum yerdemi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 198/792 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •