Sayfa 198/388 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 3097 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. tahta yapıcı çok uyanık işlem yapıyor.
    tam hisse düşecek izlenimi verip sattırıyor satanada geri alım fırsatı vermiyor.
    arkadaşımda düşecek korkusuyla sattı düşsünde alayım diye bekliyor.
    tereyağından kıl çeker gibi gediğin elindeki hisseyi bitirmek üzereler.

2. hiç düzeltme yapmadan buraya geldi nerede ne zaman düzeltme yapar kimlerin elinde patlar bilemem.
    uzun vadede de daha yolunun olduğunu düşünüyorum ama kısa vadede ne olur onu bir Allah birde spek bilir.
    AL SAT TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR HERKEZ KENDİ AKLI İLE HAREKET ETSİN.

3.  Alıntı Originally Posted by ufuktakiler Yazıyı Oku
    hiç düzeltme yapmadan buraya geldi nerede ne zaman düzeltme yapar kimlerin elinde patlar bilemem.
    uzun vadede de daha yolunun olduğunu düşünüyorum ama kısa vadede ne olur onu bir Allah birde spek bilir.
    AL SAT TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR HERKEZ KENDİ AKLI İLE HAREKET ETSİN.
    Düzeltme yapmaması iyi değil güven vermiyor bu yüzden

4.  Alıntı Originally Posted by Çetin A. Yazıyı Oku
    Düzeltme yapmaması iyi değil güven vermiyor bu yüzden
    Satanlara alım fırsatı vermedi, düzeltme olursa yerine koymazlarmı. İlla neden düzeltme şart

5.  Alıntı Originally Posted by MHTMHT2 Yazıyı Oku
    Satanlara alım fırsatı vermedi, düzeltme olursa yerine koymazlarmı. İlla neden düzeltme şart
    Sonuçta piyasadan çıkacaksa tamam yok bu işlemi yani hisse yükseltmeyi kendi al sat yaparak yapıyor sa , nihayetinde piyasaya yuksek fiyattan geri satacak o zaman düzeltme yapmamis sağlıklı yükselmemiş bir kağıdı kim alır kendiniz demissiniz alim fırsatı vermedi diye şimdi biri yüklü alsa elinde patlar o zaman kimse almaz elbet kottan çıkmazlarsa bi yerden salacaklar o zaman tutanlarda üzülür bu isin doğrusu piyasa ile ortak yukselmesidir ornek cemas 7 yıl mi nedir önce adam çekiyor 5 10 katınav bi saldı yıllardır sürünüyor gerçi bu kağıt onu da yapamadı ya hüsran yıllardır bilmem açıklayıcı oldu mu , katılır misiniz ?

6.  Alıntı Originally Posted by Çetin A. Yazıyı Oku
    Sonuçta piyasadan çıkacaksa tamam yok bu işlemi yani hisse yükseltmeyi kendi al sat yaparak yapıyor sa , nihayetinde piyasaya yuksek fiyattan geri satacak o zaman düzeltme yapmamis sağlıklı yükselmemiş bir kağıdı kim alır kendiniz demissiniz alim fırsatı vermedi diye şimdi biri yüklü alsa elinde patlar o zaman kimse almaz elbet kottan çıkmazlarsa bi yerden salacaklar o zaman tutanlarda üzülür bu isin doğrusu piyasa ile ortak yukselmesidir ornek cemas 7 yıl mi nedir önce adam çekiyor 5 10 katınav bi saldı yıllardır sürünüyor gerçi bu kağıt onu da yapamadı ya hüsran yıllardır bilmem açıklayıcı oldu mu , katılır misiniz ?
    Cemas gibi 5-10 kat Yukselsin. 10 yıl sürünsün. Zaten 10 yıldır sürünüyor. Bana göre bu hisse bistlede çok uyumlu gitmeyecektir. Elbette etkilenecektir ama, birebir uyumlu olmayacaktır. Aslında ülkenin genel ekonomik durumu ve konjöktörü direkt borsayı etkiliyor. Borsanın yönü de hisseleri. Şu an gelirinden artırıp, tassaruf eden ve borsaya bu yatırımı riske edecek kaç kişi var ülkede. Bana göre yok. Dolayısıyla borsa uçmaz. Uçsa kime satacaklar. Bu ortamda hisse bazlı ayrışanları bulmak lazım. Fahad denilen şahıs 25 milyon lot almış. Günümüz kuruyla 4,5 milyon dolar civarı diyelim. Siz olsanız bu kadar parayı hint borsasında bir hisseye yatırırmışsınız. Ben şahsen yatırmam. Ya Ada'mın parası çok. Yada çılgın. Allah aşkına bizde hangi CEO bu kadar kazanç elde edip, yatırım yapabilir. Kazanç farkına bakın. Bütün meslek gruplarında aynı. Şu an için gerçek hisse toplandı. Ha gidermi, güçler çarpışıp düşerim. Bilemeyiz. Birde unutmayın patron şeytana pabucu ters giydirir. Herkes için hayırlısı ve bol kazanç.

7.  Alıntı Originally Posted by MHTMHT2 Yazıyı Oku
    Cemas gibi 5-10 kat Yukselsin. 10 yıl sürünsün. Zaten 10 yıldır sürünüyor. Bana göre bu hisse bistlede çok uyumlu gitmeyecektir. Elbette etkilenecektir ama, birebir uyumlu olmayacaktır. Aslında ülkenin genel ekonomik durumu ve konjöktörü direkt borsayı etkiliyor. Borsanın yönü de hisseleri. Şu an gelirinden artırıp, tassaruf eden ve borsaya bu yatırımı riske edecek kaç kişi var ülkede. Bana göre yok. Dolayısıyla borsa uçmaz. Uçsa kime satacaklar. Bu ortamda hisse bazlı ayrışanları bulmak lazım. Fahad denilen şahıs 25 milyon lot almış. Günümüz kuruyla 4,5 milyon dolar civarı diyelim. Siz olsanız bu kadar parayı hint borsasında bir hisseye yatırırmışsınız. Ben şahsen yatırmam. Ya Ada'mın parası çok. Yada çılgın. Allah aşkına bizde hangi CEO bu kadar kazanç elde edip, yatırım yapabilir. Kazanç farkına bakın. Bütün meslek gruplarında aynı. Şu an için gerçek hisse toplandı. Ha gidermi, güçler çarpışıp düşerim. Bilemeyiz. Birde unutmayın patron şeytana pabucu ters giydirir. Herkes için hayırlısı ve bol kazanç.
    Sondan başlıyayım patronun adı durmuş döven yani dövebilir eski solcu bu eski solcular en tehlikeli kapitalistlerdir bakiniz mef okullarının ve yurtiçi kargonun sahibi arıkan gibi , ertuğrul özkök gibi o yüzden şeytan bunlardan kurs ders alır gerektiğinde. Asil mühim mesele ben de yeni fark ediyorum bilinen bir şeyin algılanması zor çünkü bildiğinizi zannedip üzerinde düşünmüyorsunuz , su an bütün dünya paraları çöp yani algıyla ayakta duruyoruz tam bir saçmalık kripto para da dolarda ve bunlarla karşılık bulan bütün paralar fiktif matbaa da basilsin basilmasin , o yüzden bizim borsamıza gelen giden yabancı para karşılıksız basılmış biz onu kazanmak için çabalıyoruz baronlar gülüyor , dolayısı ile fahad vb bu baronların bir alt temsilcisi bunlar yarim saatte herşeyi yapabilirler oradan bakamıyoruz gelelim fahada bu rygyo yu nereden seçmiş eski solcu yeni ve tehlikeli kapitalist durmuş döven istemiştir boyle bir operasyon yapalım diye durmuş gibi adamlar artik global dünyada bilinirler o depoculuk isi ona verilmiş yoksa koç holding depo kiralamaz bu şahıstan arçelik vb. için yani hic bir çılgınlık yok sağ cepten sol cebe parayı koyma meselesi biz de biyolojik unsurlar kopek balığının artıklarıyla beslenip ona fayda veya yarar sağlamıyoruz neydi komensalizm mi , selamlar

8. Onemli not : kopekbaligiyla yüzersen belli olmaz bir anda midesinde de kendini bulabilirsin bence çok yakin yüzmemek lazım

Sayfa 198/388 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •