Sayfa 198/342 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2733 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Bunlarda habire aynı şeyi yazıp yazıp çizittiriveriyorlar, sanki çok önemli bir hususta, şirket için dönüm noktası da, başka konu kalmamış gibi, peehhhhh, sizden bedelsiz sermaye artırımı haberi bekliyoruz, yabancı ortaklık haberi bekliyoruz, yeni iş ilişkileri bekliyoruz, uyanın artık eyyyy bakioğulları atı alan üsküdarı geçti, gün evvlennn olduuu!!!!

2. Bakioglu bu sektörde dikey entegrasyona sahip olmasaydı bak ambalajı satardı bence..
    satmama sebepleri muhtemelen tüm yapıya talip olmaması, sadece ambalaja talip çıkması, ambalajı da diğer iş alanlarını dusununce satmak istememeleri olabilir.

6 aylıklar açıklanana kadar sanırım böyle takılacak.. denizin satışları bitince bir hareket olabilir..
    deniz 5.50 lere satış koyarsan ne koyarsan alıcam. yarın senden satış koymanı bekliyorum.

3. 5,82 kapanış, gün içinde bir ara 5,42 e geldi işyatırım sayesinde ve devre kesici yedi yine, hepi topu 6-7 bin lot ile oldu bu, bu arada Ünlü menkulün takasında 232.527 lot mal gözüküyor, TEB den virmanlanmış, ayrıca Deutschebank takasında da 1.751 lot mal var, yabancının ayak sesleri bunlar!

4. Ünlü menkul şimdi niye bu kadar malı aldı ki? bu kurum bugüne kadar hep yabancılara mal almış bir kurumdur, çaktırmadan Deutschebank veya Citibank için mi alıyor bunca malı? bekleyip göreceğiz, kokusu çıkar yakında zaten,
    benim birinci öngörüm şu, temettü dağıtım oranı iyi olduğundan, yabancı hisseye girip hissede derinlik yaratıp(1-2 ay içinde) daha sonra temettüyü alıp bir süre sonra artan derinliğin etkisi ile karını realize edip çıkıp gidebilir, ikinci öngörüm ise yabancı hisseden çıkmaz, sürekli azar azarda olsa hisse alarak hissede kalır, her yıl düzenli temettüsünü alır, hisseyi de belirli fiyatın altına indirmeden indikçe de alarak sürekli yukarı fiyatlarda tutar, zarar etmediği gibi hem temettü alır hemde artan hisse fiyatından kar yazar,

5. Yani eğer yabancı yatırımcı için alınan mal ise bu her durumda kar yazarız,

6. İş yatırımdaki kardeş her kim ise çok sıkılmış belli, 5,84 lerden başlayarak aktiften 5,42 ye kadar verdi, tam miktarı sayamadım ancak yaklaşık 7 bin lot civarıydı

7. İnsanın aklına her şey geliyor, belkide bir oyundu bu, devre kesici yedirdiler, panik yaptırmak istemişte olabilirler, ancak isterse taban olsun benim malımı bu fiyatlardan asla ve kat'a alamazlar, Allah sattırmasın, ihtiyacım yok şu anda zaten, beklesin dursun öylece, el mi yaman bey mi yaman görsünler!

8. şirketin likidite yaratacak adımlar atması lazım.. yoksa 2025 hedefleri vs bunları anlatıyorsunuz cok guzel... ama millet hissenizi ne alabiliyor ne satabiliyor... d grubu şirketler bile daha fazla işlem goruyor...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 198/342 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •