Sayfa 199/509 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 4067 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Mevcut bilançolara göre tutabildikleri minimum fiyatta tutuyorlar.yeni bilançolara anıta anıta yeni minumum fiyatlara çekecekler.geçen yılı 5.7 milyar karla kapatmıştım.bu yılı 10 milyar üzeri kapatırsak 20 üzerinde anıracaklar artık.
    Senelikte 10 milyar kar yazarsa o fiyatı rahat geçer, asıl yönetimden hamleler gelmeli, en başta da lisans konusu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Senelikte 10 milyar kar yazarsa o fiyatı rahat geçer, asıl yönetimden hamleler gelmeli, en başta da lisans konusu.
    En büyük sıkıntı yönetim.taahhütlü satışlar.artık 1 yıllık yapılıyor ttaahhütler.zamlar bindi yeni tarifelere.geçen yıl 37 milyarlık gelir vardı.1 yıl sonra 100 milyarı geçer bu gelir.darpane bu şirket.borçlar bitiyor.yatırımlar bitiyor.sasayı bu fiyatlardan alanlar hiçmi ttkoma bakmazlar.....Allah akıl fikir versin....
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

3. Birgün de sen tavan yapsan geberir misin, bankalar ikinciye başladılar, Tcell kadar bile çıkamıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Birgün de sen tavan yapsan geberir misin, bankalar ikinciye başladılar, Tcell kadar bile çıkamıyor.
    üstadı kızdırmayın..

yapıştır olm tavana..

hadi hızlı

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku

yakında çözerler o konuyu..
    %85i kamuda bu hissenin..

Halkbank nerelere geldi
    sıra bizde..
    thy ye çok benzetiyorum.. 2021de 11 liralardan 2022de 78 liralara.. gelen Thy..

kaldır bakalım fiber

6.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    üstadı kızdırmayın..

yapıştır olm tavana..

hadi hızlı

Fiili dolaşımı da o kadar müsait olmasına rağmen çok ödlek bir tahtacısı var bunun, daha yeni girişim sermayesi şirketi kurdu, bankadan daha fazlası var.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Fiili dolaşımı da o kadar müsait olmasına rağmen çok ödlek bir tahtacısı var bunun, daha yeni girişim sermayesi şirketi kurdu, bankadan daha fazlası var.
    olcak hepsi zamanlar..

egegübre gibi

8. beklese de alamaz beklemese de.5 kat götürse gene alamaz amma haberi yok. Umut tahtacının ekmeği demişler.

Sayfa 199/509 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •