Sayfa 199/964 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kervanzede Yazıyı Oku
    Sirket goz alti pazarindan ciksin bak ozaman nasil piyasa olusuyor. İnternet acilacak arz talep artacak....... Karizma duzelecek kredibilite artacak borclar yapilandirilacak saydikca istahlaniyorum İnan burda uzun uzun masal anlatan sensin
    Kervanzade yine cikmişin piyasaya senide şefaat gibi korkulerin var galiba 18 kurustan malalndinizzz sefaatle şuan hissenin düşmesi işinize gelmiyor siz varya siz yatacak yeriniz yokkkk zamanida millete mynete soktun sokacahin kadarr senin Allahtan dan dami korkun yokkk

2.  Alıntı Originally Posted by selamunaleykum Yazıyı Oku
    hiç bir şey bildiğim yok...son 6 aydır kamuoyuna açıklanan kap haberlerine dikkat çektim...o kadar... isteyen istediği kararı versin. ben kendi düşüncelerimi yazdım... kapalı konulara dikkat çektim... kafamdaki soruları tartışmaya açtım o kadar..baktım düşünen yok ben pes ediyorum..
    bir söz var. uçmasını bilmiyorsan i... yapmayacaksın

3.  Alıntı Originally Posted by erkanarda51 Yazıyı Oku
    bir söz var. uçmasını bilmiyorsan i... yapmayacaksın

belki uçmaya merakım yoktur..
    Son düzenleme : selamunaleykum; 21-07-2017 saat: 12:10.

4. Millet birbirne verip geçiriyor.at izi it izine burada da karıştı.ama şu volbor denilen bozguncu kotdışı dedikçe onu az düşünmüyor değilim.

5.  Alıntı Originally Posted by tetra4 Yazıyı Oku
    Değişik niklerle gelenler başka köyde önceki yıllarda ky yı kandıranlar ters algı yapanlar bu sitede sanırım yoktur. Olsalar utanırlardı yüzleri kızarırdı olsalar sayfa kıpkırmızı olurdu. Yokturlar canım yokturlar

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    asıl senin gibilerin yüzü kızarmalı...anladın sen onu...

6.  Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Kervanzade yine cikmişin piyasaya senide şefaat gibi korkulerin var galiba 18 kurustan malalndinizzz sefaatle şuan hissenin düşmesi işinize gelmiyor siz varya siz yatacak yeriniz yokkkk zamanida millete mynete soktun sokacahin kadarr senin Allahtan dan dami korkun yokkk
    Kervanzede nicki belli bir sahisa ait mi saniyorsunuz.

7.  Alıntı Originally Posted by selamunaleykum Yazıyı Oku
    mevzu şudur....

yapılmak istenilenler planlar bellidir...

planlar icra aşamasındadır...

kağıt üzerindede planlar vardır... arka taraftada özellikle mali durum için yapılan adımlar vardır..bu adımlar bilançolara direkt olumlu etki edecektir...

ASLA VE ASLA CEYLANKEN ŞU KADAR HİSSE VARDI...AYNISINI ŞİMDİ YAPAMAZLAR DİYENLERE ALDANMAYIN...

ASLA VE ASLA 400 MİLYON LOTU BLOKELER KALKINCA 20 KURUŞLARDAN SATACAK DİYENLERE ALDANMAYIN..

sizinle oynamalarına izin vermeyin...

daha aşağıdan mal toplamak için bi yerlerini yırtanlara gülün geçin

ve daha önemlisi elinizdeki hissenin kıymetini bilin 60 kuruş olduğunda satacak kadar ucuz bir hisse olmadığını unutmayın
    Sizin hedefiniz nedir bu hissede. Borsada beklentiler alinir satilir malum. Bu beklentilere gore zaman tahmininiz nedir.

8.  Alıntı Originally Posted by efeegecel Yazıyı Oku
    Millet birbirne verip geçiriyor.at izi it izine burada da karıştı.ama şu volbor denilen bozguncu kotdışı dedikçe onu az düşünmüyor değilim.
    ben aynı lafları 4-5 senedir diyorum
    zamanında lafların değerini anlayıp düşünseydin
    bugün KEZBN da sürünmezdin

sen ve senin gibiler düşünmeye devam edin

YENİ KY bulaşmasında eski kaşarlar alıştı artık
    onlara lafım bitti ve de olmaz
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

Sayfa 199/964 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •