Sayfa 199/360 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2875 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

selimhan01 Guest
    Hadi gene iyiyiz müdahale kısıtlı oldu....
    Rusya demeçlerle konuyu geçiştirdi...
    Pazar günü olayın gazıda alınır...
    Inşallah pazartesine üzerimizdeki baskı azalır..
    Yok pazartesi sabahı devam edilirse füze saldırırsa 5 altı garantide silik 4.80 gelir ama ben böyle değil de güzel bir yükseliş bekliyorum....
    SAYGILAR

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by selimhan01 Yazıyı Oku
    Hadi gene iyiyiz müdahale kısıtlı oldu....
    Rusya demeçlerle konuyu geçiştirdi...
    Pazar günü olayın gazıda alınır...
    Inşallah pazartesine üzerimizdeki baskı azalır..
    Yok pazartesi sabahı devam edilirse füze saldırırsa 5 altı garantide silik 4.80 gelir ama ben böyle değil de güzel bir yükseliş bekliyorum....
    SAYGILAR

Eğer yarın bir problem olmazsa tahminim borsa pazartesi yukarı açılır. Bir ihtimalde sabah aşağı açıp tekrar yukarı cevirebilirler. Ama olay piyasalar açısından olumlu sonuçlandı. Türkiye de operasyona desteğini vurguladı. Ben Rusya ve İran in açıklamalarını nispeten sert buldum. Trumpin saldırının tek atımlık oldugunu ve görevin başarıyla tamamlandığını söylemesi konuyu güzel kapadı. ENKA açısından Rusya durumu endişe verici. Eğer Ruble deger kaybetmeye devam eder ve bunun Rus ekonomisi uzerine etkileri olursa orta ve uzun vadede şirketin isleri ozellikle de gayrimenkuller olumsuz etkilebilir. Ama Dolar/Euro artışı her durumda bertaraf edecektir diye düşünüyorum. Yani kısa vadede olumlu uzun vadede olumsuz olabilir. Göreceğiz bakalım, insallah gecen hafta dibi görmüş olalım

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

selimhan01 Guest
     Alıntı Originally Posted by engenius Yazıyı Oku
    Eğer yarın bir problem olmazsa tahminim borsa pazartesi yukarı açılır. Bir ihtimalde sabah aşağı açıp tekrar yukarı cevirebilirler. Ama olay piyasalar açısından olumlu sonuçlandı. Türkiye de operasyona desteğini vurguladı. Ben Rusya ve İran in açıklamalarını nispeten sert buldum. Trumpin saldırının tek atımlık oldugunu ve görevin başarıyla tamamlandığını söylemesi konuyu güzel kapadı. ENKA açısından Rusya durumu endişe verici. Eğer Ruble deger kaybetmeye devam eder ve bunun Rus ekonomisi uzerine etkileri olursa orta ve uzun vadede şirketin isleri ozellikle de gayrimenkuller olumsuz etkilebilir. Ama Dolar/Euro artışı her durumda bertaraf edecektir diye düşünüyorum. Yani kısa vadede olumlu uzun vadede olumsuz olabilir. Göreceğiz bakalım, insallah gecen hafta dibi görmüş olalım

Bist 10 yapılsa inan işçilerinde bu hisse olur okadar güzel bir hisse
    Lakin tav gibi bir yatırımcı müşteri hizmetleri olan yada değer veren bir firma değil
    Rusya işi daha çok şu götürür o yüzden trade yapılması bu tür hisselerde iyi olur görüşündeyim
    Saygılar

4. benim telefondaki hissenet uygulanması cumadan beri çalışmıyor genel bir sorun mu yoksa sıkıntı telefonda mı merak ettim

5.  Alıntı Originally Posted by pissamoon Yazıyı Oku
    benim telefondaki hissenet uygulanması cumadan beri çalışmıyor genel bir sorun mu yoksa sıkıntı telefonda mı merak ettim
    Benim telefonda da (android) bazen oluyor. Uygulamalardan arka planda çalışan uygulamayi durdurup tekrar baslatiyorum düzeliyor. Ya da telefonu tekrar baslatmak düzeltebilir.

Arkadaşlar birşey soracam ben bugün bu hisseden aldığım zaman yarın ki temettü ödemesinden bana birşey gelir mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir beni bağlar...

7.  Alıntı Originally Posted by koray0638 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar birşey soracam ben bugün bu hisseden aldığım zaman yarın ki temettü ödemesinden bana birşey gelir mi?
    Gelir ama sanırım temettünün yatırılacağı 19 Nisan'a kadar elinde tutman lazım..

Sayfa 199/360 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •