Sayfa 199/244 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. nothing else matters diyorsun....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1790070

yıllık hisse yarışmamızda bu ayın derece yapanları belli oldu
    yarışmaya katılanlarlar buyursunlar sıralamalarına baksınlar ve dereceye girenelri tebrik etmek isteyen buyursun.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Bu tahtadan 5 basamaklı lot alınmaz . Adamlar almadan gòtürmezler

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

şu hali ile şirketin fk'sı 10,30 ve pddd 1.15 oldu ki bu 1.65 lira fiyati ile.

oysa 45.5 milyon kar durumunda fk 2.30 gibi olacakti. resmen bedava oluyordu !!

su anki bist bilancosuna gore su fiyatlar dahi hem fk hemde sektor ortalamalarinin cok uzerinde oluyor !!!

tahtanin resmen icine ettiler, resmen dumen cevirdiler...

yani elimde hisse yok ama bimer uzerinden konuyu spk'ya tasimayi dusunuyorum. oncesi ve sonrasinda alanlar ve satanlar ile sirket yonetiminin mutlaka bir iliskisi olmadan bu is zor diye dusunuyorum.

kimseyi suphe altinda birakamam ama en azindan incelenmeye nazir bir durum

ortada resmen ky'yi yaniltici nitelikte islem var, bu kesin

"yatırım tavsiyesi olarak asla değerlendirilemez"

5. Sorun bizim menkul bu şirket artık bu py yapıcıdan kurtulmalı danışıklı döğüş var şirketin herşeyden
    Haberi mutlaka var bizim menkul konsolideyi öğrenerek 200 binde fazla satmıştır ve seans bittikten sonra gelen
    Bilanço ile iyi bir kar yapmıştır.bizim menkulu ve şirketin yapması gerekenleri yatırımcı ilişkilerini ziyaret ederek
    Madde madde anlatacağım.bizim menkulden kurtulmak için ne gerekiyorsa o yapılacaktır .... ytd

6. Tekrar diyorum sadece senetli ve vadeli satışlar konsolideye dahil olmadığı için kar böyle göründü
    Ama şirket o satışları yapmış ytd

Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Sorun bizim menkul bu şirket artık bu py yapıcıdan kurtulmalı danışıklı döğüş var şirketin herşeyden
    Haberi mutlaka var bizim menkul konsolideyi öğrenerek 200 binde fazla satmıştır ve seans bittikten sonra gelen
    Bilanço ile iyi bir kar yapmıştır.bizim menkulu ve şirketin yapması gerekenleri yatırımcı ilişkilerini ziyaret ederek
    Madde madde anlatacağım.bizim menkulden kurtulmak için ne gerekiyorsa o yapılacaktır .... ytd
    şirketin konsolide bilançosu yok.

sorun burda.

adamlarin kafalari nasil calisiyor maasallah valla ...

Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Tekrar diyorum sadece senetli ve vadeli satışlar konsolideye dahil olmadığı için kar böyle göründü
    Ama şirket o satışları yapmış ytd
    burda epi topu 4-5 gunluk bir sahtekarlik soZ konusu

alanlar belli satanlar belli

+ bugun islem yapanlar da belli

aslinda tahtada islem yapan herkes belli. bunu ben goruyorsam araci kurum bazinda spk kimin islem yaptigini aile soyagacina kadar gorur.

asil problem zaten vergi dairesine 45.5 milyon kar bildirimi yapilan gun degil.

asil problem aksam mesai saatinde gelen haber oncesi tahtayi 1.90'lara kadar cekip insanlari magdur etmelerinden kaynaklaniyor.

dusunun niye o gun acaba ??? guzel tiyatro idi ???

cok iyi dusunulmus, planlanmis bir organizasyon !!! boylesini gormemistim

Sayfa 199/244 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •