Sayfa 199/613 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 4903 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Benim elimde 63 kuruş maliyetli hisse vardı zararına 62 kuruşa verdim, sizin yazınızdan sonra, belki uyarı yazdınız, az zarar ettim, gyolara şüphe ile bakıyorum,burada banka borcu olduğunu öğrenince panikledim bugün sattım, halgyo almamım sebebi düşük borçluluğu idi, tahvil ihracı yapacaklarsa ben yokum, umarım bu karar geçmiş yönetiminindi. ihtiyatli her yatırımcı gibi yeni projeye ve para harcanmasına karşıyım.
    Ben bu hisseden çıktım ama yine takipteyim. Daha önce de yazdım, borçları artırmaz, idare edilebilir seviyede tutabilirse, memlekete istikrar gelir de emlak piyasası düzelirse balıklama atlayacağım bir hissedir. Şu andaki haliyle de belki kazandırabilir ama A. Yeşilada'nın dediği gibi gece uykunuzu kaçırıyorsa o yatırımı yapmayın prensibi nedeniyle şimdilik uzak duruyorum. Mesajlarım da insanlar alsınlar ya da satsınlar diye değil, artısını eksisini konuşalım insanlar alacaksa satacaksa bunları bilerek alsın-satsın. Yani nihai kararı kendisi versin. Örneğin ben Türkiye'nin sıkıntıları artacak diyorum, bu nedenle satıyorum diyorum. Bir başkası ülkenin yakın zamanda istikrara kavuşacağına inanıyor o da alım yanlısıdır. Yani aynı yere bakıyor ama farklı şeyler görüyoruz dolayısıyla kararlarımız da farklı oluyor.

Sizin hassasiyetiniz de anlıyorum, dikkatli ve şüpheci olmakta haklısınız. İnanın çakal diyeceğiniz türden bir grup vatandaş var, kendi pozisyonuna göre hisse başlıklarında yönlendirme yapıyor. Size önerim aklınızı çelen mesajlarla karşılaştığınızda gidin o mesaj sahibinin diğer mesajlarını inceleyin. Nasıl birisi olduğu hemen ortaya çıkar, buna göre söylediklerini dikkate alır ya da boş ver dersiniz.

Saygılar..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2. Uyku kaçırmayan hissemi var

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bankalar a bile kimse korkudan yanaşmıyor

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Kira sertifikası ile borçlanabilir.ekgyo gibi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Kira sertifikası ile borçlanabilir.ekgyo gibi

Kira sertifikası mekanizmasını çok iyi bilmiyorum. Bilançoya aktif satışı gibi yansıyacak bir enstrümansa şirkete ilave finansman yükü getirmez. Böyle bir durum hisse için olumlu olur ama dediğim gibi mekanizma konusunda bilgi sahibi olmadığımdan sahneyi bu konuyu bilen bir arkadaşa bırakabilirim.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    ​​​​Kira Sertifikaları, varlık kiralama şirketleri tarafından ihraç edilen ve sahiplerinin bu varlık veya haktan elde edilen gelirlerden payları oranında hak sahibi olmalarını sağlayan, faizsiz bankacılık ilkelerine uygun menkul kıymetlerdir

***HLVKS* *HLGYO*** HALK VARLIK KİRALAMA A.Ş.( Tertip İhraç Belgesi

***HLVKS******HLGYO*** HALK VARLIK KİRALAMA A.Ş.( Tertip İhraç Belgesi )

İlgili Şirketler [HLGYO]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Tertip İhraç Belgesi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizce,Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin kaynak kuruluş/fon kullanıcısı olarak yer alacağı,yurt içinde halka arz edilmeksizin, tahsisli olarak ve/veya nitelikli yatırımcılara satılmak suretiyle ilgili mevzuat kapsamında 1.000.000.000-TL(BirMilyarTürkLirası) ihraç tavanı kapsamındaki kira sertifikaları ihracına ilişkin Kurulca onaylanmış Tertip İhraç Belgesi ekte sunulmuştur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/707989

BIST

(14/09/2018 - 15:25:56)

8. İcruyyy, ver mehteri ver!

Sayfa 199/613 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz