Onemli Gunler Banner
Sayfa 2/494 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. senin gibi ................................

2.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hepiniz az çok konuları bilen arkadaşlarsınız, kaldıki yazılanlara bakıyorum herkes farklı konuşuyor, şöyle başlık başlık gidelim önce sancak ne demişti hatırlayalım açılan mahkemeyiTMSF ve belediye kazandı yani sancak kaybetti farkındaysanız sancak bir üst mahkemeye istinat mahkemesine gitmedi bile bunu herkes biliyor sanırım.2 başlık TMSF bir açıklama yaptı güç yapıya çağrıda bulundu gel 31.aralık 2018 tarihine kadar burayı sen yap buda tamam mı arkadaşlar, çok net yani yok TMSF ile görüştüm işte livame şirketi hakları yok kimse mağdur olmasın yok teminat vs vs . Şaka mı yapıyor sunuz arkadaşlar bu işin şakası yok şuan tam yetkili güç yapıdır açın bakın TMSF açıklamasına güç yapı gerekli şartları oluşturduğunda TMSF olarak olayın çözümü için üzerimize düşen şeyleri hemen yapacağız. Burası da anlaşıldımı arkadaşlar, 3. Başlık, kaldıki 31.12.2018 tarihine kadar bir yol bulunmazsa o zaman açın bakın faaliyet raporunda ne diyor, TMSF ve güç yapı arasında basmanenin çözümü için protokol imzalanmıştır bu kadar net okumuyormusunuz buraları.4. Başlık, İzmir’deki arkadaşlara söylüyorum gidin bakın bakalım basmanede folkart adına en ufak bir tabela veya reklam var mı? Kaldıki zamanında astığı tabelalar belediye ait kaldırımlara asabilmişti bir tanesi ni bile basmane arazisine asamadı. 5 Başlık, dikkat ederseniz belediye adına en ufak bir açıklama yok sebebi belli Kemal zorlunun dışındaki her formül CHP belediyesine maddi manevi yetmez siyasi yönden çok ağır vebali olacaktır, olacakları Aziz kocaoğlu anladı adam aday bile olmadı neyse sonuç olarak yılların sorunu basmane çözüm için artık daha istekli vede sonuç odaklı. Basmane Kemal beyin tüm şirketleri ile bağlantılı olduğundan zor bir yapısı var ama bu iş bitti sayılır sadece geri sayımın bitmesini bekliyoruz, onun için herkes bilsin tam yetkili biri şuan KEMAL ZORLU

Folkart bayrakları sancaktan indirilmiş gözüküyor.....!!!!!

Sancağı..... DİKMEK ..... kime nasip olacak.......

vakıf yatırım 197316 pay alım yapmış ocaktan berı maşallah dıyelım...

4.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku

Folkart bayrakları sancaktan indirilmiş gözüküyor.....!!!!!

Sancağı..... DİKMEK ..... kime nasip olacak.......
    o tarihte bunlar söylenirken birileri halen Kemal beye verip veriştiriyorlardı, görülüyor ki bir şey anlatırken söylerken çok iyi düşünmen gerek , sonra o bayraklar sancaklar ...
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

5. NEREDESİNİZ....? diyerek KIYAKÇISINA seslenen ...AVATIN...!!! KIYAKÇI Hocası da ....? yine EGOMU ayağa Kaldırdım, gel ayakta BECEREBİLECEKMİSİN bir bakalım , KIYAK'l .....?

------------- D U Y U R U ------------

Dürüst olmak gerekirse, benim nacizane görüşüm, tabii ki benim bakis açımdan farklı düşünen kimseyi rencide etmeden, ama konulara farkli bakış açısı ile değinmeye çalışarak ve benim gibi her birinin geçerli fikrini göz önüne alarak gerçekten ne söylemek istediğimi ANLAMAMAKTA ısrar edenler, DALAK yemekten vazgeçin yoksa, hazımsızlık çekmeye devam ederseniz, belden aşağıya indiğiniz yorumların HOROZ'u olmak istemem.....okey.👍🏻

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Madde 23- (1) Aşağıdaki hallerde, Yıldız Pazar, Ana Pazar, Gelişen İşletmeler Pazarı ve Yakın İzleme Pazarında işlem gören paylar Yönetim Kurulu kararı ile sürekli olarak Borsa kotundan çıkarılabilir. Yönetim Kurulu, kottan çıkarma kararını vermeden önce ilgili ortaklığı durumunu düzeltmesi için uyarabilir, ortaklığa süre verebilir, Yıldız Pazar, Ana Pazar ve Gelişen İşletmeler Pazarı’nda işlem gören payların Yakın İzleme Pazarına geçmesine karar verebilir veya uygun gördüğü diğer tedbirleri alabilir.
    a) Ortaklığın kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirmediğinin tespit edilmesi,
    b) Borsa tarafından yapılacak düzenlemelere ve alınacak kararlara uyulmaması, Borsaca istenecek bilgilerin verilmemesi, eksik veya gerçeğe aykırı bilgi ve belge verilmesi,
    c) Ortaklığın Borsa tarafından geçerli kabul edilebilecek durumlar dışındaki nedenlerle 1 yıldan uzun bir süre faaliyetlerinin durdurulmuş olması,
    ç) Ortaklığın iflasına karar verilmiş olması ya da herhangi bir nedenle tüzel kişiliğinin sona ermesi veya genel kurulda alınan tasfiye kararının tescil edilmesi,
    d) Ortaklığın faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansman sıkıntısına düşmüş olması,
    e) Ortaklığın Borsaya ödemekle yükümlü olduğu ücretlerin tamamını son ödeme tarihinden itibaren 1 yıl içinde ödememesi,
    f) KAP’ta yayımlanan son yıllık bilançosunda, toplam özsermaye/sermaye oranı dikkate alındığında özsermayesi negatif olan ortaklıklardan, varsa sermaye artırımı/azaltımı ile ilgili sürecin saklı kalması kaydıyla, toplam özsermaye/sermaye oranı üzerinden yapılacak hesaplamalara ilave olarak, ihraççılar tarafından talebe bağlı olarak aktiflerin rayiç değerlerle yeniden değerlenmesinin yapılması durumunda da toplam özsermaye/sermaye oranının yukarıda belirtilen eşiğin altında kalmaya devam etmesi,
    g) KAP’ta yayımlanan son üç yıllık bağımsız denetim raporlarının olumsuz görüş içermesi veya bağımsız denetçinin söz konusu raporlarda görüş bildirmekten kaçınması,
    ğ) KAP’ta yayımlanan son üç yıllık bilançosunda, ilişkili taraflardan olan ticari olmayan alacaklarının toplam aktiflere oranının %50’yi aştığının tespit edilmesi,
    h) Payları GİP’te işlem gören ortaklığın bir piyasa danışmanı ile anlaşmasının sona ermesinden itibaren dört ay içinde yeni bir piyasa danışmanı ile anlaşma imzalamaması,

MADDE 23 BİLGİ AMAÇLI PAYLAŞILMIŞTIR.
    ---------------- BAKIŞ AÇISINA GÖRE ----------------

Bakıyorum da forum yandaş medya gibi kap'a gelen haberi yazan yazana, birileri birilerinden haber beklerken, egosu olanlar dahil..!! egosu yiyen varsa...!! EGOSUNA dikkat etmesini RAPOR eder...!! işin sonunda DENET'LERKEN görüşlerimi beyan etmem NEDEN TEŞKİL edermi,..? yoksa DENETÇİ gibi GÖRÜŞ bildirmekten kaçınmak mı NEDEN TEŞKİL eder....??

---------------- UYARMAYA KARAR VERDİM --------------

Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    ---------------- BAKIŞ AÇISINA GÖRE ----------------

Bakıyorum da forum yandaş medya gibi kap'a gelen haberi yazan yazana, birileri birilerinden haber beklerken, egosu olanlar dahil..!! egosu yiyen varsa...!! EGOSUNA dikkat etmesini RAPOR eder...!! işin sonunda DENET'LERKEN görüşlerimi beyan etmem NEDEN TEŞKİL edermi,..? yoksa DENETÇİ gibi GÖRÜŞ bildirmekten kaçınmak mı NEDEN TEŞKİL eder....??

---------------- UYARMAYA KARAR VERDİM --------------

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Merhaba,

Bu sefer tam, "Sokrates'in savunması" gibi olmuş Değerli Kardeşim. Zamanın hakimleri de adamı anlamamışlardı. Yeni bir iletin gelinceye kadar, okur dururum. (Dalga geçiyorum gibi yorumlama, saygıdan)

Haber hususunda haklısın. Özellikle Eplas sayfasında aynı haberler üçer-dörder sefer düştü. Sanıyorum yazanlar birbirinden habersiz yazdılar.

Herkes ne zaman haber düşecek diye, bilgisayar başında bekliyor galiba.

Bütün arkadaşlara selamlar ve saygılar,

Mutlu ve huzurlu yarınlara.., sağlıkla beraber.

8. ......................

Sayfa 2/494 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •