Sayfa 2/115 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 922 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bu tür cezalar ben verdim oldu şeklinde yürümüyordur sanırım .
    itirazı ,mahkeme süreci vs vardır ,tabi ki mahkeme kararı sonucu olumlu/olumsuz illa ki hisseyi etkileyecektir
    Tabi ki. Mahkeme süreci de var. Zaten uzun bir süreç . Sonuçta bir şekilde anlaşılır. Ama bu haber 2 gündür baskı yaratıyor. Ama birileri de satılanı alıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tabi ki. Mahkeme süreci de var. Zaten uzun bir süreç . Sonuçta bir şekilde anlaşılır. Ama bu haber 2 gündür baskı yaratıyor. Ama birileri de satılanı alıyor.
    bu haber olmasa bile 2 gündür düşünceme göre normal yolunda gidiyor , bir hisse 10 günde % 15 den fazla yükselip ,hala düzeltmeye gitmiyorsa balon hissedir ,bir süre daha yatay gidebilir tabi endekse bağlı ..
    bu hisse seneler önce dikkatimi çekmişti , o zamanlar böyle yerden bitme gibi her yerde yoktu , mağazalarına gidip bir kaç ürün aldım ,hiç duymadığım markalar ,küçücük mekanlar ve hiç hoşuma gitmemişti .
    o dönemde hisse 40 lira falandı aldım bir kaç ay sonra 42 liradan sattım ,bu market zinciri fazla para kazanamaz diye düşünmüştüm
    Tabi ki yanlış düşündüğümün farkına epey sonra varabildim . şirket o kadar büyüdü ki kazancı dev sanayi şirketlerinkini geçti
    o 40 liralık hisse sürekli bölünmesine rağmen büyümesine devam etti taa ki 70 liraya gelinceye kadar , 70 lerde epey bir gezindi kısa süreliğine 85 ler ,yabancı fon çıkışıyla yine 70 ler ,seviyor 70 leri

Netice de , sürekli büyümesinin temel sebebi halkın alım gücüyle ilgili (eski akılla niye buradan alış veriş yapacak millet gider bilinen marka alır diyordum) nispeten ucuz ve kaliteyi de eskiye göre artırıyor
    Geçen gün eve yakın olanına gittim çamaşır deterjanı alacağım ,ariel sordum ,biz o tür markaları satmayız dedi personel ve koca markette sadece bir personel çalıştırıyordu
    Bu markete günde 50 müşteri bile gelse yine para kazanır adam ,,ama bir personele verdiği maaşta asgari ücrettir

3.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    bu haber olmasa bile 2 gündür düşünceme göre normal yolunda gidiyor , bir hisse 10 günde % 15 den fazla yükselip ,hala düzeltmeye gitmiyorsa balon hissedir ,bir süre daha yatay gidebilir tabi endekse bağlı ..
    bu hisse seneler önce dikkatimi çekmişti , o zamanlar böyle yerden bitme gibi her yerde yoktu , mağazalarına gidip bir kaç ürün aldım ,hiç duymadığım markalar ,küçücük mekanlar ve hiç hoşuma gitmemişti .
    o dönemde hisse 40 lira falandı aldım bir kaç ay sonra 42 liradan sattım ,bu market zinciri fazla para kazanamaz diye düşünmüştüm
    Tabi ki yanlış düşündüğümün farkına epey sonra varabildim . şirket o kadar büyüdü ki kazancı dev sanayi şirketlerinkini geçti
    o 40 liralık hisse sürekli bölünmesine rağmen büyümesine devam etti taa ki 70 liraya gelinceye kadar , 70 lerde epey bir gezindi kısa süreliğine 85 ler ,yabancı fon çıkışıyla yine 70 ler ,seviyor 70 leri

Netice de , sürekli büyümesinin temel sebebi halkın alım gücüyle ilgili (eski akılla niye buradan alış veriş yapacak millet gider bilinen marka alır diyordum) nispeten ucuz ve kaliteyi de eskiye göre artırıyor
    Geçen gün eve yakın olanına gittim çamaşır deterjanı alacağım ,ariel sordum ,biz o tür markaları satmayız dedi personel ve koca markette sadece bir personel çalıştırıyordu
    Bu markete günde 50 müşteri bile gelse yine para kazanır adam ,,ama bir personele verdiği maaşta asgari ücrettir
    Evet bim ilk yatırımcısına iyi kazandırdı. Hala da potansiyeli çok. Sıkıntı yabancı oranı yüksek ve yabancılar şu an ülkemizi terk etmeye devam ediyor. Satışta olmasalar 3 hane rakamı kesindi.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ünlü 92 hedef fiyat verdiğin tahtadan 70,50 ortalama ile 450 bin lot mal satıyorsun..sen bizle t.ş.k mi geçion..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    ünlü 92 hedef fiyat verdiğin tahtadan 70,50 ortalama ile 450 bin lot mal satıyorsun..sen bizle t.ş.k mi geçion..
    Demek ki onun hedefi 92 değilmiş alır satar belli olmaz onların işi.
    Ama genelde Ünlü nün hedef koyduğu hisseler gider. Ama kısa vade hedefi koymuyorlar

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Yenı baslık hayırlı olsun ,bol kazançlar.....

7. Ünlü ve BOFA satıcıydı bugün. Ama sadece bımas genelinde değil, genel olarak çok tahtada satış yaptılar.
    QNB alış tarafındaydı. Kapanışta karanlık odada alış geldi. Yarın ola hayrola

8. Yeni başlık hayırlı olsun. Hisse fena kapatmadı bence. 2 gündür dinleniyor. Güç topluyor. Bu arada 4. Çeyrek çok yüksek kar bekliyorum. Büyük miktarda depolarında mal taşıyan şirket. Herşeyin fiyatı yüzde 50 arttı. Bunları kar hanesine yazacak. Ayrıca insanlar zam gelecek diye 6 aylık yağ, un, makarna, bisküvit vs aldı. Herkesin evi bakkal dükkanına döndü.
    Rekor hasılat ve rekor kar garanti...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 2/115 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •