Sayfa 20/1043 İlkİlk ... 10181920212230701205201020 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 153 - 160 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Deva - Cimsa - Dgklb.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    DEVA yi daha önce 4 civari almıştım. 4.85 te sattım erken satmışım. Güzel hisse yatırımlarda on numara kanser ilaçlarında süper gelişme yaşadı. Şu anda fiyat biraz pahali . Biraz ucuz lokman hekim var. Doğtaş 1.15 üzerinde kalırsa alınabilir. Çimento için önerdiğiniz cimsa ucuz . Fakat daha iyi durumda cmbtn var . Önerileriniz için tekrar teşekkür ederim...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by hasan tahsin Yazıyı Oku
    Bu işler gözle mi oluyor?

Teknik temel bir kavram yokmu?
    var tabiki teferruhata girmedim eleştirmek yerine bir teknik temel kavram analizi yaparak destek vermenizi beklerdim hasan thsin bey

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    var tabiki teferruhata girmedim eleştirmek yerine bir teknik temel kavram analizi yaparak destek vermenizi beklerdim hasan thsin bey
    Merhabalar prkab çok iyi bilanço açıklamış değerler bayağı iyi . Bir-çok aldığı iyi ihale var. Özellikle fiber internet kabloları için çok gelişti temel değerleri harika . Üstelik 2 yıldır fiyatlar burada takılı kalmış. Inşallah degerlenecektir Hak ettiği yere gelecektir ....

4. mebes acıklamaların için teşekkürler.... aksgy .. hurgz ... asuzu....kaplm..prkab YTD msgyo dan kazandık geçte olsa

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    mebes acıklamaların için teşekkürler.... aksgy .. hurgz ... asuzu....kaplm..prkab YTD msgyo dan kazandık geçte olsa
    Aynen. Bu hafta hürriyet ve prkab olacak gibi inşallah. Msgyo çok iyiydi. Yayla da iyi duruyor . Sonra çimentolar. Teşekkürler

6. Hocam SIlvr? Saygilar

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    DEVA yi daha önce 4 civari almıştım. 4.85 te sattım erken satmışım. Güzel hisse yatırımlarda on numara kanser ilaçlarında süper gelişme yaşadı. Şu anda fiyat biraz pahali . Biraz ucuz lokman hekim var. Doğtaş 1.15 üzerinde kalırsa alınabilir. Çimento için önerdiğiniz cimsa ucuz . Fakat daha iyi durumda cmbtn var . Önerileriniz için tekrar teşekkür ederim...

Deva yeni zirve yapabilir. Yeni zirve yapan hisseleri severim. En buyuk direnci gecerler. Pek fazla ky de olmaz

Cimsa da golden cross yapabilir. 50 gunluk 200 gunlugu gecmek uzere ve hisse butun ortalamalarinin uzerinde

Dgklb ise uzun sure sonra 200 gunlugu gecmeye yaklasti. Hacim artti hissede. Uzun suredir dip calismasi yapiyordu.

Bunlarin disinda Aksen ve Anacm da hosuma gidiyor.

Sayfa 20/1043 İlkİlk ... 10181920212230701205201020 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •