Sayfa 20/1002 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Senden de Allah razı olsun. Supersin aksama irakin benden olsun.
    Şimdi bim aldım.. Vadeliden almadık en azından umarım 52 lira olur bugün. Viopta makas longcular için kötü duruyor rakı parasını makasa veremem

2. Sn alenichev Sasa nin vadelisi 20 kademe geriden geliyor. Şort mantıklı değil.

3.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Deli olmak akıllı geçinen çakal takımından olmaktan iyidir.. Şimdi ver mazotu..
    Mademki atladın deli olduğunu kabul ettin. o zaman serbestsin.
    tüm yazılarında aşağı yukarı hakeret kötü söz var. senin yazını onaylamayan insanlara.

4. serco anın keyfıni yasa ama dıkkat et.......bugun ku bar hec ıyı olmadı longcular için.......rest dedım.......92 beklıom vadelıde.....senınde benım sısıteme gore 120 beklemen lazım........
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Mademki atladın deli olduğunu kabul ettin. o zaman serbestsin.
    tüm yazılarında aşağı yukarı hakeret kötü söz var. senin yazını onaylamayan insanlara.
    Sen benim muhatabım değilsin... Deli olduğumu kabul etmedim ayrıca.. Sen deli olan insanları aşağılayamazsın ayrıca.. Bu yaptığının ırkçılıktan farkı yok.. Seni kınıyorum insanlık adına..

7.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    serco anın keyfıni yasa ama dıkkat et.......bugun ku bar hec ıyı olmadı longcular için.......rest dedım.......92 beklıom vadelıde.....senınde benım sısıteme gore 120 beklemen lazım........
    2 longumu vurdum 3 aylık rakı param çıktı haklısın biraz riskli bölge ama spotta 95 96 bin görmeli.. Sebebi dow yüzde 20 tepti ("18000/21400)bizimkisi tepmedi o kadar..

Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    serco anın keyfıni yasa ama dıkkat et.......bugun ku bar hec ıyı olmadı longcular için.......rest dedım.......92 beklıom vadelıde.....senınde benım sısıteme gore 120 beklemen lazım........

Sayfa 20/1002 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •