Sayfa 20/35 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 276 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Dolar boşalır euro ya kulum

1. Bunları yazmakta ki amacım kimseyi korkutmak değil, pozisyonlarınızı alırken buzdağının görünmeyen yüzünü de görerek hareket edin diye.

Birisi uyarı yazısı yazınca hemen dünden bugüne kriz olacak sanılmasın ama takipte olmak işaretlerin anlamını kavramak için genel bilgilere ihtiyaç var.

iki arkadaş bir köyden başka köye gidiyorlarmış. Uyanık olan demiş ki sırasıyla birbirimizi taşıyalım yorulmayız.

Kural olarak ta sırtına binen kişi türkü çağırsın türküsü bitince insin diğeri binsin.

Önce uyanık binmiş diğerinin sırtına başlamış la la la la la la la la.... türkü bir türlü bitmemiş yorulan arkadaşı demiş bu türkü ne zaman bitecek ben yoruldum artık taşıyamıyorum.

uyanık olan cevap vermiş dur hele bunun birde lo lo su var.'

Bist 100 ün la la sı buralarda veya biraz daha yukarlar da bitebilir fakat bakarsın bir de lo lo su başlar. (endeksten iki sıfır atıp 115.000 den 1.150 inip 1500 e kadar lo lo yapar mı belli olmaz.)
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

2. Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.

3. Eski defterleri açtığın iyi olmuş,EGHOL de 250k$ batırdık. Bir dahada borsaya girmedim ve girmemde. borsa düşmanlığımda o olaydan sonra başladı. borsadaki kağıdı paraya çevirmeden kimse kazandım demesin.bir gecede donsuz kalacaklar haberleri yok. hele bu ülkede uzun vade kağıt biriktirenlerin aklından şüphe ederim. Bir savaş olur ve o borsa kapanır. paraların üzerine bizim gibi soğuk su içersiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Eski defterleri açtığın iyi olmuş,EGHOL de 250k$ batırdık. Bir dahada borsaya girmedim ve girmemde. borsa düşmanlığımda o olaydan sonra başladı. borsadaki kağıdı paraya çevirmeden kimse kazandım demesin.bir gecede donsuz kalacaklar haberleri yok. hele bu ülkede uzun vade kağıt biriktirenlerin aklından şüphe ederim. Bir savaş olur ve o borsa kapanır. paraların üzerine bizim gibi soğuk su içersiniz.
    Teşekkür ederim. Bende o dönemde çok iyi para kazandım fakat hepsini halka arzlarda ve 2001 krizinde batırdım ana para dahil. 48 den ayen enerji aldım halka arzdan, 3 tl den sattım. neyse hikaye uzun...

Bankada ki paran bile garanti değil. şimdilerde İNGBANK reklamlarını izleyince hep aklıma o dönem demirbank ve egebank reklamları geliyor. milletin paraları buharlaştı gitti yüksek faiz alacağım derken.

5. Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.

6. 2008 krizinden (2009 da dibi görmüştü) bu yana yaklaşık 9 yıldır sürekli yükseliyor. dow un olağan fiyat aralığı 7500-15000 dir. şimdi olmuş 25000 bin

7.  Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim. Bende o dönemde çok iyi para kazandım fakat hepsini halka arzlarda ve 2001 krizinde batırdım ana para dahil. 48 den ayen enerji aldım halka arzdan, 3 tl den sattım. neyse hikaye uzun...

Bankada ki paran bile garanti değil. şimdilerde İNGBANK reklamlarını izleyince hep aklıma o dönem demirbank ve egebank reklamları geliyor. milletin paraları buharlaştı gitti yüksek faiz alacağım derken.
    işte bu yüzden sadece yabancı bankalardan dış sermayesi güçlü olanı tercih diyorum,ayrıca bu banka fazla göz önünde medyada falanda görünmemeli,küçük olsun bizim olsun. bir kaç sene daha %97 dolardayım. %3 coin yatırımındayım. 0 TL = 0 stres.

8.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    işte bu yüzden sadece yabancı bankalardan dış sermayesi güçlü olanı tercih diyorum,ayrıca bu banka fazla göz önünde medyada falanda görünmemeli,küçük olsun bizim olsun. bir kaç sene daha %97 dolardayım. %3 coin yatırımındayım. 0 TL = 0 stres.
    en iyisini yapmışsın dolar yatar yatar fakat fiyatını yine bulur.

Sayfa 20/35 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •