Sayfa 20/853 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 153 - 160 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    hayirdir lot mu sayiyorsunuz? olmayan yazamiyor mu? ben siz ne ayaksiniz anlayamadim. ne olumlu ne olumsuz yorumum olmadi. bu merak niye?

Sent from my SM-C7000 using hisse.net mobile app
    Lot sayıyorum dostum. Bu kadar agresife bağlamana gerek yok. Ayak mayak. Bir soru sordum, seni ilgilendirmez der geçersin. Son yazdığını beğenmedim.

2.  Alıntı Originally Posted by cebibur Yazıyı Oku
    Lot sayıyorum dostum. Bu kadar agresife bağlamana gerek yok. Ayak mayak. Bir soru sordum, seni ilgilendirmez der geçersin. Son yazdığını beğenmedim.
    dostum dediginiz icin size dostum diyerek hitap edecegim. hisse ile ilgilenmemis olsam burda ne isim var. duygulari paylasiorum. hisse hizli hareket edince alicak olan da satacak olan da heyecan yapar. ama elimde var mi orasi soru isareti. buranin abileri bile hisseyi ovup sattiklari bir dunyada bana olan ilginiz.sasirtti beni. kaldi ki spekulatif vs bir yorumum yok. bu guzel havada ortami germeyelim. sadece hisse bilgisi paylasalim isterseniz. saygilar

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

3.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    dostum dediginiz icin size dostum diyerek hitap edecegim. hisse ile ilgilenmemis olsam burda ne isim var. duygulari paylasiorum. hisse hizli hareket edince alicak olan da satacak olan da heyecan yapar. ama elimde var mi orasi soru isareti. buranin abileri bile hisseyi ovup sattiklari bir dunyada bana olan ilginiz.sasirtti beni. kaldi ki spekulatif vs bir yorumum yok. bu guzel havada ortami germeyelim. sadece hisse bilgisi paylasalim isterseniz. saygilar

Evet aynı forumu paylaştığım için dostum ya da ortak derim genelde. Bi mukabele gerilmeyelim,bilgi paylaşalım. Saygılar

4. Kapanış süper oldu. Sanki bilanço kokusu geliyor. Aktifimiz kabarık gelebilir. Herkesin gönlüne göre olur inşallah.

5. Kara kaçan mipaz'ıma bak ilk defa sattığım yerin az üstünde kapatmış. Beni almadan gidemezsin kara kaçan. Yarın yine sabahtan tependeyim.😉

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kara kaçan mipaz'ıma bak ilk defa sattığım yerin az üstünde kapatmış. Beni almadan gidemezsin kara kaçan. Yarın yine sabahtan tependeyim.😉
    aksama haber falan gelmezse

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

7.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    aksama haber falan gelmezse

Merak etme mipaz'a karşı kalbim boş değil, cezbediyor beni cazibesiyle.🤑

Ansızın gelirim demiştim ya.😉

8. Yarın altan korku vererek hisse alabilmek için şunu belirtmem lazım.😂 Hisse 2 haftada 0.92 kuruştan 1.37 ye %50 pirim yaptı, aman diyeyim temkinli iyimser olun.😉 Beklenen değerlemede 200 yerine 80 tl gibi metrekare fiyatı gelirse burda hisse satmak için birbirimizi ezeriz.😅 200 tl gelirse zaten %50 pirimli yine satış yeriz.😄 Yani her türlü mokoko.🤣

Yarın tabana alış göndereyim şimdi.🤑

Sayfa 20/853 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •