Sayfa 20/891 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 153 - 160 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Bu mutant, holdingi aşağıya basamaz çünkü operasyonun sonuna gelmiş iheva ile gazeteyi pazarlayacak müşteri bulamaz dolayısıyla bu pariteye dikkat eder diye düşünüyorum.
    Yine de ne yapacağı belli olmayan bu hain şebekeyi pozisyonu ne olursa olsun her vicdan sahibi milletime şikayet etmekten başka bişey elimden gelmiyor.
    Tabiki şimdilik.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. En karanlık gecenin sonunda güneş doğar ve en soğuktan sonra ısıtır ışığı güneşin dünyayı... İşte öyledir kötüler kötülükleriyle hükmetmek istedikçe iyiler pes etmez o zaman güzel günlerin ışıltısı egemen olur doğaya..
    Pes etmeden beklemek güzeldir...

Bol kazançlar..
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    En karanlık gecenin sonunda güneş doğar ve en soğuktan sonra ısıtır ışığı güneşin dünyayı... İşte öyledir kötüler kötülükleriyle hükmetmek istedikçe iyiler pes etmez o zaman güzel günlerin ışıltısı egemen olur doğaya..
    Pes etmeden beklemek güzeldir...

Bol kazançlar..
    sevgili başkent en güzel çay sabırla içilendir. bakma epeydir buralarda yokum ama o çayı yudum yudum sabırla içmeye beklemeye devam ediyorum. buralardan verilecek tek lotumuz eskidende yoktu şimdi hiç yok. herkese selamlar.....

4.  Alıntı Originally Posted by can5can5 Yazıyı Oku
    sevgili başkent en güzel çay sabırla içilendir. bakma epeydir buralarda yokum ama o çayı yudum yudum sabırla içmeye beklemeye devam ediyorum. buralardan verilecek tek lotumuz eskidende yoktu şimdi hiç yok. herkese selamlar.....
    Eskilerin hâlâ burada olmasına sevindim. Hus, amdi gibileri gemiyi erken terketti galiba. 2017 öncesindeki gibi bu defa da erken gitti galiba amdi. Osmanlı vardı bir de. Görünmüyor artık. O kadar yazdı çizdi. Erken ayrıldıysa yazık oldu.

5.  Alıntı Originally Posted by can5can5 Yazıyı Oku
    Hoş geldin üstat

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by can5can5 Yazıyı Oku
    Vay hocam yılların direniscisi hala buralardasin ve belki yıllar oldu yazmayali valla inanılmaz sabır demokrat hocam dan aldın sabır birinciliğini

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Birde "satmiyorum Abdullah can" çıkıp gelirse şuraya bayilazagim

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by can5can5 Yazıyı Oku
    Aynen abi sabır ile yola devam ediyoruz inşallah. Buralardan alacakları temiz memleket havası olacak
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 20/891 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •