Sayfa 20/774 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    köprü yapalım chp hayır

yol yapalım chp hayır

havaalanı yapalım chp hayır

fabrika açalım chp hayır

insanlara huzur verelim chp hayır

mutlu olalım chp hayır

bu hayırlardan bıktığım içim Evet
    Ben hiç parti adı verdim mi.. Niye hemen konuyu yola suya getirip parti adı veriyorsun..

Bak arkadaşım.. İstiyorsan ben de parti adı vereyim..

İspat isterseniz ispat da ederim..

Aklım erdiğinden beri ülkücüyüm. Bu güne kadar da MÇP ( MHP kapalıyken ki parti) haricinde kimseye oy vermedim.

Ama şimdi HAYIR diyorum.

Aynen daha bir kaç ay öncesine kadar liderimiz dediğim şahsın Haziran seçimleriyle Kasım seçimleri arasındaki dönemde her şeye HAYIR dediği gibi.. HAYIR diyorum..

sayın DeliKAN
    soruların henüz başlamadı galiba bekliyourm

3. Teklifin üçüncü maddesi, seçilme yaşını 25'ten 18'e indirilmesini ve askerlikle ilişiği olanların milletvekili adaylığına başvuramamasını öngörüyor.

Bu madde,gençleri zalak yerine koymanın dik alasıdır,en azından bu yüzden gençler hayır demeli..

Şehzadeler hariç...
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

ben bu partinin her hayırlı işe hayır demesinden bıktım... bir kere de milletin sesine kulak verin
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

insan az utanır sıkılır yahu.. insan bari 3, havaalanına evet der köplülere evet der yatırımlara evet der fabrikalara evet der.. tünellere evet der.. sonra utanmadan sıkılmadan gelsin hayır oyu istesin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    parlamenter sistemde yürütme ile yasamanın ayrı olduğu koca bir yalandır
    Açıkla..

Ben ilkokul dördüncü sınıfı çocuğuymuşum gibi, uzun uzun, detaylarıyla, örnekleriyle açıkla...

Ya da SUS artık..

Rezil oluyorsunuz her yazdığınızla.. ama hala anlamıyorsunuz...

Ben kimseye oyunun rengininden dolayı, terörist imasında bulunmadım...Dış güçlerin maşası imasında bulunmadım...

Ama siz yapıyorsunuz...

El insaf be... El insaf İNSAFSIZLAR.

Burada ahkam kesen, yandaş şak şakçılar... Hiç sizin bir askeriniz kollarınızda öldü mü.. ?? Ölürken ....komutanım ..anneme...anneme..anneme.. diyordu. Ağzından kan geliyordu... Siz bunları yaşadınızmı hı...

Güneydoğuda askerlik yaptım... Dağlara her çıkışımızda 21 gün kaldık... Soğuk demedik, sıcak yemek görmedik, yatak yüzü görmedik, sigaramızı bile teneke kutuların içine sokup da içtik, 21 günde ayakabılarımızı iki kereden fazla çıkaramadık... 19 tane vatan evladı askerin canını emanetimize aldık... 6 aylık çocuğum vardı... Meyil müddetinden sonra tam 12 ay görmedim. Döndüğümde yürüyordu, konuşuyordu.. Bana ısınması 6 sürdü..

El insaf be... Beni pkk ile aynı kefeye, fetö ile aynı kefeye koymak... el insaf. İNSAFSIZLAR..

Bu hırsnan çok ağır şeyler yazarım da.. Kovarlar beni bu forumdan.

7.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    insan az utanır sıkılır yahu.. insan bari 3, havaalanına evet der köplülere evet der yatırımlara evet der fabrikalara evet der.. tünellere evet der.. sonra utanmadan sıkılmadan gelsin hayır oyu istesin
    Babanızın parasıyla yaptınız ya,hapur hupur konuşmak ne ala...

Geçilmeyen köprünün parasını,her gün ödüyoruz...

Cevap vermek bile zul,size...

Mesain bittiyse,gaybol...
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

DAHA önce hastane nin kapsından sokmuyorlardı

Sayfa 20/774 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz