Onemli Gunler Banner
Sayfa 20/81 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 153 - 160 arası.

Konu: XU030_endeksi

xu030__ endeksinin böyle sert satış yemesi ne ise daha su götürür tarafı varda, ben GARAN 8.55 kırılmasından tedirgin oldum. sonuç olarak benim yarın içinde bir ümidim yok. çok darbe yedi çünkü. bir günde ayağa kalkıp taburcu olamaz. aldığı darbenin sıcağı ile kalkıp yürümek istesede tekrar kıçının üstüne oturur diye düşünüyorum. sanki kaşınıyormuşum gibi bende hep düşünüyorum diyorum neyse hadi bol şanslar.
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030__ ben bu yükselişin tepki alımı olduğunu düşünüyor ve olası geri çekilmelerde destek 1474.56 tutunabiliirse yukarı aşağı oynayarak asdansör şeklinde seansı tamamlarız diye düşünüyorum. bol şanslar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

xu030__ 1476.56 destek rakamını uçuk bulmuş olanlar olabilir ama, borsa bu ve olası sert satışlarda tutunması gereken destektir. destek sağlam olunca insan paniğede kapılmaz. pala sever panik yaptırmayı.. neyse sonuç olarak öylesi sert bir satış bende beklemiyorum ama öngörüde bulunurken tüm olasılıkları göz önünde bulundurmak gerekir. bol şanslar

GARAN__ destek 8.43 kırmızı çizgidir

5. Güzel yorumlar , başarılar.

her oyuncu gibi bende kendi oyun anlayışıma göre yorumluyorum. teşekkürler sn gazeteci bol şanslar

xu030__ bugün piyasa sanırım git gel konya altı saat yaptıracak

8. Viop XXXIV TOPİĞİNE GRAFİK ATIYORSUN DİYE SERZENİŞTE BULUNDU
    Sizde grafiklerle iş yapmıyorsunuz yalnız bu topikte grafiklerin bulunması taraftarısınız bende son attığımı oradan silip buraya kopyaladım saygılar

Sayfa 20/81 İlkİlk ... 1018192021223070 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •