Sayfa 20/467 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 3736 madde; 153 - 160 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    Malınıza sahip çıkın arkadaşlar...

Şuradan satayım, Buradan yerine koyarım tahtası değil bu tahta...

Haaa Yaptığını söyleyen bazı arkadaşlar var, ben o kadar cüretkar değilim.

İnsanlar tahtanın hafta içi gördüğü en dip noktadan alıp,

En pik noktadan nasıl sattığını anlamış değilim...

Enişte öper mi, sever mi bilemem...ama bir yürürse arkasından baktırır bu tahta.

Günlerdir tavan tavan giden bir çok hisse var borsada...

Dikkatli bir insansanız bu tahtaların hangi tahtalar olduğunu çok iyi görürsünüz..

Tahta zaten 9,80 den nasıl buralara geldi anlamadık...virüs bu denli aktif değildi.

Aynı şekilde taşımak isterlerse yukarıya gider...enişte neresinden öper bilemem o zaman.

Borsada mantık yoktur...öyle dandik hisseler bilirim ki,

Sermayesini tüketmiş ama sermayesinin 10-20 katı üstünde işlem gören.

Para basan şirketler onun yanına bile yaklaşamaz...onun için mantık aranmaz burada.

Kör tuttuğunu öper borsada...ya öpülen olursunuz, yada öpen.

5 den aldım, 9,80 gördü satmadım...4,30 gördü yine korkup satmadım,

İnanın çift haneli rakamlara çıksa yine satmam...

Böyle inandığım bazı tahtalar oldu bist hayatımda...

Sene 2000 UNTAR diye bir tahta vardı...Mecnur ipnesi yapıyordu tahtayı.

0,80 KRŞ çok mal topladım... adam bir yürüttü 9,00 tl...

Eski adı Altınyıldız, Sonra BOYP oldu...4,20...4,70 arası topladım 94,00 tl gördü

Demek istediğim, Güvendiğiniz hissede yatın arkadaşlar...

Herkese bol kazançlar.

YTD...

2. Çok inad etti borsa 82.binden 95 bin oldu haber gelmeseydi normal şartlarda 7 üstünde olacaktı tahtacı baskı kuruyor YTD

Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    Malınıza sahip çıkın arkadaşlar...

Şuradan satayım, Buradan yerine koyarım tahtası değil bu tahta...

Haaa Yaptığını söyleyen bazı arkadaşlar var, ben o kadar cüretkar değilim.

İnsanlar tahtanın hafta içi gördüğü en dip noktadan alıp,

En pik noktadan nasıl sattığını anlamış değilim...

Enişte öper mi, sever mi bilemem...ama bir yürürse arkasından baktırır bu tahta.

Günlerdir tavan tavan giden bir çok hisse var borsada...

Dikkatli bir insansanız bu tahtaların hangi tahtalar olduğunu çok iyi görürsünüz..

Tahta zaten 9,80 den nasıl buralara geldi anlamadık...virüs bu denli aktif değildi.

Aynı şekilde taşımak isterlerse yukarıya gider...enişte neresinden öper bilemem o zaman.

Borsada mantık yoktur...öyle dandik hisseler bilirim ki,

Sermayesini tüketmiş ama sermayesinin 10-20 katı üstünde işlem gören.

Para basan şirketler onun yanına bile yaklaşamaz...onun için mantık aranmaz burada.

Kör tuttuğunu öper borsada...ya öpülen olursunuz, yada öpen.

5 den aldım, 9,80 gördü satmadım...4,30 gördü yine korkup satmadım,

İnanın çift haneli rakamlara çıksa yine satmam...

Böyle inandığım bazı tahtalar oldu bist hayatımda...

Sene 2000 UNTAR diye bir tahta vardı...Mecnur ipnesi yapıyordu tahtayı.

0,80 KRŞ çok mal topladım... adam bir yürüttü 9,00 tl...

Eski adı Altınyıldız, Sonra BOYP oldu...4,20...4,70 arası topladım 94,00 tl gördü

Demek istediğim, Güvendiğiniz hissede yatın arkadaşlar...

Herkese bol kazançlar.

YTD...
    Bu isin sonu olmali fazla ask iyi degil zamani geldiginde vedalasmayi bilmeli.....cemts sirali 10 yillik hedefim 10 tl....20 tl....40 tl......ytd

4. Bu tür hisseler günlük al-sat yapılacak hisseler değil, yatırmları ortada, tedarikçileri ortada.
    Bakmayın ortalık salgın yüzünden duman olunca bu fiyatlara geldi yoksa şimdi çift haneli rakamlarda olurdu.
    Bu salgın elbette bitecek çarklar daha hızlı dönecek o zaman değeri daha çok anlaşılır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu tür hisseler günlük al-sat yapılacak hisseler değil, yatırmları ortada, tedarikçileri ortada.
    Bakmayın ortalık salgın yüzünden duman olunca bu fiyatlara geldi yoksa şimdi çift haneli rakamlarda olurdu.
    Bu salgın elbette bitecek çarklar daha hızlı dönecek o zaman değeri daha çok anlaşılır.
    Aynen katılıyorum...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    Yükselen çelik..(YKSLN)

Yine geldi tokatladı bizim kanı bozuğu...

Bizim ağalar işin kolayını bulmuş...

Bir gün, BUCİM...

Bir gün, CEMTS...

Ondan inip, diğerine biniyorlar...

Çevir gazı yanmasın, Aman kız uyanmasın.

YTD...

7.  Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    Yükselen çelik..(YKSLN)

Yine geldi tokatladı bizim kanı bozuğu...

Bizim ağalar işin kolayını bulmuş...

Bir gün, BUCİM...

Bir gün, CEMTS...

Ondan inip, diğerine biniyorlar...

Çevir gazı yanmasın, Aman kız uyanmasın.

YTD...
    çelik,ten şiş yapmışlar kıyma yerine çimento sarmışlar : çevirip cevirip duruyorlar ky ateş üzerinde bakalım ne kadar dayanacak,lar diye..
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. Değerli kardeşlerim;
    Elbette ki spek istese malı yukarılara taşır.Ama 10 TL'ye taşısa daha da çıkacak diye vermeyiz.Bu kez 20 TL ye taşısa bu kez vermeye hiç istekli olmayız.EGEEN gibi olacağını zannederiz.
    Lütfen meseleye duygusal değil,profesyonel olarak yaklaşalım.Biz spekin insafına kalmayıp, sadece Türkiye değil,tüm dünya piyasalarını takip edelim.
    Virüs sonrası yeni bir dünya düzeni olacağı söyleniyor. Yani bu yeni dünya düzeninde ülkeler silahlanma yarışına değil,insanlık yarışına,kucaklaşma yarışına gireceklermiş...Peki bu olası mı? asla !
    Suriye'den kaçarken boğulup cesedei denize vuran üç yaşındaki "Aylan Kurdi" evladımızın o dayanılmaz görüntüsü kime ders verdi?
    Arakan'da bırakın müslimanı insanlara,Çin'de bırakın Müslüman Uygur Türklerini insanlara onca zulümler yapılırken kimin kılı kıpırdadı?
    Ve Suriyeli bir çocuk çıkıp insanlığa "Allahınızdan bulun" diye ıstırap dolu bir yüz,acı dolu küçücük yüreği ile beddua etti.İster inanın ister inanmayın;Allah insanlığın belasını verdi.Hem de görünmeyen bir virüsle.Ve hem de aşı ve ilaç için araştırmalar yapılırken kısa sürede 3 kez mutasyona uğrayarak A,B.ve C tipleriyle insanlığı daha da çaresiz bırakan bir virüsle...
    Ve ikinci dünya savaşında 70 milyon insanını katletmiş bu insanlık asla ders almaz.Alsaydı savaş sonrası alırdı.Bakın emperyalist ülkelere hergün daha fazla kuduruyorlar.Suriye'de,Libya'da ölen milyonlarca insan umurlarında değil.Tek dertleri petrol.Alın size petrol !
    İşte arkadaşlar virüsün etkisinin ne zaman biteceği belli değil.Bitse bile korkunç yara almış ekonomiler inanılmaz boyutta parasal genişleme ve sıfır faiz politikalarıyla ekonomilere can vermeyi planladılar.
    Şahsen yine d bunların işe yarayacağını ve çok da uzun olmayan bir zamanda ekonomilerin toparlanacağını düşünüyorum.
    Bütün temennim ve umudum bu.
    Hepinize virüssüz,güneşli,sağlık dolu günler en içten dileğimdir...

Sayfa 20/467 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •