Sayfa 20/183 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1460 madde; 153 - 160 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1.  Alıntı Originally Posted by SALMONELLA Yazıyı Oku
    durun bakalım daha yeni başlıyor
    Yani ben burda surekli ve gereksiz paylasim yapip ,bir ky olarak hissiyata dayanan yorumlar yaparim.ancak sizin yorumunuz neye dayaniyor bilmek isterim.tsk ederim

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tuborg geçen yıl genel kurul toplantısını 27 nisan da gerçekleştirmişti. Yaklaşık önümüzde 1 hafta süre var ve temettü kararı belli olacak. 10 Mayıs a kadar da 1 . çeyrek bilanço açıklanacak.

Tahta da geçen yıla göre işlem hacmi artmışa benziyor ama genelde hep bir kademede yüksek lot olarak-Dün Ünlü TEB yat. 100.000 aldı mesela.

Tahtaya ayrıca pek satıcı gelmiyor sanırım nazlı yükselmesinin sebebi de bu.

10 'lu rakkamları görmek tememnnisiyle

Alıntı Originally Posted by izmirli Yazıyı Oku
    Tuborg geçen yıl genel kurul toplantısını 27 nisan da gerçekleştirmişti. Yaklaşık önümüzde 1 hafta süre var ve temettü kararı belli olacak. 10 Mayıs a kadar da 1 . çeyrek bilanço açıklanacak.

Tahta da geçen yıla göre işlem hacmi artmışa benziyor ama genelde hep bir kademede yüksek lot olarak-Dün Ünlü TEB yat. 100.000 aldı mesela.

Tahtaya ayrıca pek satıcı gelmiyor sanırım nazlı yükselmesinin sebebi de bu.

10 'lu rakkamları görmek tememnnisiyle
    Sn. izmirli,

Ender olarak da olsa bu hissede degerlendirme okumak hos oluyor, katiliminiz icin tesekkur ederiz.

Evet 27 Nisan 2016 tarihli Genel Kurul hakkinda haklisiniz ama benim izleyebildigim kadariyla Turk Tuborg daha Genel Kurul cagrisi bile yapmadi. Dolayisiyla bu sene benzer tarihte bir genel kurul toplantisini olasi gormuyorum.

Burada degerlendirme yapan arkadaslarimizdan birisi, 1. ceyrek bilancosu ile birlikte olusmasi beklenen karla beraber Gecmis Yillara donuk zararin kapanacagini ve sirketin olasi kar payi dagitimina girebilecegini paylasmisti.

Bu bilgiler dahilinde ; Genel Kurul tarihinin 1. ceyrek bilancodan sonra yapilmasi ve kar payi dagitimi kararinin oylanmasi beni cok sevindirecektir.

Ama olurda o gune kadar tahtayi 10+ TL degerlerine cekmek isteyen bir tahta yapici olur da, bendeki hisseleri de isterse ben vermeye hazirim .

Herkese iyi bir hafta sonu dilerim.

Bu arada herhangi bir arkadasimiz merak ediyorsa, Tuborg'ta son 1 ayki hisse degisim miktarlarini buraya kopyaliyorum. Ilk 4 araci kurum alista gorunuyor.

Degerli arkadaslar,

Merakimi gidermek amaciyla dun sirketi arayip Genel Kurul ile ilgili herhangi bir bilgi paylasabilirler mi diye sordum.

Yetkili kisi, Yonetim Kurulu'nun Genel Kurul ve gundemi hakkinda henuz bir karara varmadigini, halihazirda uzerinde calistiklarini soyledi. Dolayisiyla kisa vadede (en az 1 ay daha) bir Genel Kurul beklentisi icine girmenin uygun olmadigini paylasmak isterim.

Iyi gunler.

6. Degerli paylasiminiz icin tesekkurler

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Genel kurul 23.05.2017, 0.430 temettü dağıtacak hayırlı sı olsun

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by serleon Yazıyı Oku
    Genel kurul 23.05.2017, 0.430 temettü dağıtacak hayırlı sı olsun

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Keske dediginiz gibi olsa ama maalesef "
    1 TL``LIK NOMINAL TUTARLI BORSADA ISLEM GOREN HER BIR PAY ICIN BRUT 0,0505 TL (NET 0,0430 TL) TUTARINDA NAKIT KÂR PAYI ODEMESI YAPILACAKTIR. "

Bu sekilde yani hisse basina 4 kuruş alacagiz. Sembolik bi rakam 😄

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 20/183 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •