Sayfa 200/604 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 4829 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    "Ufak tefek hesaplar" dar bir bakis acisini gosterir ifade olmus ve maalesef bazi arkadaslardan da destek gormus ! O zaman tum bu arkadaslara sunu soyleyelim ; bu kagidin 29 Temmuzdaki fiyatini biliyor musunuz ?? 29 temmuzdan beri bakmadiniz hic, unuttunuz ha kagidi ?
    Gecen hafta icinde 108.7 den ben de aranizdayim diye yazmistim. o gunden beri tam 8 kez trade imkani buldum, 3 u bugun olmak uzere. Demem o ki , lot arttirmak bir yandan da aylik masraflari cikarmak "ufak tefek hesap" kapsamina girmez ; peki 29 temmuzdan 7 Eylule kadar para kazanmak icin beklemeye ne demeli ?
    forumlarda bu tür muhabbetlere girmiyorum maalesef..

sizde haklısınız.. boz kazançlar..

2.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    "Ufak tefek hesaplar" dar bir bakis acisini gosterir ifade olmus ve maalesef bazi arkadaslardan da destek gormus ! O zaman tum bu arkadaslara sunu soyleyelim ; bu kagidin 29 Temmuzdaki fiyatini biliyor musunuz ?? 29 temmuzdan beri bakmadiniz hic, unuttunuz ha kagidi ?
    Gecen hafta icinde 108.7 den ben de aranizdayim diye yazmistim. o gunden beri tam 8 kez trade imkani buldum, 3 u bugun olmak uzere. Demem o ki , lot arttirmak bir yandan da aylik masraflari cikarmak "ufak tefek hesap" kapsamina girmez ; peki 29 temmuzdan 7 Eylule kadar para kazanmak icin beklemeye ne demeli ?
    Bu borsada para sizin ,ister alırsınız,ister almazsınız. kişilere göre hareket etmezseniz iyi olur.hisse net basındaki uyarı okursanız iyi olur. siz üç kere trade edersiniz. ben her kademe ye girerim. ytd.

3. Bireylerin nasıl para kazandığını okumak zorunda mıyız?

Kartopu ozelıne bakarmısın mumkusse
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

5. 124.20 direncini aşarsa önü açık diye yazmıştım ama bu kadar hızlı hareket beklemiyordum. 3.çeyrek bilanço fiyatlaması desek , daha çok erken . Bunun altında bşi yatıyor olabilir . Fikri olan var mıdır ?

Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    124.20 direncini aşarsa önü açık diye yazmıştım ama bu kadar hızlı hareket beklemiyordum. 3.çeyrek bilanço fiyatlaması desek , daha çok erken . Bunun altında bşi yatıyor olabilir . Fikri olan var mıdır ?
    Hergun dua edıyorum
    İşin sakası tabı ama dua edıyorum yınede.Onumuzdekı 125 ten sonrakı dıren 135 arkasındanda 150 gelıyor.
    Ama 150 den yukarısı su anda bos bekleyıp gorecez.150 benım için yeterlı degıl.
    YTD
    Acaba dıyorum yerlı otomabılde bır pay alabılırmı
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Sayfa 200/604 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •