Sayfa 200/925 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. cari açık büyüme ile artmaya devam ediyor....fosfat da cari açık sebebi ama önlem yok olacağınıda sanmıyorum...delinin biri zamanında bir taş attı gelen yöneticiler dillendiriyor ama hedeften çok çok uzaktalar....

2. Ortak ekonomi bakanı da dillendiriyo demekki konuşuluyo diye düşünüyorum ihtiyaç var..

3.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Ortak ekonomi bakanı da dillendiriyo demekki konuşuluyo diye düşünüyorum ihtiyaç var..
    ortak inanma o dillendirdi yönetim olayı kapattı demek ki sadece söylenti...onlarda imana geldi sanırım yalan yanlış bilgi verip beklenti yaratmak istemiyorlar....

4.  Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    Ortak ekonomi bakanı da dillendiriyo demekki konuşuluyo diye düşünüyorum ihtiyaç var..
    ihtiyaç var evet ama yeni bir olay değil....kafayı kumdan çıkarmak gerekiyor....kafa kumda ihtiyaç var demeyle çözüm olmaz....bu sektör kurdan etkilenen bir sektör...ucuz gübre türk çiftçisine verilmek isteniyorsa bunun yolu hammadde kaynağında yatırım.bunun başka yolu yok ..kar marjını sürekli eriterek çiftçiye ucuz gübre verilemez verilirse şirketin dengesi bozulur ileride bu şirkete pahalıya patlar....

5. bagfs güzel bilanço açıkladı bakalım bizim acemiler ne yapacak...

6. Raziden 1 milyon 793 bin lira temettü gelmiş.bozdur bozdur harca.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Raziden 1 milyon 793 bin lira temettü gelmiş.bozdur bozdur harca.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hocam geçmiş adından belli fiyatlandı zaten bizim derdimiz gelecekle....gelecek olumlu olmasını düşünüyoruz özellikle razi fabrikasında bu yıl rakamlar dibin 2017 yılında sonlandığını gösteriyor...bundan sonrası yönetimin başarısı veya başarısızlığı....2018 yılı için 200 milyona yakın yatırım planı var elbet birgün bu yatırımların meyvesi olacak boş yere yapılmıyordur.....

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hocam geçmiş adından belli fiyatlandı zaten bizim derdimiz gelecekle....gelecek olumlu olmasını düşünüyoruz özellikle razi fabrikasında bu yıl rakamlar dibin 2017 yılında sonlandığını gösteriyor...bundan sonrası yönetimin başarısı veya başarısızlığı....2018 yılı için 200 milyona yakın yatırım planı var elbet birgün bu yatırımların meyvesi olacak boş yere yapılmıyordur.....
    Raziden bizim bilancoyu etkiliyen tek kalem bu temettümü?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 200/925 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •