Sayfa 201/292 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon
Arama sonucu : 2329 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    klr tweterdaki ağam kaldırdı ve bence yuksek. bu vakıtten sonra o hısseye girilmez :D
    Kim o? Bakayım bir neler paylaşmış geçmişte

2. Şşşş ortaklar. İyi mi böyle?
    Sessiz sessiz haa?

3. Bugün gelen KAP yurtdışından 8 milyon dolarlık ihracat siparişi almış. Maşallah... GEçen sene cirosu 250 milyon TL olan firma tek siparişte 62 milyonluk sipariş alıyor 2021 için ... daha ne istiyorsunuz... batak gyo lar sırf bedelli açıkladı rüçhanı pazarında şenlik olacak diye ederinin 10 katına çıkıyor bu şirketi hem çalışıyor , hem savunma işi yapıyor ve 5 yıldır savunma argesi/ ürgesi yapıyor ve bunların meyvelerini daha yeni toplayacak dolar artışından satış artışından ciro patlaması gelecek ve de hem de 2017 zirvesini daha dün geçti...

daha ne istiyorsunuz arkadaşlar daha ne istiyorsunuz... şükür deyin oturun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    Bugün gelen KAP yurtdışından 8 milyon dolarlık ihracat siparişi almış. Maşallah... GEçen sene cirosu 250 milyon TL olan firma tek siparişte 62 milyonluk sipariş alıyor 2021 için ... daha ne istiyorsunuz... batak gyo lar sırf bedelli açıkladı rüçhanı pazarında şenlik olacak diye ederinin 10 katına çıkıyor bu şirketi hem çalışıyor , hem savunma işi yapıyor ve 5 yıldır savunma argesi/ ürgesi yapıyor ve bunların meyvelerini daha yeni toplayacak dolar artışından satış artışından ciro patlaması gelecek ve de hem de 2017 zirvesini daha dün geçti...

daha ne istiyorsunuz arkadaşlar daha ne istiyorsunuz... şükür deyin oturun...
    Şükür ciddi ihaleler alıyor, fakat şuan aklıma kötü şeylerde gelmıyor degıl.Bedelli oncesı bu kadar pozitif bir havaya sokmak ne bileyim tuhaf geliyor...
    Not şirkete güveniyorum...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5. Ekran Resmi 2020-10-13 10.40.51.jpg

yukarıda dolar bazlı grafiğini görebilirsiniz... şirket bütün satışlarını dolara endeksli yaptığını göre bu şirketin fiyatına dolar bazlı bakabiliriz diye düşünüyorum... TL ile iş yapan şirketlere dolar bazlı bakmam ama dolar bazlı iş yapanlara bakarım çünkü cirolarda dolarla hızla artacağı için bu tarz şirketler yükselen dolar ile ya TL fiyatı eski TL fiyatlarının üstüne çıkar ya da eski dolar fiyatlarını iyi bir havada geri yakalarlar... bu şirket geçmişte iki defa 2,2 dolar zirve görmüş.. sonra bize yakın zamanlarda 0,30 de ikili dip yapıp temeli sağlamlaştırıp yukarı harekete başlamış şimdi de tam ortasında 1,13 seviyesinde ... yolu açık olsun... bakalım gelecek nasıl olacak

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Şükür ciddi ihaleler alıyor, fakat şuan aklıma kötü şeylerde gelmıyor degıl.Bedelli oncesı bu kadar pozitif bir havaya sokmak ne bileyim tuhaf geliyor...
    Not şirkete güveniyorum...
    adam işini yapıyor pozitif havaya giren piyasa... bir rüçhan sevdasıdır gidiyor... adamın büyümek ve projeler için paraya ihtiyacı var 2020 borsa yatırımcısının da rüçhana dolayısıyla herkesin mutlu olduğu bir ilişki doğdu...

bu şirketin geleceğini iyi görüyorum demek elbette ki şirket hissesi her fiyattan alınır veya şirketin geleceği iyi bu fiyattan kesin satma demek değildir... herkes kendi aklı ve fikri ile kendine uygun karı gördümü satabilmeyi de bilmelidir tabi. sonuçta an itibariyle zararda olan kimse yok teknik olarak herkes kendi aklı fikri riskalabilme kapasitesine vs vs göre kendi kararını kendi vermeli...

benim de paylaştığım al sat manasına asla gelmez ben haberleri kendi yorumumla paylaşıyorum... ben de fiyatıuygun gördüğüm anda bana yeter dediğim anda şak diye satarım ama sevdiğim bir firma olduğu için ve ileride (performansı iyi olarak devam ederse) fiyat aşağı düştüğünde tekrar girmek üzere göz ucuyla da takip edebilirim... beğendim bu şirketi yani satsam bile şirket neler yapıyor , şirket iyi gidiyorsa alttan geri alabilirmiyim diye bakarım ... alırsam alırım alamazsam canı sağolsun 400 firma var elbet başka bir tane daha buluruz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    adam işini yapıyor pozitif havaya giren piyasa... bir rüçhan sevdasıdır gidiyor... adamın büyümek ve projeler için paraya ihtiyacı var 2020 borsa yatırımcısının da rüçhana dolayısıyla herkesin mutlu olduğu bir ilişki doğdu...

bu şirketin geleceğini iyi görüyorum demek elbette ki şirket hissesi her fiyattan alınır veya şirketin geleceği iyi bu fiyattan kesin satma demek değildir... herkes kendi aklı ve fikri ile kendine uygun karı gördümü satabilmeyi de bilmelidir tabi. sonuçta an itibariyle zararda olan kimse yok teknik olarak herkes kendi aklı fikri riskalabilme kapasitesine vs vs göre kendi kararını kendi vermeli...

benim de paylaştığım al sat manasına asla gelmez ben haberleri kendi yorumumla paylaşıyorum... ben de fiyatıuygun gördüğüm anda bana yeter dediğim anda şak diye satarım ama sevdiğim bir firma olduğu için ve ileride (performansı iyi olarak devam ederse) fiyat aşağı düştüğünde tekrar girmek üzere göz ucuyla da takip edebilirim... beğendim bu şirketi yani satsam bile şirket neler yapıyor , şirket iyi gidiyorsa alttan geri alabilirmiyim diye bakarım ... alırsam alırım alamazsam canı sağolsun 400 firma var elbet başka bir tane daha buluruz...
    Aynı düşüncedeyiz tekkkeyi beklemeye devam. Aslında benım hedefimi çoktan geçti cok hızlı gıdıyor, bölünme kararı 2 hafta içersinde cıkmasını beklıyorum. bakalım bizim kamyon nerelere gidecek?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Kim o? Bakayım bir neler paylaşmış geçmişte
    Kim nederse desin bindim 6 yıl sonra katmer e

Sayfa 201/292 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz