Onemli Gunler Banner
Sayfa 201/344 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. @hunter-spek yine avlamışsın speği ve adamlarını...

2.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Samat 1.05 teyken buralarda türedin,şimdi 1.46 yaptı hala kazanamadın ve buralarda ahkam kesmeye devam ediyorsan senin pusucu olman daha mantıklı.
    Sana bu kağıdı kötüleme görevi mi verildi.1.16 dan erken sattığımı yazmıştım daha önce.senin ne aldığın ne de sattığın belli.
    Ya çok aylaksın,ya da görev icabı burdasın hadi itiraf et
    Bak ......... kişi de kağıdı pohpohlamakla meşguldü iki gündür.Sizi gidi ekmeğe yağ sürenler sizi
    Genel itibariyle işlerin nasıl döndüğünün anlatıldığı bir anlatım olmuş, isimleri özellikle sildim. İsimlerle değil süreçle ilgilenelim. Yoksa Bugün Ahmet Mehmet, yarın Ayşe Fatma olur. YTD.

3. p.tesi 23 nisan dükkan kapalı salı günü görüşürüz

4.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Samat 1.05 teyken buralarda türedin,şimdi 1.46 yaptı hala kazanamadın ve buralarda ahkam kesmeye devam ediyorsan senin pusucu olman daha mantıklı gökhan efendi.
    Sana bu kağıdı kötüleme görevi mi verildi.1.16 dan erken sattığımı yazmıştım daha önce.senin ne aldığın ne de sattığın belli.
    Ya çok aylaksın,ya da görev icabı burdasın hadi itiraf et
    Bak helal kazanç denen kişi de kağıdı pohpohlamakla meşguldü iki gündür.Sizi gidi ekmeğe yağ sürenler sizi
    ben 4 yıldır bu kağıttayım bilader. bunu sana ispatlmakla kendimi yormayacağım.mynet formunda beni bilen bilir.sen kumar mantığıyla oynuyorsun bu kağıdı ben borsanın özüne olması gerekene etik değerlere göre. aramızdaki fark bu. sen ve senin gibiler ne derse desin ben burdayım ve adam olana kadar bunlarla uğraşıcam. mahkeme yolu uzun ve masraflı olduğu için gerekli mercilere mail atarak olayı incelemelerini istiyorum sadece.düşünsene kuru veya keleş ailesi kahkahalarla pür neşeyle çolukcoçuk burdakilerin paralarını yiyor h.sonu mis gibi. burda bir tane erkek adam çıksın ve iletilerimi göstersin mal pazarladığıma dair özür dileyeceğim herkesten. iletilerimdeki ana konu hep şu oldu .yıllardır düşen ve baskı altında tutulan bu hissenin; dolar,endeks,zaman,ihale,satın alınan techizat ve son açıklanan kar a rağmen bu kağıdın tepki vermesine engel olunması. olumlu olumsuz her haberde aşağı gidermi bir hisse. bir patron hisse senedi çıkarken neden elindekileri satar yatırımcısına ve onu zarara uğratır.dolar bazında tarihi diplerinde iken patronlar kendi şirketlerine ve yatırımcısına sahip çıkacağına tam tersi bu seviyelerden soymaya veya soyulmasına göz yummaya devam ediyor. birde kalkıp kap ta herşey normal gibilerinden açıklamalarda bulunuyor keleş. karşılarında çoluk çocuk var sanki. size soru: 1-patron etik değerleri olan hakiki bir iş adamı olsaydı şu durumda hissemi alırdı hissemi satardı? 2-madem hisse sattın uyanık;hissenin neredeyse döndüğü yeri nasıl kestirdin öyle sen,vede hisseyi 19.04.2018 iş gününün 2, seansında sattın ve aynı gün yada ertesi iş günü seans açılmadan sattığına dair neden kap bildirimini yapmadında;20,04,2018 in 2. seans sonunda hissenin fişini çektikten sonra kapa bildirdin. 19-20 nisandaki aracı kurum bazında yapılan manipülatif hareketlere hiç girmiyorum.perşembe günü A1capitalde tuhaf hareketler oluyor demiştim.A1 capital bir üst kademeden alıp bir alt kademeden sürekli aynı işlemi yapa yapa hisseyi düşürdü(tera da dahil).zararına sürekli hisse sattı yani.cuma günü yani dün 1,223 maliyetle 177,925 lot net alımda kapattı. yani perşembe günkü açığını kapattı. dediğim gibi hergün,iki günde bir ,haftada bir atını değiştiriyor spek.zaman zaman gedik ve yatırım.özellikle dünde yaptılar bir aşağı bir yukarı 10lot 100 lot yakıp yakıp durdular. eğer keleş biraz adamsa biraz iş adamı etiği varsa şu kuruyu def eder hisseden ve hissesine,yatırımcısına sahip çıkar. hunter_spek bana yok aylaksın ,görev icabı vs gibi ucuz iftiralarla bir daha gelme bilader.rica ediyorum...

5. Red face

Alıntı Originally Posted by Blackk Yazıyı Oku
    @hunter-spek yine avlamışsın speği ve adamlarını...
    Eee İşimiz avcılık, sn blackk...

Sipekler ve adamları kaçın hunter geliyor

6.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    ben 4 yıldır bu kağıttayım bilader. bunu sana ispatlmakla kendimi yormayacağım.mynet formunda beni bilen bilir.sen kumar mantığıyla oynuyorsun bu kağıdı ben borsanın özüne olması gerekene etik değerlere göre. aramızdaki fark bu. sen ve senin gibiler ne derse desin ben burdayım ve adam olana kadar bunlarla uğraşıcam. mahkeme yolu uzun ve masraflı olduğu için gerekli mercilere mail atarak olayı incelemelerini istiyorum sadece.düşünsene kuru veya keleş ailesi kahkahalarla pür neşeyle çolukcoçuk burdakilerin paralarını yiyor h.sonu mis gibi. burda bir tane erkek adam çıksın ve iletilerimi göstersin mal pazarladığıma dair özür dileyeceğim herkesten. iletilerimdeki ana konu hep şu oldu .yıllardır düşen ve baskı altında tutulan bu hissenin; dolar,endeks,zaman,ihale,satın alınan techizat ve son açıklanan kar a rağmen bu kağıdın tepki vermesine engel olunması. olumlu olumsuz her haberde aşağı gidermi bir hisse. bir patron hisse senedi çıkarken neden elindekileri satar yatırımcısına ve onu zarara uğratır.dolar bazında tarihi diplerinde iken patronlar kendi şirketlerine ve yatırımcısına sahip çıkacağına tam tersi bu seviyelerden soymaya veya soyulmasına göz yummaya devam ediyor. birde kalkıp kap ta herşey normal gibilerinden açıklamalarda bulunuyor keleş. karşılarında çoluk çocuk var sanki. size soru: 1-patron etik değerleri olan hakiki bir iş adamı olsaydı şu durumda hissemi alırdı hissemi satardı? 2-madem hisse sattın uyanık;hissenin neredeyse döndüğü yeri nasıl kestirdin öyle sen,vede hisseyi 19.04.2018 iş gününün 2, seansında sattın ve aynı gün yada ertesi iş günü seans açılmadan sattığına dair neden kap bildirimini yapmadında;20,04,2018 in 2. seans sonunda hissenin fişini çektikten sonra kapa bildirdin. 19-20 nisandaki aracı kurum bazında yapılan manipülatif hareketlere hiç girmiyorum.perşembe günü A1capitalde tuhaf hareketler oluyor demiştim.A1 capital bir üst kademeden alıp bir alt kademeden sürekli aynı işlemi yapa yapa hisseyi düşürdü(tera da dahil).zararına sürekli hisse sattı yani.cuma günü yani dün 1,223 maliyetle 177,925 lot net alımda kapattı. yani perşembe günkü açığını kapattı. dediğim gibi hergün,iki günde bir ,haftada bir atını değiştiriyor spek.zaman zaman gedik ve yatırım.özellikle dünde yaptılar bir aşağı bir yukarı 10lot 100 lot yakıp yakıp durdular. eğer keleş biraz adamsa biraz iş adamı etiği varsa şu kuruyu def eder hisseden ve hissesine,yatırımcısına sahip çıkar. hunter_spek bana yok aylaksın ,görev icabı vs gibi ucuz iftiralarla bir daha gelme bilader.rica ediyorum...
    Gökhan biladerim,
    Üşenmemiş yazmışsın ben de saygı icabı üşenmedim okudum.Neyse sana ait şüphelerim azaldı ancak,hisse 1.30 üzerinde hareket halindeyken sürekli tavan nidaları atanların niyetlerinin iy olduğunu düşünmüyorum.
    Bu arada samatı erken verdik ama cuma snkronda devre kestik malı boşalttık.zarar çıktı en azından.tabii düşünmeden kağıt alanlar bu işi bıraksın
    Son düzenleme : Hunter_sipek; 21-04-2018 saat: 13:25.

7. Yüzde 72 si halka açık imtiyazlı hisse varmı bilmiyorum akıllı delinin biri gelip 10 15 kurumdan caktırmadan yüzde 51 ini yani 9 milyon lot toplayıp patronronlara hastırın la diyecek o zaman akıllanırlar.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Bravo, yapmak lazım...

Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Yüzde 72 si halka açık imtiyazlı hisse varmı bilmiyorum akıllı delinin biri gelip 10 15 kurumdan caktırmadan yüzde 51 ini yani 9 milyon lot toplayıp patronronlara hastırın la diyecek o zaman akıllanırlar.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 201/344 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •