Sayfa 201/383 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 3063 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Yarın Moody's Türkiye değerlendirmesini açıklayacak. Bunlar bir kredi notu arttırımının kokusunu almış gibi duruyor. Piyasaya bu kadar iştahlı girmeleri bankaları bu kadar almaları hiç normal değil.Bizimki aynı tas aynı kebap

6 aydır bankalarda yaptıkları alımları esnafa kitleme zamanı geldi demektir...YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Hindistan, Venezuela'dan petrol satın alacak

Hindistan Petrol Bakanı Hardeep Singh Puri, ülkedeki bazı rafinerilerin ağır ham
    petrolü işleme kapasitesine sahip olduğunu belirterek, Hindistan'ın Venezuela'dan
    petrol satın alacağını söyledi.

ABD'nin Ekim ayında yaptırımları kaldırmasının ardından Hindistan'ın Reliance
    Industries, Indian Oil Corp ve HPCL-Mittal Energy gibi şirketleri, Venezuela'dan
    petrol alımlarına yeniden başladı.

Hindistan en son 2020 yılında Venezuela'dan ham petrol ithal etmişti.

Puri, "Paradip dahil birçok rafinerimiz ağır Venezuela petrolünü kullanma kapasitesine
    sahip. Ve biz (Venezuela'dan petrol) alacağız" dedi.

Hindistan dünya genelinde en çok petrol ithal eden ve tüketen üçüncü ülke
    konumunda. Petrol ihtiyacının da %80'den fazlasını yurtdışından karşılıyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Küresel kömür talebi bu yıl zirve yapacak ve 2026'da düşüşe geçecekmiş.
    Çil çil kömürleri çıkartma zamanı geldi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Venezuela ve Guyana aralarındaki sorunu barışçıl yollardan çözmek için anlaşmışlar. Zaten Venezuela'nın şu politik ortamda bir harekete kalkışması imkansızdı. Tribünlere oynadılar sadece...

Venezuela and Guyana agreed to resolve the issue of territorial ownership of the Essequibo region without the use of force...

https://www.aljazeera.com/news/2023/...equibo-dispute
    Dil aslandır, yatar eşikte...

5. Olağanüstü toplantıdan bakalım geleceğe yönelik nasıl projeler çıkacak.
    Sonuçta okumuş ,genç vizyon sahibi patronlarınız var.Para kazanma ırsları genlerinde var.
    Hükümetten tam destek.Bütün rüzgarı arkalarına almışlar.
    Bir bakarsın petrolden sonra ,doğal gazada el atarlar.Elektrik üretmeye başlarlar.
    Yatırımcı olmak isteye hikayesi çok.
    Al-sat yapana ekmek yok.(Yapıp başarabilene de eyvallah,helali hoş olsun.)

Alıntı Originally Posted by HYPATAI Yazıyı Oku
    Al-sat yapana ekmek yok.(Yapıp başarabilene de eyvallah,helali hoş olsun.)
    ben ekmeğimi çıkarıyorum.. ilginize teşekkür ederim.. kırmızı ve yeşil yatayda kaldığı sürece tut pozisyonu devam eder..
    ben 21.74 sattım ama, 20.40 satan 17.38 den alan da kazandı..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. Kapanış bana ümit verdi ama bir çok ümit veren kapanış yapıp, bu kadar hüsrana uğratan bir hisse de görmedim şimdiye kadar. Bir iki kez al-sat yaptım ama kazandığım 50 kuruş oldu en fazla. Devede kulak misali...

20 Aralık'da ne olacak görmek lazım diye düşündüğüm için sabredip, bekleyeceğim...

Her şeyin hayırlısı...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

8. Borsa tarihi böyle bir boyutta operasyonu (tahsisli) ilk defa gördü. Yine borsa tarihinde ilk defa bu derece absürt bir habere tepkisizlikle karşılaştık. Daha önce de yazmıştım bu hisse kesinlikle yüksek lisans tezi olacak bir süre sonra.

Adamlar çok rahatlar; hiç aceleleri yok...Yükselişlerin habere bağlı olmayacağı da artık netlik kazanmış vaziyette, bundan sonra yapılacak iş grafiği izlemek olacak herhalde...YTD

Sayfa 201/383 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •