Sayfa 201/552 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 4411 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. kerevitte düzeltti kendini, merilin oyuncak alanı olmuş, 727 den al 740 dan boşalt birazda açığa ver, alanda satanda her türlü kazanıyor, it iti ısırır mı, Allah iki yakasını bir araya getirmesin bunu reva görenlerin, maddiyatları olur ama ruhları inşallah çürür, öyle bir acı yaşarlar ki adına karma mı derler inandıkları dinde başka bir retorik midir bilemem geçmişe dönüp baktıklarında hatırlarlar inşallah

2. Yatırım holding ve ilaç hisselerinin ayrı ayrı işlem görmeleri saçmalığı artık sürdürülemez hale gelmiştir.30 senedir beklenip de gerçekleşmediğini dikkate alsam da bu şekilde sürmeyeceği de çok acıktır. Intema borsada neden işlem goruyor konusu da var. Ben bir duzenleme/yapılanma bekliyorum, daha doğrusu mevcudu sürdürülemez buluyorum. Bakalım belki de bir takım kararlar gelir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

3. Ustalar nerelerdesiniz?Az bişey kandırmaca temettü filan.Neler olabilir bundan sonra?Öngörülerimiz lütfen.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4. Eczacıbaşı İlaç Şirket, brüt hisse başına 0,2200000
    TL’lik kar payı dağıtım teklifinin Genel Kurul’a sunulmasına karar* verildiğini ve teklif edilen nakit kar payı hak kullanım tarihinin 26
    Nisan olarak belirlendiğini açıkladı. Buna göre, temettü verimliliği
    %3’e işaret ediyor.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

5. 1 nisan itibariyle bist50 den çıkarılıyor, 1 bucuk senelik bareme baktığımda hacim 10 milyonlarda bu kadar süründüğü periyodu görmedim, varsa da üstatlar açıklar burada, bu hacimle bist50 çarpanlarını karşılaşmamış demek ki, bugün tam kırılım yerinde katarlılar kemiksiz aldı, tahtacı ona da pozisyon aldı, twitterda 60bin 90bin takipçisi olanlarda ufaktan ecilc çok ucuz kaldı söylemlerini dillendirmeye başladılar, tahtacının amacı ne çözülebilmis değil, bu sekilde küçük yatırımcıdan lot alamaz, aksine daha çok dağıtır, bugün yerli sattı yabancı aldı gibi görünüyor, hacmin bu kadar düşük seviyelerde sürünmesi aslında bu fiyatın yalancı fiyat olduğunu efektif fiyat olmadığını göstermez mi? ticaret olmuyor bu fiyatlardan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
    Bist 50 den çıkacağı için artık açık yapılamayacak. Hacim daha da mı düşecek Umarım iyi etki eder tahtaya, görelim bakalım...
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

7. Düpedüz artık 1 e 8 paritesini yeni normal kabul edip, savunuyorlar. Yatırım düzeltme hareketine girdimi hemen ilaç da "düzeltme"ye giriyor. Hayır arkadaş senin yapacak bir düzeltmen yok, ama yapıyor. Yatrım 30 tl ye geri dönse ilaç da 4 tl ye inecekmiş gibi. Fiyata pek takılmayalım ama ısrarla düşüşlerde paritenin korunması için ilacın da düşürülmesi, bunun artık bir mühendislik çalışması olduğu izlenimini güçlendiriyor.

8. bekir bey, buradaki amaç nedir? her iki tahtayı da istediği gibi daha rahat kontrol etmek mi? 2 çocuğumda aynı odada oyun oynasın gözümün önünde olsun hesabı mı? alış kademeleri zayıf satış kademeleri 3 katı oranda güçlü bu konuda ne diyorsunuz? bu tahta hep böyle miydi? defter degeri 0,95 değerinin altından işlem görüyor,

Sayfa 201/552 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •