Sayfa 201/1312 İlkİlk ... 1011511911992002012022032112513017011201 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Oluyor, bir problem oldugunda oraya uygun bi tarih atiyorsunuz.

Asil sorun imzada, o yuzden noterden onayli olmali mutlaka, ayrica sureci avukatla yaparsaniz ileride sorun yasama ihtimaliniz azalir.
    Sn finans mt o bile sakıncalı.Şeytanın avukatlığını yapmıyayım ama ben kiracı olsam beş dakikada o tarihsiz alınmış taahhütnameyi boşa çıkarırım.Onun da yolunu yazmıyayım şimdi ama kısaca sadece şunu yazayım kiracı da en az sizin kadar akıllıdır bunlarla hukuku yenemezsiniz.Kiracıyı daha başta tahliye taaahhüdü ile eve sokarsanız başınıza belayı alırsınız.

Boş tarihli taahhüt almak illegaldir,o taahhüt geçersizdir,ben kiracı olarak bunu ispatlarsam hiç bir hakim beni evden çıkaramaz.

Zamanında çok uygun bir opsiyonla çok güzel bir yerde eczane açmak imkanı doğdu.Arkadaşla eczaneyi açacağız eczanenin işlememesi mümkün değil zaten eczaneyi döndürecek kadar reçetenin geleceği kesin.İş bir eczacı bulup muvazalı eczane açmaya kaldı.Masraflar tamamen bize ait,bütün parayı biz vereceğiz,eczane için eczacı sadece diplomasını verecek,hissede vermeye razıyız,maaş da veririz,ama korkumuz ya adam bize bir müddet sonra bu eczane benim siz kimsiniz derse ne yaparız şeklinde.Kendimizi garantiye almak için ne yapsak boş ,araştırınca olayın daha başı illegal ,muvazalı eczane açmak illegal iş ,nokta.İllegal işte kendini güvenceye alamazsın,sonunda vazgeçtik.

4. Nasıl ispatlanacak?
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Boş tarihli taahhüt almak illegaldir,o taahhüt geçersizdir,ben kiracı olarak bunu ispatlarsam hiç bir hakim beni evden çıkaramaz.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn finans mt o bile sakıncalı.Şeytanın avukatlığını yapmıyayım ama ben kiracı olsam beş dakikada o tarihsiz alınmış taahhütnameyi boşa çıkarırım.Onun da yolunu yazmıyayım şimdi ama kısaca sadece şunu yazayım kiracı da en az sizin kadar akıllıdır bunlarla hukuku yenemezsiniz.Kiracıyı daha başta tahliye taaahhüdü ile eve sokarsanız başınıza belayı alırsınız.
    Sn hkm, bu kadar da korkmayin kiracidan, cok kafamizi attirlarsa tapu parasini goze alip evi ese dosta satip kiraciyi cikartip geri aliriz tekrar.

Ayrica bos tarihliye bir sey yapamaz, siz avukatla ve noterden yapin yeter.

Yok onu demem ,resmen tarihsiz taahhütname alanlara yol göstermiş olurum,ben o işe karşıyım,olur da biri benden öyle bir tarihsiz taahhütname alırsa onu geçersiz kılarım,hiç bir şey yapamaz.Alınmasın öyle bir gereksiz taahhütname usulsüz iş,ben tamamen karşıyım,alanlara da yardımcı olmam))))))))))

Sn hkm, bu kadar da korkmayin kiracidan, cok kafamizi attirlarsa tapu parasini goze alip evi ese dosta satip kiraciyi cikartip geri alirim tekrar.

Ben kiracılar yüzünden iki kez ev sattım,o yüzden o konuda bilgim çoktur,dediğiniz konu da mümkün değil sakıncalı yönü çok da neyse canınızı sıkmayayım.Bana denk gelen kiracılar cidden adamı katil edecek adamlardı,tam aziz nesinlik şeyler yaşadım sn finans mt o yüzden siz beni kaale almayın,ben baya baya damdan düştüğümden lafıma bakılmaz.

8. Noterde yapılan taahhütname nasıl tarihsiz olacak yahu

Sn hkm, bu kadar da korkmayin kiracidan, cok kafamizi attirlarsa tapu parasini goze alip evi ese dosta satip kiraciyi cikartip geri aliriz tekrar.

Sayfa 201/1312 İlkİlk ... 1011511911992002012022032112513017011201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •