Sayfa 201/997 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    Soru sormak istiyorum daha önce sorulmuştur kesin =)
    Benim teb bankasında günlük faizde dolar hesabım var bunlar kamu bankalarındakilerini kullanıyolar bariz ortada olası bir kur şokunda atıyorum arjantin gibi dolar tl 5,50 den hepsini bozduruyorum dese özel bankadaki dolarımıza müdahalede bulunabilir mi devlet yoksa sadece kamu bankalarına mı müdahale edebiliyor çok dönüyor buara bu laflar
    Oyle bir durumda ozel ve kamu ayrimi yapilamaz.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    Soru sormak istiyorum daha önce sorulmuştur kesin =)
    Benim teb bankasında günlük faizde dolar hesabım var bunlar kamu bankalarındakilerini kullanıyolar bariz ortada olası bir kur şokunda atıyorum arjantin gibi dolar tl 5,50 den hepsini bozduruyorum dese özel bankadaki dolarımıza müdahalede bulunabilir mi devlet yoksa sadece kamu bankalarına mı müdahale edebiliyor çok dönüyor buara bu laflar
    öyle bir ihtimal yoktur bence ancak yaparsa kamu özel farketmez sanırım çünkü devlet sizin toprağınıza kamulaştırma yapabiliyor buradan yol geçecek diyor senin kamulaştırma bedelinde şu kadar bankaya yatırdım diyebiliyor devlet bu sonuçta ama ben asla dövizde böyle bir durum olacağını sanmıyorum
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Oyle bir durumda ozel ve kamu ayrimi yapilamaz.

hesabımda nasıl aktif rol oynayabilir ki bunlar ya parayı çeksek kesin bende ki şans yüzünden eve hırsız girer bunların farklı planları var bariz ortada trump yerine umarım başkası gelir 2020 sonuna kadar beklemedeyim nakit oldukça alırız mod

4.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    hesabımda nasıl aktif rol oynayabilir ki bunlar ya parayı çeksek kesin bende ki şans yüzünden eve hırsız girer bunların farklı planları var bariz ortada trump yerine umarım başkası gelir 2020 sonuna kadar beklemedeyim nakit oldukça alırız mod
    Seçimi kaybedeceğini gördüğü an, ülkeyi savaşa bile sokar, bizim dolarlar kaç para.

5. Bunu başkanlık sistemine EVET demeden önce düşünecektiniz !!!

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bunu başkanlık sistemine EVET demeden önce düşünecektiniz !!!
    İtibar puanı verecektim, dolaş biraz diyor.

7. Borsada hiç bu kadar sıtkım sıyrılmamış idi..
    Döviz de neydüğü belirsiz hareketler..
    Sabah eregl öyle bi gapli açtı ki..
    Şimdi de yaprak kımıldamıyor..
    Madem bu kadar aç alıcı idiniz nedir 1 kuruş bandında bu kadar sakinlik..
    Madem bu haber bu kadar olumlu idi de 7.20 tl lerden 6.50 lere kadar neden basıldı bu eregl
    Bankalar desen aylak bakkal modunda

Diğer kağıtlar da zaten ne alıcı ne satıcı kalmış..Öyle takılıyor bir çoğu..

breh breh breh..

AKBNK GARAN ı alıyor yüzde 2..
    Borsa zaten 1.5 tepiyor..
    Onları basarken tuprs eregl asels bim alıyor..
    Borsa yerinde sayıyor bankalar yüzde 2 düşüyor..

10 kağıtla borsa da değil işde voip yapılıyor..

Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    Acikcasi ben dth larin satildigini dusunmuyorum. Isin kanun tarafini bir kenara birakiyorum. Cunku bana gore o miktarda bir dth zaten bankalarda yok, hepsi kredi olarak dagitilmistir.

Doviz uzerinde su anda bir baski oldugunu dusunmuyorum. Enflasyon gorunumu ile siyasi taraf bozulursa dolar yukselir, su an yukselmesi icin bir gerekce yok ortada.

Sayfa 201/997 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •