Sayfa 201/1009 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Teb genel müdürü Leblebici bu yıl faizlerin düşeceğini zannetmiyorum demiş , gözünüz aydın mevduatçılar...
    Bunlar düşmemiş hali mi?Burgan 18.30 dan 17 ye indi.
    odea 18.25 den 17 ye indi.
    Kurbağa testi gibi her ay 1-1.5 inecekler kimse gıkını çıkartmadan devam edecek...

2. HSBC EFT limiti 300 k dir ve mobilden ücretsiz yapabilirsiniz.mt ile gorusunuz
     Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    HSBC mevduat 250k üzeri ise şubeye gelip ıslak imza ile eft yapabilirsiniz genel müdürlük kararı böyle demişti 10 gün önce, bir eft için şubeye gitmekle falan uğraşamam diyip vazgeçmiştim parayı taşımaktan.

Aslı astarı var mı bu uygulamanın?
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. HSBC bağlantılı kanaldan allianz sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası teklif için aradılar. % 25 indirimli
    1250 gibi bir rakam yıllık çıkardılar. ayakta tedavi 10 defaya mahsus ücretsiz , yatarken tedavi ücretsiz özeller dahil deniyor. Var mı yaptıran önerir misiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    HSBC bağlantılı kanaldan allianz sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası teklif için aradılar. % 25 indirimli
    1250 gibi bir rakam yıllık çıkardılar. ayakta tedavi 10 defaya mahsus ücretsiz , yatarken tedavi ücretsiz özeller dahil deniyor. Var mı yaptıran önerir misiniz?
    Hangi hastanelere gidebilirsiniz onu öğrenin. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile her hastanede muayene olmazsınız
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by pronto Yazıyı Oku
    Bunlar düşmemiş hali mi?Burgan 18.30 dan 17 ye indi.
    odea 18.25 den 17 ye indi.
    Kurbağa testi gibi her ay 1-1.5 inecekler kimse gıkını çıkartmadan devam edecek...
    Digital 18 hala günlük 17

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,344
     Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    sn gundwane bu is bir alışlanlık , hayat felsefesi olmuş..misal 5 lira peynirden 10 lira sucuktan, 5 caydan, 4 lira tuvalet kagidindan vs vs.40 yıla vurun.. hıç atmadan 0 km 1 adet e 200 parası tutar .misal 25 senedir iş hayatindayim hic lokantada yemedim ogle yemegini .günluk 20 tl diyelim haftada 5 gun 100 lira ...52 hafta , 5.200 tl.. 25 yilda 125 bjn tl yapar.bu sadece bir disarda yemek .insan hayatinda 10 larca kalem var...
    Ben de her gun ise giden bir beyaz yakali olsam hic disarida yemek yemez kendi yemegimi sununla evden gotururdum...

https://www.amazon.com.tr/Worthbuy-Y...oglepcstdtr-21

https://www.amazon.com.tr/Worthbuy-Y...8C5JT53T&psc=1

Yurtdisinda calisanlara yemek yok..

Herkes kendi yemegini ya evden goturur ya da disarida yemek yer..

Bence yapilabilecek en saglikli yasam bicimi degisimi beyaz yakali icin..

Boktan yemeklere bi dunya para verip bir de sagliktan olmak var..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,665
    Tasarruf freak sayılabilirdim. Mamafih portföy günde 100bin azalıp artmaya baslayınca bu disiplini gevşettim.

Giyim, otomobil, telefon konusunda halen cimriyim. Kart aidatlarına muhakkak itiraz edip geri alıyorum.

Yiyecek, tatil ve zaman kazanacagım her harcama tasarruf kapsamı dışında.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,344
     Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Tasarruf freak sayılabilirdim. Mamafih portföy günde 100bin azalıp artmaya baslayınca bu disiplini gevşettim.

Giyim, otomobil, telefon konusunda halen cimriyim. Kart aidatlarına muhakkak itiraz edip geri alıyorum.

Yiyecek, tatil ve zaman kazanacagım her harcama tasarruf kapsamı dışında.
    Son 5 yilda bende de ayni degisim oldu...

Yiyecegin en iyisini bulur ve verdigim paraya acimam..

Tatil icin de keseyi acarim..

Giyim icin para harcamaktan hic hazetmem.

Onun disinda bankalara tek krs kaptirmam, kaptirdigim bankalari min 5 sene boykot eder, onunden bile gecmem..

Telefonum 5. seneyi tamamliyor..

Bozulmazsa degistirmem...

Arabalarim 5 ve 8 senelik, ustelik orta sinif. Bir kac sene daha degistirmeyi dusunmuyorum simdlik..

Yasasin tasarruf diyorum

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 201/1009 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •