Sayfa 201/340 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2716 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Keko gıbı iyi niyetlı ve ınsanlara faydalı olma derdinde olan arkadaşlar takip edılebılir biz ancak çırak oluruz yanlarında ,, Benim hakkımda ne düşüyorsan Allah sana 10 mıslıni versin derler ya o haınlere gelsin bu !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

https://twitter.com/DoluBatarya/stat...838151680?s=20
    Elektrikli araçlar yavaş yavaş çoğalmaya başlıyor. Şarj istasyonlarına ve yenilenebilir enerji üretimine arz çoğalacak. Gelecek düşündüğümüzden daha yakın Ytd
    Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak kullananlar salak, zarar edenler maldır..

3.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Küçük Bi hatırlatma yapayım cwene sadece 116 dönüm arsa almadı üstünde yanlış hatırlamıyorsam 46 bin m2 kapalı alanı olan fabrika binasıyla aldı bu günkü inşaat maliyeti yle 46 bin m2 lik bir fabrika binasının maliyetini hesap edersek fabrika arsası bedeva dan halliceye mal olduğunu anlarız sanırım ayrıca kendi üretiminin bir cadde ötesinde olması piyango gibi bişey şimdi ilk çeyrekte net kar marjı %06 geçen senenin ilk çeyreği 8 küsür milyon net karı varken bu sene 99 milyon şöyle Bi kıyas yapabiliriz geçen sene ilk çeyrekte 8 küsür net karı olan şirket sene sonu 900 milyon kar açıklayıp net kar marjı %19 oluyor ise bu sene maliyet azaltıcı eva ve batarya üretimini devreye sokan maliyet azaltıcı yatırımlarının yanı sıra panel üretimini 1.3GW tan 1.8GW a çıkaran 2023 ün ilk çeyreğinde 99 milyon kar açıklayan cwene nin 2023 yıl sonu kar akibeti ne olur diye Bi kıyas
    Düşüncelerinizi yazarsanız faydalanmış oluruz
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    yeo !!
    know3, yeo dediğin bio enerji mi ??i
    aldığı iş ne kadar, bilgin var mı ?
    ..

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko şu yeo yuda incele bence , pıyasa değerı kadar iş aldı neredeyse ,yıl sonu ıle beraber aldığı işler piyasa degerını katlar 96 milyon sermayelı şirket ,çok geri kaldı pıyasadan,yıl sonu kar rakamı 1 mılyar ve üstü gelir muhtemelen,acımasız bir tahtacısı var ,şirket sahıbı 14 mılyon lot gıbı bir hısse satacam demiş ve hısse zırvesınden tepetaklak aşağıya gelmişti ,eğer bu taşı şirketın önünden kaldırır ve bu karlılık devam ederse senınde dediğin gıbı şirketin temelı onu olması gereken fiyatlara götürebılır ,şuan pıyasa değeri 7 mılyar bıle değil !! Aslında yıl sonuna kadar güzel bir potansıyel barındırıyor gıbı !!
    Patronun hisse satacam demesi hisseyi düşürmüş..ama bakarsın hiç satmaz..bazen yüklü alanları dökmek için veya tahta yapıcı ile mücadeleye girdiği zaman patron satacam der...ama asıl olan temeldir...rasyolari da ucuz ise ??? Sermayenin bir kısmı ile düşünülebilir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko gıbı iyi niyetlı ve ınsanlara faydalı olma derdinde olan arkadaşlar takip edılebılir biz ancak çırak oluruz yanlarında ,, Benim hakkımda ne düşüyorsan Allah sana 10 mıslıni versin derler ya o haınlere gelsin bu !!
    Sen ve Tatar Ramazan muhtesemdiniz...kendimi sizin kadar ancak başarılı görebiliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Ayrıca patronun her fırsatta 7/24 tam kapasite çalışıyoruz demesi de cabası yani evasıyla bataryasıyla %38 üretimi artırılan paneli yle tam kapasite nin anlamı ne ola ki
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 201/340 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •