Sayfa 201/309 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. sayın tosun paşa tedbir bu kadar paçanı tutuştrmuş .5 milyon avro kirası oldugunu bana maille siz verdiniz.
    siz bu hisseyi 3 dolardan halka arz edip soyup sogana çevirdiniz .
    bzim mahkeme yeterliligimiz yok ama bu kadar korku niye .
    istediginden mal al eger spk izin verirse .
    sen alsan nereye kadar yolculuk yaparsın.
    benim kucagımdasın bana fırsatcı derken satış sürecinde ben bu tahtada idim .
    sen hala şirket var ortada bana soylesene hangi şirket .kotdan atmışlar ben sana yatrım yapmışım sana kurul yaptırmışım sana ihtar çekmişim .nerde şirket hırsızlıgın alasını yapıp oyle savunma vermen seni iyice çamura batırmış .
    hakim kotdan gittigini bilmeden red dedi tosun paşam .
    bir çıkış yolun var faliyet başka yok .
    bina 1 milyar üstü senle her iddaya giremecem bak bunuda noterden imzalatalım .1 trilyon parasına iddaya girelim seninle
    ben o binanın gerçek degerini çıkaracam .senin yakanı bırakan senden adi olsun .
    ferit şahenk kaar olamdınız adam 40 bin metre kare 525 milyon saydı .
    21 martda o suratını bir daha görcem senin az kaldı domates gibi kızarmanı .iyice batakdasın.
    21 mart ihtiyadi tedbir olamsada bilir kişi garanti .
    o kadar çamura yatmana gerek yok bekle bilir kişi raporu çıksın görelim.
    spk dava sonucuna göre sana ayrılma hakkı bekle diyecek .
    bu nun içinde seninle iddaya girelim sen gerçi eski spk lısın
    eski spk lıla r temizlendi .kirli işlere bulaştıgınız adamlar yok .
    kim lotunu eger binde 1 ihtimal spk geçecek olan degere lotunu vercek olanlar .
    çok pişman olursunuz .ama birileri o fiatının üstüne şimdiden mal topluyor .
    bu ülkede o kadar uyanık var ki takaslara bak görürsün tosun paşam .
    kotda degilsin faliyetin yok .şirketden bahsediyorsun kalıbına yazık
    sert kaya çarpıldın .biz hakkımızı si si ssi alcaz bunu içinde seninle noterden bir iddaya girelim .

2. tosun paşa ve küçük enişde iyi dinleyin davayı milyonda bir kaybetme ihtimalım var kaybetsem lotlarımı almayacaksın sana kolay birleşmeyi yaptırmam ben her zaman karşındayım ..yüzde 90 bile yakalama şansın yok 11 milyon ky lot alamazsın buda yüzde 25 demek .ya faliyete geçersin kurtarırsın yada adam gibi hisse başı 10 tl verirsin senden biz binadan hakkımızı istiyoruz bu demek degil senden fazla para istemiyoruz allahda nasip etmesin sizin paranızı .bilir kişi ne derse o olcak tazminat dvaları bizen sonra biter biz ne alırsak onlarda davaya o fiatı savunmaya koyar .zman bizim şehimize sizin aleyhinize işliyor her ay 2 kuruş her hisseye yansıyarak ..

3. 1 tlden mal veren 1 tl üzeri yüzde 25 getirisi olan bir hise soylesin bana üstelik enflasyon degerlenire göre para kaybetmeden .satana yazık olur mahkeme 1 yıla biter ..müdahil olmak isteyen gelsin açıklayacagı fiat 1.ile1.30 aralıgı ..05337735886

Birileri yüzde 90 diyor kolay birleşme diyor spk nin sitesinde kolay birleşme için yüzde 95 diyor zaten sende yüzde 5 varsa bunu yakalama imkanı yokki sonra yakalasa ne olur SPK dan gecermi.spk yüzde 95 diyor kanunmu değişti sonradan http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...20131228-7.htm

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bügun mahkeme olmasa 1 tl bile açıklmayacakdı .fırsatcı diyor kendi gidiyor 35 mal alıyor 3 dolatdan satıgı malı .spk aslında onceden haber vermeden mal almasınıa bir ceza kesmeli .

6.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Birileri yüzde 90 diyor kolay birleşme diyor spk nin sitesinde kolay birleşme için yüzde 95 diyor zaten sende yüzde 5 varsa bunu yakalama imkanı yokki sonra yakalasa ne olur SPK dan gecermi.spk yüzde 95 diyor kanunmu değişti sonradan http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...20131228-7.htm

yüzde 90 ile dava açıp yüzde 98 ile kolay birleşme .98 varsa spk başvurdumu iş kolay 90 varsa beni ortaklıkdan çıkarma davası açacak

İlginç ya SPK sitesinde yüzde 95 diyor haberlerde yüzde 90 diye geçiyor hep zaten hep ilginncler ülkesiyiz hiçbir şey tam anlamlı yazilmiyor.oy oranına sahip diyor hisse adeti diyede yazmıyor .oy oranına göre sadece kapitalle yüzde 90 vardır belki.hic bir bok çıkmaz bunların yaptıkları işten spk dan hiç bir kurnazlık çakallık hırsızlık geçmez boşa vakit kaybı para kaybı rezill olduklariyla kalırlar .böylece kendileri kaybederler

Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    yüzde 90 ile dava açıp yüzde 98 ile kolay birleşme .98 varsa spk başvurdumu iş kolay 90 varsa beni ortaklıkdan çıkarma davası açacak
    Hacı abi 98 kottan kendi rızası ile çıkma karıştırdın.http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/s...sacak-27561994

Sayfa 201/309 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •