Sayfa 202/385 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku
    bunlar sadece tahmin olur mu olmaz mı ben de bilemiyorum.. bu arada grafiği linkle yollamak yerine siteden paylaştım istediğim gibi çıkmadı.. birazdan linkle atıcam..

bunu dün çizdiğim için fiyat cuma kapanışa ait..

hissenin geçtiğimiz cuma kapanışı itibariyle son durumunu paylaşmıştım. şimdi de son durumu paylaşmak istedim. dip çalışmasını 50-54 civarında yaparak dönebileceğini ve boyun çizgisine bağlandığı noktayı grafikte 5,75 işaret ederek göstermiştim.

kağıt hakkında geçen 2 gün içerisinde hala bir haber/söylenti/veri yokken ve bu tobonun çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın yaptığı bu minik dönüş bile, kağıdın bir teknik içinde hareket ettiğinin somut bir göstergesidir.

önce çizilir, haber üstüne yazılır genellemesini hatırlatıyorum.
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

2. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3.  Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku

hissenin geçtiğimiz cuma kapanışı itibariyle son durumunu paylaşmıştım. şimdi de son durumu paylaşmak istedim. dip çalışmasını 50-54 civarında yaparak dönebileceğini ve boyun çizgisine bağlandığı noktayı grafikte 5,75 işaret ederek göstermiştim.

kağıt hakkında geçen 2 gün içerisinde hala bir haber/söylenti/veri yokken ve bu tobonun çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın yaptığı bu minik dönüş bile, kağıdın bir teknik içinde hareket ettiğinin somut bir göstergesidir.

önce çizilir, haber üstüne yazılır genellemesini hatırlatıyorum.
    zannedersem hedef 6.20 :) tabi tam rakamları tutturamıyorum ama tobo yamuk olunca ya gelemedim daha :)
    çok teşekkürler sayın muhendis :)

bot : bu arada arkadaşlar dediğime sakın aldanmayın acemi yorumumdur. bana bakıp al-sat yaparsanız batabilirsiniz bile :p
    Son düzenleme : joeyramone; 24-01-2018 saat: 22:37.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

4.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Endeks 120.000'e yaklaşmışken biz yerimizde saymaya devam ediyoruz.
    Çok değil daha bir ay önce 6.300'den almayanı dövüyorlardır.
    Yok yeni ortak olacağı/olduğu Mai A.Ş. yeni Katmerciler olacakmış yok yazılım firması Tanıtek inanılmaz karlı işler alacakmış vs.
    Eee ne oldu da ortaklıklar tamamlandığı halde endeks çıkarken ve neredeyse yükselmeyen hisse yokken bu değer kaybediyor.
    Batık şirketler dahi %30 prim yaparken koşarak çıktığı yerleri geçemiyor.
    Gedik yatırım iyi bir hikaye yazdı, berbat bir tahsisli yaptı, şirket analist toplantısında Gedik yatırımın raporunu teyit etti.
    Efendim bir görüşe göre neymiş biz sabırsızmışız. Yahu ülkede ekonominin hali ortada, ordu sınır ötesinde sen yükselen piyasayı bile pas geçiyorsan kötü piyasada ne yapacaksın? Üstelik yabancı satıyor. TEB dışında kimse kalmadı...
    Lafın özü atı alan Üsküdar'ı geçti.

Bu demek değil ki yükseliş olmayacak, ihale haberi gelmeyecek. Lakin süreç kötü yönetildi.

Yatırım al/sat tavsiyesi değildir.
    sayın @hak katılmamak elde değil ama genelde hedefi yüksel olan kağıtlarda malesef bu görüntüyü veriyorlar. battık, batıcaz, bu hisseden bir cacık olmaz derken ya sattırıyorlar yada çıkış başlarken fırsat bu fırsat deyip sattırıyorlar sonra seyreyle cümbüşü :) göstere göstere giden tek kağıt hatırlıyorum o da sasa. hadi durulur hadi durulur derken 10 lirayı geçti :) bir de anele var ama o çok çıkmadığı için vede rıdvan faktöründen korkuyla takıldık :) ama dediğiniz konuya katılmamak elde değil hele böyle bir potansiyel var iken ve endeks ile birlikte haberleri ardı ardına patlatsaydı vermek istiyorsa isterse 15 liradan bile verirdi milletin eline. neyse bekleyip görelim bakalım vardır bir bildikleri.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    sayın @hak katılmamak elde değil ama genelde hedefi yüksel olan kağıtlarda malesef bu görüntüyü veriyorlar. battık, batıcaz, bu hisseden bir cacık olmaz derken ya sattırıyorlar yada çıkış başlarken fırsat bu fırsat deyip sattırıyorlar sonra seyreyle cümbüşü :) göstere göstere giden tek kağıt hatırlıyorum o da sasa. hadi durulur hadi durulur derken 10 lirayı geçti :) bir de anele var ama o çok çıkmadığı için vede rıdvan faktöründen korkuyla takıldık :) ama dediğiniz konuya katılmamak elde değil hele böyle bir potansiyel var iken ve endeks ile birlikte haberleri ardı ardına patlatsaydı vermek istiyorsa isterse 15 liradan bile verirdi milletin eline. neyse bekleyip görelim bakalım vardır bir bildikleri.
    Un var, şeker var, yag var, artik helva yapmasi gerek

Dün mal alan YKB satışa başladı.

Malı alan bir gün taşımıyor sanki vebalı gibi. Şimdi ona Gedik ve avaneleri de eklenir ve bir güzel aşağı geliriz....

7.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Dün mal alan YKB satışa başladı.

Malı alan bir gün taşımıyor sanki vebalı gibi. Şimdi ona Gedik ve avaneleri de eklenir ve bir güzel aşağı geliriz....
    şöyle ağız tadıyla iki gun ust üste gidişini göremedik

10.500 TL hedef veren Gedik yatırımdan gelen satışları anlamak mümkün değil...
    Yükseliş önündeki en büyük engel de buradan kaynaklanıyor.

Sayfa 202/385 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •