Sayfa 202/964 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Şu hissenin üstünden herkes pis elleri artık çeksin yetmedimi? Her dönemin adamları oldu erdinçmar, egemen dönemi bitti sonra onlara özenen çok kişi çıktı ama hepsi boş iki uzun yazı yazını 2 mevzuat koyanı üstad yaptı bu forumlar. Olan oldu giren girdi artık pisliği bırakın bir kenara bırakın bir sefer küçük yatırımcıyı ve şirketi rahat belki o zaman daha iyi olacak.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by unut beni Yazıyı Oku
    Şu hissenin üstünden herkes pis elleri artık çeksin yetmedimi? Her dönemin adamları oldu erdinçmar, egemen dönemi bitti sonra onlara özenen çok kişi çıktı ama hepsi boş iki uzun yazı yazını 2 mevzuat koyanı üstad yaptı bu forumlar. Olan oldu giren girdi artık pisliği bırakın bir kenara bırakın bir sefer küçük yatırımcıyı ve şirketi rahat belki o zaman daha iyi olacak.
    Tabi sayin unut beni herkesi rahat birakalim. Sirketi rahat birakalim da daha kolay algi yapsin, SPK yi rahat birakalim verdigi yanlis kararlarin ustune yatsin. Kosemise cekilelim algilar kolay yapilsin. Ne guzel dunya degil mi???

Kusura bakmayin tradeciler 3-5 kurus para kazanacak diye buralari bos biraktigimizi sanmayin.

Kimin neler yaptigini ne irtibatlarinin oldugunu da iyi biliyoruz. Bizi kendinize bulastirmayin.

Sayin Volbor bakin size kisa bir cevap. Siz bunlari yazdiginizda da 18-20 kuruslardaydi. Hattabirisi size beddua etmisti. Bana sattirdin diye. Hisselere yatirim yapilir. Beklentisi herkese gore farklidir. Ancak kot disi ihtimalini su anda ongormuyorum.

Brut takas ve internet yasagi ile ilgili calismalarimiz devam etmektedir. Bu konuda gayretlerinden dolayi da sayin iduza tesekkur ediyorum.

Yani kisaca biz kimin ne oldugunu disarilarda kimle kimin konustugunu, hangi nickleri kullandigini cok iyi biliyoruz.

Kusura bakmayin istediginiz mali ne toplayabiliyorsunuz ne de yukarilardan verebiliyorsunuz..

Dikkatlice sizleri izliyoruz.

Verdigimiz rahatsizliktan dolayi da kusura bakmayin. Ama isinize comak sokmaya devam edecegiz.

Ha sirkete geri donersek.... Iyi isler yaptiklari surece sorun yok. Ama kotu isler yaptiklarinda 300 kisi ile hukuki ve sikayet haklarimizi her platformda kullaniriz...

Bundan sikayet edeceklerine sirketlerine yatirim yapan yatirimcilara dogru duzgun bilgi versinler...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by unut beni Yazıyı Oku
    Kim ne biloyorsa söylesin. Selamunaleykum arkadaşa göre şirket adamı sen ve senin etrafindaki insanlar nedense her taşın ve pisliğin altından senin ismin çıkıyor ve saldırı küfür. Genel kurul işi ne oldu mahkemeler ne oldu ifa davaları dediniz çağrı dediniz milleti oyaladınız hisse fiyatı 55 kuruşa çıktı kimse hisse satamdı sizlere inanım açıklayın gerçekleri.
    Bakin sayin unut beni cagri olayini biz cikarmadik. Onlarca SPK bulteni var. Gk davamizla ilgili burada bilgilendirme yaptik. Birakin kendi davamizi nasil yurutecegimize kendimiz karar verelim. Fesih davasi ile ilgili buda hukuki olarak azlik hakkimiz kullanmamiz da bizim en dogal hakkimiz. Hayir siz niye rahatsiz oldunuz...

Ha amaciniz baskaysa acik soyleyin. Dava acan Ky zaten gayet rahat.... Ama goruyorumki sizde bir rahatsizlik var.

Onun icin hukuki haklarini arayanlara laf soyleyeceginize eger ki magdursaniz ben neler yapabilirimi dusunurseniz daha faydali olur kanisinsayim...

4.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Bakin sayin unut beni cagri olayini biz cikarmadik. Onlarca SPK bulteni var. Gk davamizla ilgili burada bilgilendirme yaptik. Birakin kendi davamizi nasil yurutecegimize kendimiz karar verelim. Fesih davasi ile ilgili buda hukuki olarak azlik hakkimiz kullanmamiz da bizim en dogal hakkimiz. Hayir siz niye rahatsiz oldunuz...

Ha amaciniz baskaysa acik soyleyin. Dava acan Ky zaten gayet rahat.... Ama goruyorumki sizde bir rahatsizlik var.

Onun icin hukuki haklarini arayanlara laf soyleyeceginize eger ki magdursaniz ben neler yapabilirimi dusunurseniz daha faydali olur kanisinsayim...

Frecek neden üstüne alındın? Uzun yazarak kafa karıştırmışsın yine kimin ne tekerine çomak sokuyorsunuz anlamış değilim kim hangi nick yazıyor kim ne yapıyor biliyor sunuz da ne oluyor oldu? Bırakın kendinizi kahraman göstermeyi iduz gibi adamı patlatmayı 300 yatırımcıya verdiğiniz algıyla siz 55 kuruşlarlarda satış fırsatı yada tredi fırsatı vermediniz bir tek temiz olan siz ve iduz gibiler diğerleri pis kaka demi. Insanları etkiniz altına aldınız unutmayın o yatırımcılar gün gelecek sizide hesap soracak zamanın dediğim gibi erdinçmar , egemen , nedao, tb2013 ve diğerlerini de baş tacı yaptılar onlara laf söyleyenlere küfür ediyorlar dı zaman geçti o adamlar bu sefer taptıkları adamlara ettiler. Yatırım tavsiyesi değildir

5. Kahraman Fereck uzun uzun yaz sana yalaklık yapan adam çok biraz önce patlattığin iduz gelir şimdi size karşı yazanlara küfür eder nasılsa diğerleride ona alkış yapar. Sen ve senin gibi adamların grup kurup iş yapanların hep zararı oldu yararı değil volbor u beddua edip 18 sattı demişsin millete algı yapıyorsun volbor 54 kuruşta 3 sene önce kezban dedi onu neden demiyorsun adamın oburgası oldu hem dediğinin arkasında durdu sen ve senin gibiler gibi olmadı bende sana hakkımı helal etmiyorum senin gibiler yüzünden 55 kuruşta hissemi satmadım. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

6. Bakin hocam biz 300 kisiyle hukuki bir mucadele yurutuyoruz. Biz burada en buyuk kuralimiz kimse kimseye al-sat tavsiyesi yapamaz, hissettiremez bile...
    Alim satim herkesin kendi kararidir.

Diger bir konu sayin iduz bu mucadelede en fazla caba sarfeden kisilerdendir. Neler yaptigini gruptaki her arkadas bilir...

Biz elestiriye her zaman acigiz. Ama sirketi rahat birakin derseniz ben de sizi elestiririm. Eger sirket bizden kurtulmak istiyorsa sirketi iyi yonetsin, seffaf olsun...

Yani elestiri yaparken daha yapici olursaniz. Bu kadar hukuki, dilekcelerle, kurumlara giderek mucadele yuruten bir kitleyi de dusunerek rencide etmezseniz sevinirim

7. Her şeyi kimin ne yaptığını bildiğini söyleyen frecek 5 yıldır kervan da sürünüyor madem bu kadar bilgili kanun bilen uzun yazan müritleri olan birisin her uçan kuştan haberin var ne ayaksın sen yazımı hemen üstüne alındın sen ve senin gibiler bu hissede hiç bitmedi bildiğiniz bir bok yok hani nerede çağrı mevzuat hakimi büyük bilge yıllarca buradan algı yaptınız sonra kalk volbora laf at önce git aynaya bak. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

8. Sen mi türedin şimdi de birde... Hayırdır ekibe ayrılan bütçeyi artırmadılar farklı rumuzlar ile mi gelmeye başladınız.

Saldırı noktasına bak uzun yazıymış.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 202/964 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •