Sayfa 202/629 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. 32 ye yazmıştım, 33 e takviye yazacaktım size yetişemedim, bakalım kapanış nasıl olacakk

2.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Sende haklisin hocam.... Ama pastada ki payimiz arttı.... Elbet bir strateji güdüyor ve kazanacak dolayısıyle bizde kazanacağız....

Ama boyle devam ederse ben bu oyunu bozarim.... Hisse sayisi belli... Açığa da satamayqcaklarina gore....

Zamanını iyi degerlendirmesini tavsiye etmekten başka su an diyecek sözüm yok....
    İnşaallah...

3.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Faiz işletecekler gene anlaşılan alacağa..kar/zarar tahmininiz nedir faiz işletilirse
    İlk çeyrek kur zararı 6 milyon.Değerlemeyi Mart ya da Haziran sonu yapmalarına göre durum değişir.
    2016/3. ve 4.çeyrekler için faiz işletmediler.Çeyrek başına 6 milyon faiz denk geliyor.Unilever bölge satışı 5 milyon direkt kâr tablosuna yansır.
    Kur ve faiz durumu muallak olduğundan,herşey mümkün.2 milyon kâr da çıkabilir,7 milyon zarar da gelebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    32 ye yazmıştım, 33 e takviye yazacaktım size yetişemedim, bakalım kapanış nasıl olacakk
    Kismet bakalım.....hayırlısı..... Bazı arkadaşlar çizik yemiş gene anlaşılan..... Gerilmeden rahat rahat beyin fırtınası yapabiliyoruz.... Nihayet.....

5.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Kismet bakalım.....hayırlısı..... Bazı arkadaşlar çizik yemiş gene anlaşılan..... Gerilmeden rahat rahat beyin fırtınası yapabiliyoruz.... Nihayet.....
    sinir bozucu bir insan, benim de yanlışlarım oldu ise tüm forum daki arkadaşlaradan özür dilerim..
    beyana kaldı 5 diyelim 32 ye vermezse bende girecem bugün yarın 33 den ama gemi kalkarsada yapacak bişey yok olanla idare ederizz

6.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    24 Nisan'da projelendirmenin devam etmekte olduğunu bildirmişler.Yani henüz biten bir durum yok ortada.Hatta tahsilat Nisan'da olduğu için,ilk çeyrek dipnotlarında 4,5 düşülmeden önceki halini göreceğiz.Zaten Doruk+Taco'nun duran varlığı 60 milyon.Önce bunu şişirmeleri gerekecek.Projelendirmenin gereği,DV tutarının mevcut haliyle yeterli gelmemesi.Zaten 60 milyonun da yarısı haklar...
    Haklisiniz hocam lakin hep ortakların şahsi mal varlıklarına atıfta bulunuldu... Acaba ortaktqn şirkete gecen g.menkul olmusmudur... Karanlıkta kalan şahsi g.menkuller bunu çek edemiyoruz... Var mi ? Nerde ? Ederi ne kadar ? Sonuçta siyasetin icindeler kupon arazi kapatmış olabilirler mi? Vs.vs...

7. genel kurulu çağrısının önümüzdeki ayın ilk haftalarında yapmalarımümkün. bilançodan hemen sonra. çünkü geçen senenin bilanço onayı ve denetim şirktinn seçimide olur muhtemelen.

8. genel kurula mutlaka ky katılmalı.toplantıda eğer bilançoya veya başka birşeye itirazınız varsa şerh düşersiniz. 1 lotunuz bile olsa kafi. daha sonra hakkınızı aramak için

Sayfa 202/629 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •