Sayfa 202/595 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Pd’nin arttırılması için piyasa yapıcı şart görünüyor,muhtemelen Gedik yatırım bu işe talip olur!

2. lanet olasıcanın bilançosu ne zaman

3.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Pd’nin arttırılması için piyasa yapıcı şart görünüyor,muhtemelen Gedik yatırım bu işe talip olur!
    Hadi bakalım neredeyse küfrettiğiniz Gediğin piyasa yapıcılığına kaldınız.

4.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Endeks 105 bin,Batıçim ise sonunda tarla fiyatınında altına geldi,Pd�mizi arttırmak için çalışmalar devam ediyor galiba ...
    400 dönüm araziye her dönüme 1 villa yapıp satsan bundan fazla ediyor...
    Hocam haklısınız ama şuda bir gerçek ki bu yönetim o 400 daireyi bile yapacak gibi bir görüntü var maalesef

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    İşte bu dediklerinde saçmalığın dik alakası çünkü bilgisizsin.Tahtadakinin ne yaptığı seni sonuna kadar ilgilendirir.Hatta tahtada olan bazılarının tahtada ne yaptıkları burada ne yaptıkları da seni sonuna kadar ilgilendirir-ilgilendirmelidir.Ha tabii senin derdin burada başka ise onu bilemem.Patronla ilgilendiğin kadar işte bunlarla ilgilenmezsen buralarda kendini ne kadar komik durumlara düşürdüğünü de anlamazsın.Asla patron eleştirilmezdir diye de bir yazım olmadı.Sadece patronda dahil hiçkimseye hakaret etme dedim kaç kez onu da anlamadın.Arada çok büyük bir fark var.Yazmim diyorum zorla yazmak zorunda bırakıyorsun beni.Çünkü herşeyi çözen sen var ya aslında herşeyden bir habersin.
    Ben burda kimseye hakaret etmiyorum.o zatı alinizin uslubu.Sadece patronun menfi yönde yaptıklarını ve özellikle yapmadıklarını yazıyorum.müspet olarak hiç bir varlığı yok.ben göremiyorum.zatı aliniz gördüyse bi zahmet yazıverinde bilgilenelim.yalnız tahtatı olumlu yönde etkileyenlerı hava civa olanları değil.Bir tek Y.D vardı onuda ağızlarına yüzlerine bulaştırdılar

6. https://www.emlak365.com/m/emlak-hab...um-h17985.html
    Bizim babadan kalma satsan 100 bin lira etmez gecekonduya devletimiz 2 daire verdi,bitince en az 1,5 milyon eder,değer katmak buna denir,Batıya yatırdığımız iyi bir villa parasıda geçen yıllar sonunda gecekondu parasına doğru gidiyor?!? Anlamadığım bu fiyata gavur malı olsa,bedava alsan yine verilmez,Sanko’nun maliyeti belli,Yönetiminki belli,Tarman’ın ki belli,son 12 yılın takasına baksan neredeyse bire bir aynı,yani gerçekte ky dışında alan satanda yok,düpe düz manipülasyon,dur diyenin olmadığı bir manipülasyon...Saldım çayıra mevlam kayıra gidiyor...

7. Tarihi dibe gelmiş halen baskı,ekrana iyi bir haber düşmeyeceğine o kadar eminsiniz yani...Söke bilançosu en yakın beklenen haber,bakalım borçlarda ne kadarlık azalma olmuş,tahtadaki hareketler hiç iştiraki cirosunu 100 % de 100 den fazla arttırmış,faaliyet karını en az 7 kat arttırmış bir şirketinkine benziyormu?

8.  Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Ben burda kimseye hakaret etmiyorum.o zatı alinizin uslubu.Sadece patronun menfi yönde yaptıklarını ve özellikle yapmadıklarını yazıyorum.müspet olarak hiç bir varlığı yok.ben göremiyorum.zatı aliniz gördüyse bi zahmet yazıverinde bilgilenelim.yalnız tahtatı olumlu yönde etkileyenlerı hava civa olanları değil.Bir tek Y.D vardı onuda ağızlarına yüzlerine bulaştırdılar
    Ediyorsun ettinde.Bunu uzatmanın manası yok.Ben burada aslında en önemli olan senin hiç farketmediğin çok şey yazdım.O da bu topicte bazılarının bulunmasından dolayı o kadarı bile çok fazla.Bundan sonra da gram bilgi paylaşmam.

Bak benim o yazılarıma rağmen bu tahta bugün 2,46 ya.Bu beni bile şaşırttı çoktan aşağılarda bir yerlerde almalıydı soluğu şaşırdım açıkçası.Çünkü tahtadakiler eksik olmasınlar en az senin kadar severler benim yazılarımı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 202/595 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •