Sayfa 202/851 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 6808 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Kartonsanla Bosch Frenin herhangi bir ortak noktası var mı arkadaşlar? grafikleri incelerken dikkatimi çekti. ikisi de hemen hemen son saatlerde hareketlenmişler..
    ben cuma günü bfren aldım gerçi ama kartonsanı sonradan farkettim..Şansıma Cuma günü hareketlendi. Kartonu da yarın 500 altında yakalayabilirsem biraz almak istiyorum.
    Organik bağ yok. 2000li yıllardan kalma bir bağ var. O zamanlarda bedelsiz verme ihtimali olan kagıtlar toplu hareket ederdi.
    KARTN hala aynı yerde .

2. hani nerde bu tavanda bekleyen 18 bin lotçular...

3.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    hani nerde bu tavanda bekleyen 18 bin lotçular...
    Ya sayın lalezar ciddiye mi aldınız siz onları gerçekten ? 3-5 lot hisse alıp kendilerini tahta yapıcı sanıp patrona kafa tutan bu hayalperest gazmanlar neredeyse her hisse forumunda var. Bunların bir de sosyal medya da olanları var ki onların reziliği daha yaman. Hele bir tanesi twitter da profiline ücretli teknik analiz dersi verilir yazıp gelmiş kartonsan hastagında müşteri düşüreceğim derken gaza gelip parton tahta yapısı ne varsa hepsine kafa tutuyor. Malesef bu müptezellere inanıp varını yoğunu bunların lafıyla yatırıp mağdur edlen bir kesim oluşmaya başladı. SPK nın böylelerine aman vermemesi lazım. Bunların ipliğini pazara çıkartmaya çalıştım birkaç defa, bazı arkadaşlar tepki gösterdi, demek ki insanlarda hak ediyor kendilerine yapılanları.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,316
     Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Sayın filozof ara sıra kademe bilgileri atar mısınz takas değil kademe bilgileri çok teşekkürler
    http://share.matriksdata.com/share.a...06081330093271

http://share.matriksdata.com/share.a...06081330291709
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Merhabalar.452 sonrası güzel oldu.simdi tabi oyun oyun içinde. Bu hacme bu kadar eksi mi olur yav.Bas aşağı millet patron görsün Az daha disimi sikayim bakayım nolacak

6. Domino etkisi, sermayesi düşük şirketler bedelsiz beklentisiyle aynı hareketi yapar.bilisim, çimento, sağlık, gıda,enerji şirketlerinden biri giderse diğerleri arkasına takılır.Borsa kuralı
     Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Kartonsanla Bosch Frenin herhangi bir ortak noktası var mı arkadaşlar? grafikleri incelerken dikkatimi çekti. ikisi de hemen hemen son saatlerde hareketlenmişler..
    ben cuma günü bfren aldım gerçi ama kartonsanı sonradan farkettim..Şansıma Cuma günü hareketlendi. Kartonu da yarın 500 altında yakalayabilirsem biraz almak istiyorum.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu bedelsiz heyecani gene patron tarafindan darbeye ugratilmisa benziyor..su bilancoyu gorelim bari

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Son yine dediğimi diyeyim bir müddet yine uzaklasayim .tarihi zirveleri kırmak kolay olmaz olmuyor.bir anda olmuyor olmamalı zaten.endekste her ne kadar korkutsada olumlu seyir sürecek kanaati var bende.bu piyasadan daha iyi malı yukarı çekip amacına ulaşmak için daha iyi bir ortam olamaz.Talep patlaması yaşanıyor su an borsada

Sayfa 202/851 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •