Sayfa 202/606 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 4845 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Zannederim bu haber etkili oldu ,kapta yok ,matriks ilişkili haberden aldım.
    Bir sayfa geride var zahmet olmazsa arka sayfadan okuyuverin sabahleyin yapıştırdım . y t d

2. cuma gününün pastası oyak yatırım emeklilik yatırımın malını satmış . y t d
    bugünün takası

3.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Zannederim bu haber etkili oldu ,kapta yok ,matriks ilişkili haberden aldım.
    İhracatı teşvik belgeleri 1 yıl sürelidir sn Yarasa . (uzatmalar hariç) Dolayısıyle , 1 yıl içersinde taahhüt edilen 3,5 m. $ lık ihracat rakamı Jantsa gibi ağırkanlı kağıda 2 gün tavan yaptıracak çapta bir haber değil. Yarın ne olacak bakalım ?

4. Eğer bu tavan süreci devam edecek olursa , benim yorumum şu : 2013 sonlarındaki % 350 bedelsiz mevzusu .Kağıtla ilginenler bilir, spk 2014 de reddetmişti.Acaba yönetimin başvuru tazeleme durumu mu var acaba ? Ama ,normal şartlarda 4.çeyrek sonlarına doğru kokusu çıkması muhtemel bir husus bu. İçerden haber alındı da şimdiden mi fiyatlanma başladı yoksa ?
    Yoksa bu hareket şimdiden 3. çeyrek fiyatlaması olmamalı şeklinde düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    Bir sayfa geride var zahmet olmazsa arka sayfadan okuyuverin sabahleyin yapıştırdım . y t d
    Sayın Kartopu evet yazmışsınız farketmedim yoksa gereksiz göndermezdim.

6. oyak ve tacirler iyi çıkış yapmış yada öyleymiş gibi göstermişler..tavan kapamak o satışlara rağmen güzel..bence bilanço için çok erken..
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

7.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    İhracatı teşvik belgeleri 1 yıl sürelidir sn Yarasa . (uzatmalar hariç) Dolayısıyle , 1 yıl içersinde taahhüt edilen 3,5 m. $ lık ihracat rakamı Jantsa gibi ağırkanlı kağıda 2 gün tavan yaptıracak çapta bir haber değil. Yarın ne olacak bakalım ?
    Haklısınız öyle bir haber değil ama adamın işine gelirse bu haber de yeterlidir.Bazen bazı kağıtlarda büyük haberlerinde işe yaramadığı çok oluyor.Kağıdın huyunu suyunu bilmiyorum fazla yorum yapamam ama bazen nedensizde gidebiliyor bazı kağıtlar..

Sayfa 202/606 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •