Sayfa 202/639 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    yaV SEN ne içiyorsan söyle de biz de alalım..
    biz elimizdekilerden nasıl kurtulacağız diye uğraşıyoruz adam toplamaktan bahsediyor...
    diocum akşam akşam güldürdün beni..
    zaten sen,murat ve ümitin bu hayal dünyası yok mu beni benden alıyor..
    üzülüyorum aslında sizin için de...
    keşke patron ve spek insafa gelse de sizlerin bozuk saat gibi en azından 1 yıldır gerçekleşmeyen yükseliş beklentiniz olsa...
    en azından azıcık itibar ve kredibiliteniz olur küçük yatırımcı gözünde diocum...
    bayılıyorum sana yaa, ne komik adamsın..daha geçen gün ne kullanıyorsan söyle bizde kullanalım dedim..aferim hemen almışsın dersini ama sanırım derdin kullanmak değil kullandırmak kendini..kapiş anladın sen onu..doğal halin bu ise vay ki güzel ülkeme vayyy..
    herkese salça ola ola ekşidin iyice

2.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    bayılıyorum sana yaa, ne komik adamsın..daha geçen gün ne kullanıyorsan söyle bizde kullanalım dedim..aferim hemen almışsın dersini ama sanırım derdin kullanmak değil kullandırmak kendini..kapiş anladın sen onu..doğal halin bu ise vay ki güzel ülkeme vayyy..
    herkese salça ola ola ekşidin iyice
    diocum az çakal değilsin...
    olum anlamadın mı elindekileri yeni saf küçük yatırımcıya iteleyeMEYECEKSİN....

3.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    diocum az çakal değilsin...
    olum anlamadın mı elindekileri yeni saf küçük yatırımcıya iteleyeMEYECEKSİN....
    Yaa bir sen mi doğrusun bir sorgula burda onca adam var..psikolojik yardım alman şart arkadasim gerçekten yatırımcı isen ve spek yada köpeği değil sen lütfen yardım al..herkes yanlış sadece sen doğru olamazsin

4.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Su anki derinlik rakamları nedir acaba ?
    4479 lotla 33 e uzlaşıyo 33 de fazladan 101185 satıcı var
    sizin sohbetinize doyum olmuyo benim pancarları kırağı vurdu gidip söküyümde yeniden ekiyim

benim gönlüm inek ile dana da
    sizin gönlünüz döndü ile döne de

5. Seddulbahir hocamdan genel bir değerlendirme takas analizi mevcut durum olasılıklar beklentiler güncel haber akışı bilgi ve gidişat hakkında genel bir değerlendirme rica ediyorum....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,831
    aynı günde 10 kere başlığa geldim, topu topu 3*5 kişisiniz,

hakaret içeren yazı istemiyorum,

hakaret etmeden yazı yazmasını bilmiyorsanız, yazmayın...

Senetler bölümü, senetlerle ilgili temel analiz teknik analiz ve ilgili haberlerin paylaşılması için açılmıştır. Burada kesinlikle sohbet tarzı yazılar yer almamalıdır.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7. Seddulbahir hocamdan genel bir değerlendirme takas analizi mevcut durum olasılıklar beklentiler güncel haber akışı bilgi ve gidişat hakkında genel bir değerlendirme rica ediyorum....

Sayfa 202/639 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •