Sayfa 202/344 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 2745 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Kekom madem sattın aşağıdaan alda hissemize destek çık, bende destek için bekliyorum, yükseldikçe alıp destekleyeceğim....ytd...
    dostum tekrardan alacağım merak etmeyin ama bu gün değil...desteğimi attığım zaman yakından izleyenler şahit olacaklardır... sonuçta bu hisseyi sevdik bizim kalbimizde her zaman yeri olacaktır...ister elimizde olsun isterse de olmasın her zaman gönlümüz ondan yana...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yaklaşık 20-25 hisseyi yakından takip ediyorum..bu hisseleri geçmişte alıp satmıştım...yani demek istediğim aslında datagateye göbekten bağlı değiliz...istediğimiz zaman alternatifini bulabilirim...geçen gün de söyledim teknik açıdan bir hisseyi de çok yakından takip ediyorum...beklediğim alım noktasına gelirse geçici olarak ona geçiş yapıp ,ordan kazandığım ile tekrardan datageye girmek istiyorum...bakalım nasibimizde neler olacak ???
    arkadaşlar son bir kaç gündür bir hisseyi çok yakından takip ettiğimi ve beklediğim aralığa düşmesi halinde alacağımı söylüyordum....dün de bu yorumu yapmıştım...söylediğim hisse denge hissesi idi 2,75 lerden beridir yakından takip ediyordum...düşmesini beklediğim fiyat 2,44 idi...bu gün 2,43 ü gördü...bana göre düzeltmesinin sonuna geldi ki bu günkü duruşu da zaten çok güzel oldu...bu hisseden kazandıktan sonra tekrardan datagateyi almak istiyorum...bakalım nasibimizde neler olacak ?? bu arada dengeyi fuul girdim alış ortalamam ise 2,48 oldu...merak eden arkadaşların bunu bilmesini istiyorum..

son bir kaç gündür takip ettiğim hisselerden kront ,kilergyo,karel gibi hisseleri alımı düşünmeme rağmen datagateye olan sevgimiz ve dolayısı ile sabrımız yüzünden almayıp kaçırmış idik...bu yüzden de son olarak denge hissesinde ne olursa olsun almayı kafaya sokmuştum...sonunda aldık...bakalım bundan sonra ne olacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. 6.09 verdim 5.85 geri koydum ama teknik hala kötü. İndes te var bende.onu daha iyi bulmam rağmen burda teknik hareket daha güzel. 5.80 6 bandı geri döndük ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar son bir kaç gündür bir hisseyi çok yakından takip ettiğimi ve beklediğim aralığa düşmesi halinde alacağımı söylüyordum....dün de bu yorumu yapmıştım...söylediğim hisse denge hissesi idi 2,75 lerden beridir yakından takip ediyordum...düşmesini beklediğim fiyat 2,44 idi...bu gün 2,43 ü gördü...bana göre düzeltmesinin sonuna geldi ki bu günkü duruşu da zaten çok güzel oldu...bu hisseden kazandıktan sonra tekrardan datagateyi almak istiyorum...bakalım nasibimizde neler olacak ?? bu arada dengeyi fuul girdim alış ortalamam ise 2,48 oldu...merak eden arkadaşların bunu bilmesini istiyorum..

son bir kaç gündür takip ettiğim hisselerden kront ,kilergyo,karel gibi hisseleri alımı düşünmeme rağmen datagateye olan sevgimiz ve dolayısı ile sabrımız yüzünden almayıp kaçırmış idik...bu yüzden de son olarak denge hissesinde ne olursa olsun almayı kafaya sokmuştum...sonunda aldık...bakalım bundan sonra ne olacak...
    Mükemmel seçim, hissenin arkasında derin devlet var, düşmesine fırsat vermez, bende en kısa zamanda alımlara başlayacağım...ytd...

Sayfa 202/344 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •