Sayfa 203/337 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. bırakıyorumda lanet cekıyor arada gelıp tokatalanıp gıdıyorum..

2. Bütün yan kağıtlar taban yada tabana yakın tabı dediğiniz gibi onların hepsi 3 yada 5 kat artmış kagıtlar tmpol ise grafigine bakarsanız , bıst 100 dışı değil sankı bıst 30 kagıdının grafıgı gıbıdır bununda bır sebebı olmalı bence ben inanıyorum zaman sadece ani kararlar vermeyi sevmem portfoyumdekı hısslerınde hepsını bır hıkayesı var o yuzden borsa yonunu yukarı döndüğünde hikayesi olanlar daha hızlı eski fiyatlarına gelecektir geçmişte çok tecrübe ettim bunu.

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bütün yan kağıtlar taban yada tabana yakın tabı dediğiniz gibi onların hepsi 3 yada 5 kat artmış kagıtlar tmpol ise grafigine bakarsanız , bıst 100 dışı değil sankı bıst 30 kagıdının grafıgı gıbıdır bununda bır sebebı olmalı bence ben inanıyorum zaman sadece ani kararlar vermeyi sevmem portfoyumdekı hısslerınde hepsını bır hıkayesı var o yuzden borsa yonunu yukarı döndüğünde hikayesi olanlar daha hızlı eski fiyatlarına gelecektir geçmişte çok tecrübe ettim bunu.
    virüs etkısını arttırdı.eğer önüne geçemezlerse tmpol değil brsa morsa kalmaz.yenı yasaklar gelebılır dendı ortalık karıstı.

4.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    virüs etkısını arttırdı.eğer önüne geçemezlerse tmpol değil brsa morsa kalmaz.yenı yasaklar gelebılır dendı ortalık karıstı.
    mart ayındakı gibi tepkı vermez borsa artık, ama dış siyaset daha etkılı olacak gibi borsa üzerinde

5. Tabanda ne kadar satış var ismail bey

6.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    mart ayındakı gibi tepkı vermez borsa artık, ama dış siyaset daha etkılı olacak gibi borsa üzerinde
    oda var.fransa sıkıntı .azerbeycan ermenıstan sıkıntı bır suru sıkıntı var bu düşüşün devamı gelmez inşallah.şok bır pazartesi.

7. en sonunda cezayıda aldılar..

8. ben varya harbı gerızekalıyım bastan berı soyluyorum burda tehlıkelı kagıt bılmem ne 11 gıtmezse 10 u salarsa düşer müşer burda laf anlatmaya calıısyorum ama kendım bıldıgım şeyi yapmıyorum.sınır sıstemımı bozdu lanet kağıt..

Sayfa 203/337 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •