Sayfa 203/964 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Laf attığın grubun ne olduğu kim olduğu belli. Senin gibi karabatak gibi forumlarda , web sayfası köşelerinde bir görünüp bir kaybolan insanların kafasını karıştırmaya çalışan kişiler değil. Yasal yollardan hakkını arayan ve bugüne kadar şirkette yanlış giden bir çok olayı önlemiş insanlar oluşturuyor bu grubu.

İstediğin gibi trade yapamadın diye hakkını arayan yatırımcılara saldırmaya başlama hemen.

2.  Alıntı Originally Posted by unut beni Yazıyı Oku
    Her şeyi kimin ne yaptığını bildiğini söyleyen frecek 5 yıldır kervan da sürünüyor madem bu kadar bilgili kanun bilen uzun yazan müritleri olan birisin her uçan kuştan haberin var ne ayaksın sen yazımı hemen üstüne alındın sen ve senin gibiler bu hissede hiç bitmedi bildiğiniz bir bok yok hani nerede çağrı mevzuat hakimi büyük bilge yıllarca buradan algı yaptınız sonra kalk volbora laf at önce git aynaya bak. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Bak hocam kimsin nesin bilmiyorum ancak. Bir prensip olarak kimseye al sat demem. Ikincisi yorumlarim genellikle belgeye dayanir. Herkes kendi kararini verir. Bak ne guzel madem sayin volbora inaniyorsun. Sayin volbor kot disi diyor hemen ptesi kendi kararinla satabilirsin.

Hocam yapma... Bak bir daha soyleyeyim biz 40 kisiyiz 40 imiz bir birimizi biliriz. Onun icin hadi kardesim. Bak onlarca kisi yazmis niye sana cvp veriyorum....

Biz mucadelemizi yapalim da ses baska yerlerden gelsin.

Ha bu arada frecell1998 in destege ihtiyaci yok be hocam. Benim adim da sanim da tlfnumda bellidir. Bak ozelden gonder seninle bir goruselim bakalim in misin cin misin??? Ya da dusundugum kisi misin???

Ugrasma kardesim zorlama sen isini yap yanlis adamla ugrasiyorsun....

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by Aydinlik Yazıyı Oku
    Sen mi türedin şimdi de birde... Hayırdır ekibe ayrılan bütçeyi artırmadılar farklı rumuzlar ile mi gelmeye başladınız.

Saldırı noktasına bak uzun yazıymış.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bak frecek müritlerin geliyor sizler her boku bilen temiz adamlarasınız aksini yazan küçük yatırımcı pis kaka patron adamı oldu hep bu hissede frecek bu senin müritler zamanın erdincmar ve diğerlerinin müridiydi 300 kişi arasında iyilere lafım yok ama yalakara ve senin gibilere var. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by unut beni Yazıyı Oku
    Bak frecek müritlerin geliyor sizler her boku bilen temiz adamlarasınız aksini yazan küçük yatırımcı pis kaka patron adamı oldu hep bu hissede frecek bu senin müritler zamanın erdincmar ve diğerlerinin müridiydi 300 kişi arasında iyilere lafım yok ama yalakara ve senin gibilere var. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Sen önce kendi yazdıklarına ve suçlamalarına bak. Önce insanları zan altında bırak sonra aradan sıyrıl... Kimsenin müridlik yaptığı yok, müride ihtiyacı da yok.

Öyle aradan gelip bir kaç yazı ile fesat yaymaya çalışırsınız ancak. Başka bildiğiniz ve icraatınız da yok.

5.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Bak hocam kimsin nesin bilmiyorum ancak. Bir prensip olarak kimseye al sat demen. Ikincisi yorumlarim genellikle belgeye dayanir. Herkes kendi kararini verir. Bak ne guzel madem sayin volbora inaniyorsun. Sayin volbor kot disi diyor hemen ptesi kendi kararinla satabilirsin.

Hocam yapma... Bak bir daha soyleyeyim biz 40 kisiyiz 40 imiz bir birimizi biliriz. Onun icin hadi kardesim. Bak onlarca kisi yazmis niye sana cvp veriyorum....

Biz mucadelemizi yapalim da ses baska yerlerden gelsin.

Ha bu arada frecell1998 in destege ihtiyaci yok be hocam. Benim adim da sanim da tlfnumda bellidir. Bak ozelden gonder seninle bir goruselim bakalim in misin cin misin??? Ya da dusundugum kisi misin???

Ugrasma kardesim zorlama sen isini yap yanlis adamla ugrasiyorsun....

Frecek senin düşündüğün adamın kim olduğunu yazacak cesaret in yok kalkmış bana inmisin cinmisin diyorsun. Ben cinim sen ve senin gibi adamlara çarpmak isteyen cin frecek şu yalak müritlerinin ipini az sık sen yazarken sesleri çıkmasın diğer 300 kişi içindeki inanmış adamlara lafım yok sen ve yalaklara. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

6. Peki kardesim sen beni taniyor musun??? Bak az once hakkimi helal etmiyorum diyordun. Ya simdi yaniliyorsan ya biz safiyane hakkimizin mucadelesini veriyorsak. Simdi bu kadar hakkini helal etmemeyi biliyorsunda iftira ne olur unut beni...

7.  Alıntı Originally Posted by unut beni Yazıyı Oku
    Frecek senin düşündüğün adamın kim olduğunu yazacak cesaret in yok kalkmış bana inmisin cinmisin diyorsun. Ben cinim sen ve senin gibi adamlara çarpmak isteyen cin frecek şu yalak müritlerinin ipini az sık sen yazarken sesleri çıkmasın diğer 300 kişi içindeki inanmış adamlara lafım yok sen ve yalaklara. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Dikkat et kardesim aman... Carparsin biliriz... Ama bir laf vardir dimyala prince giderken evdeki bulgurdan olma...

Hayirdir... Basaramayacaksiniz kardesim bak.
    Ben diyorumki benim adim sanim tlfnum belli tlfda konusalim cozelim olayi...

Bak demek ki delikanliymisim. Gonder numarani arayayim hem forumu mesgul etmeyelim hem de sohbetimizi orada edelim.

Hayirdir aslina donmeye basladin. Agzini bozmaya basladin sıkıstinmi hemen saldir. Tlf da goruselim. Ye mi yo ruz.... Hadi numarani bekliyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by unut beni Yazıyı Oku
    Halen utanmadan nifak sokma hakaret etme peşindesin. Zaten ilk yazın başladın mahkemeler ve dilekçeler ile hakkını arayan gruba saldırmaya , itibarsızlaştırmaya. Demekki gruptan rahatsızlığın var belli, artık kim bilir hangi amacına engel oluyor ise...

Arada 300 kişi içindeki inanmış insanlara lafım yok gibi yazılar ile de kendini temiz e çekmeye mı çalışıyorsun. Çok gördü bu forumlar senin gibileri. Bitmezsiniz ama sen ve senin gibiler.

Sayfa 203/964 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •