Sayfa 203/709 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. MAKTK - Makina Takım

Tahmin ettiğim gibi senaryo aynı yönetmen aynı oyuncular aynı sadece salon değişik aslında pekte değişik sayılmaz bunlar ülker gurubuna tecvz etmeye alışmışlar bir söz vardır ya hani"köpeksiz köy bulmuşlar değneksiz dolaşıyorlar" yapıcak bişey yok kendi tahtalarına sahip çıkamayanlar utansın !

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku

Yatırımfinans ve alan yatırım satmış marbaş almış görünüyor yersen bide araya yatırımın yancısı citi görüntüsü var yersen

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!

4. Sormak lazım acaba marbaş a bu mktkm tutkusu aniden mi hasıl oldu yoksa zaten yok öyle bişey mi diye
    Bir şarkı vardı hani ne kadınlar sevdim zaten yoktular

5.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Tahmin ettiğim gibi senaryo aynı yönetmen aynı oyuncular aynı sadece salon değişik aslında pekte değişik sayılmaz bunlar ülker gurubuna tecvz etmeye alışmışlar bir söz vardır ya hani"köpeksiz köy bulmuşlar değneksiz dolaşıyorlar" yapıcak bişey yok kendi tahtalarına sahip çıkamayanlar utansın !

Pusudayız üstad burdan mal kaptırmayız!!

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by YushR Yazıyı Oku
    Pusudayız üstad burdan mal kaptırmayız!!

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu gözde pastası kardeşim yanlış olmasın sadece aynı kurumların mktkm da yaptıkları şeyin aynını gözde de sahneliyorlar buna dikkat çekmek içşn paylaştım bizlik bi durum yok şimdilik

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!

7. Mar baş ve gedik alışlarına ilişkin senaryo nasıl devam edecek sancaktar sizce..

8.  Alıntı Originally Posted by Nuri Seksigüzel Yazıyı Oku
    Mar baş ve gedik alışlarına ilişkin senaryo nasıl devam edecek sancaktar sizce..
    Ben bu kurumları ciddiye almıyorım açıkcası çünki bunlarda hisseyi yukarı götürecek gerçek yatırımcı sayısı çok az,genelde vurkaçcı günlükcü ve açıkcıların bol olduğu kurumlar olarak görüyorum genelde yatırımfinansla birlikte harekey ediyorlar sanırım buralardan işlem yapan asıl büyük oyuncuds aynı kişi yada kişiler tabi küçüklerde var,sonuç olarak dikkayle takip edilmrliler şayet geçen sefer yaptıkları gibi bunlara A1 de katılır ellerindrki lotları çoğaltır en son sshneye birde citi çıkarsa bize doğru yabancı bir cisim yaklaşıyor demektirama tsbi bu benim kendi görüş ve doğrularımdır kimseyi bu konuda etkilemek istemem bana doğru gelen bsşkasına yanlış gelebilir saygı duyarım herkezin kendince bir görüşü tarzı tercihi vardır

Sayfa 203/709 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •