Onemli Gunler Banner
Sayfa 203/449 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 3592 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by KANYON Yazıyı Oku
    Rusya geriliminden kaynaklı fırsattan istifade biraz aşağı basım silkeleme yapım dedi; Ama bu sefer biraz mal kaptırınca, kendi aklınca buralarda patinaj yaptırmaya başladı ancak artık bu bilanço ile biraz zor buralarda aşağı bastığın her fiyata mal kaptırırsın spek bey...
    İ.t gün senin günün alta yaz alacağın kadar mali bugün , o yukardan verdiğin maldan fazlasını bugün geri alırsın , nede olsa grafik derdinde yok bugün direnç desdek , bilanço vs , kumarhane lerde kasa kaybedermi hiç gören varmı ? İMKB ve spk ruhuna elfatiha

haftayı 18.69 üzerinde kapaması güzel..Lcv 17.63 ve kırmızı 17.52 üzerinde kalması güçlü olduğu şeklinde yorumlanabilir.. günlükte 18.69 17.52 arası yaylanması sorun olmaz.. iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

yarın günlükte 19.40 üzerinde kalması ne kadar güçlü olduğunu gösterebilir.. günlükte Çanakkale 20.10 geçilirse ver elini ege...
    20.60tepeside önemli.. ama kısada burası dönüş için stop olarak kullanılabilir.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

herkes bu hafta sonu gelmesi muhtemel kar yağışından bahsediyor..

ben de 1-2 gün içinde cemtasta hortum bekliyorum..

5. Hiç borcu olmayan bir şirket olarak ve üstelik bilançonuzda geçmiş yıllardan duran 443 milyon tl dağıtılabilir kar ve bu yıl 400 milyon tl kar elde edilmiş iken siz yatırımcılara temettü yerine zekat dağıtmaya kalkarsanız hisse fiyatınız böyle çakılı kalır ve hisseye talep 0 (sıfır) olur, Allah bu para tamahkarı patronların gözünü doyursun ne diyelim....

Aralıktaki düşüşte dahi 55 lik pembe (18.10) altı 2 kapanış yapmadı... bu gün biraz daha pembeye boyandık.. ya o gidecek yada ben..

genelde yazarım burada da yineleyim.. uzun vade işlem yapanların mesajlarımı dikkate almamalarında yarar var..

7. Dünkü genel kurula katılan kimse oldu mu arkadaşlar?

8. Firma yatırımcı ilişkilerine Togg firması ile iş yapmak için bir girişim yapıp yapmadıklarını sordum.
    Togg un binek araba ürettiğini, cemtaş ın ise binek araba denge çubuğu üretecek bir hattının olmadığını,onun içinde su anda bir bağlantıları olmadığını söyledi.cemtas ticari araçlar için denge çubuğu vs. uretiyormuş

Temettü verimi artırmayı düşünmüyor musunuz hisseye rağbet artması için dedim, Cemtaş ı bilirsiniz temkinli dir nakit konusunda ,gibi şeyler dedi 🙂 yine de bu konuyu düşünmeleri temennimi sundum.

Sayfa 203/449 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •