Sayfa 203/1004 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Viop LV

mert abi

bizim kızları görmedi deeemi

2.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    mert abi

bizim kızları görmedi deeemi
    ooolum şimdi başka bi konudayım ..Finlandyalı macearmı da en iyi ikigözüm ve Başkara bilir ..

70 sene önce yaptığımı daha yeni öğreniyorsunuz ya ..ne diyim ..yazı duruyor haala orda ..culpable de bilir
    Hayat hoş gerisi boş

3. çıtakcimm ,benim yalıda elantirihler getti nedense ..ekran getti yauv ..viop kaç şindi
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    northernforever abey. zaten hiç ilgilenmedim diye yazdım. bugün forumda 69.000 diye bir paylaşım gördüğümde ise meraktan grafiğini açıp inceledim. benim bakış açımla bir ilerleyen diyagonal oluşmuş. şimdi bunun düzeltmesinin olması gerekli sert bir şekilde. yok devam ederse yükselişine bugüne kadar ilgilenmediğim gibi bundan sonrada ilgilenmem. yok yanlışlıkla gözden geçirdiğim grafik alma şartlarımı yerine getirirse yani 20.000-5.000 arasına gelirse accuk alırım bir kenara diye paylaşımda bulundum. yok elinde olan satsın veya turnayı gözünden vuracağız 10 küsür binlerden alırsak demek istemedim abeyim. 1.000 e de düşebilir. yorumumun amacı sadece paylaşım özel bir anlamı yok
    olursa diye grafı da ekleyeyim. harita doğru ise hedefi 200.000 usd olacak. gerçi ya turna gözünden vurulur o şartlarda. ya da coinler çöpe gider ve gelecek nesillere lale soğanı gibi bir hikaye bırakırız abey.

5.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Üstat nohut seni ne ne kadar çok sevip saydığımı bilirsin bunca senelik karşılıklı seviyeli dostluğumuza

Ve fakat ,en büyük hayranım da gelip ben onun Rakı sofrasına hayranım diyorsa ..iş değişir ..

Haa ,sonradan ..Gereksiz kıskançlık yapma senin yerin çok ayrı deyip de işi tatlıya bağlamak istese de ..ben kafaya koydum ..bitirecem seni

Mert ağabey twitter dünyası şeytani,hisse.net Rahmani.
    2 hesabım var, 1 inde Trump ın destekçi bademleri ile onlyfuns hatunları takip ediyorum.
    Diğeri stabil.
    Masalı fotoğrafım yok benim.

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    çıtakcimm ,benim yalıda elantirihler getti nedense ..ekran getti yauv ..viop kaç şindi
    evelisi havta ben ''sen daha batmadın mı ?'' deye demedimmi abi... niye sözümü tutmadın

taban olmasın deye, tahtayı kapatmışlar

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    ooolum şimdi başka bi konudayım ..Finlandyalı macearmı da en iyi ikigözüm ve Başkara bilir ..

70 sene önce yaptığımı daha yeni öğreniyorsunuz ya ..ne diyim ..yazı duruyor haala orda ..culpable de bilir
    o mesele değilde

1000 dene gönderinin arasından nası buluyon nalet gelsin, hackermısın

8.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku

Mert ağabey twitter dünyası şeytani,hisse.net Rahmani.
    2 hesabım var 1 inde Trump ın destekçi bademleri ile onlyfuns hatunları takip ediyorum.
    Diğeri stabil.
    Masalı fotoğrafım yok benim.
    Vayt ..demek ki en büyük hayranım beni kıskandırmak için yazdı bana ..

Bu hatun milletini anlamak için tüm servetimi veririm inan

Niye böyle gıcık yapıyorlar ya ..niyeeee

Bi de dün bana felsefi yazıyon ..yohh efem kadınlar anlaşılmak için değil sevmek için varlar ..anlamadığımı nasıl sevim yau
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 203/1004 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •