Sayfa 203/654 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. sabahtan beridir bu sert endeks düşüşüne anlam veremiyordum...jeton yeni düştü..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    londrada swamp faizleri %1200 oldu haberi verildi biraz önce bana...galiba tl yi satanlar ne yapıp edip satıklarını yerine koymak zorunda..bunun için de açıkları olanlar mecburiyetten hisse satıyorlar...dikkat ederseniz yabancıların ağırlıkta olduğu hisseler çok düşmüş bu gün...
    bizim durdo da ne kadar yabancı varki bizi böyle tepelediler....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bizim durdo da ne kadar yabancı varki bizi böyle tepelediler....
    bizimkiler yabancılar değildi yerlilerdi..yerliler de endeks bu kadar düşmüşken satalım ve aşağıdan alalım veya durdoyu verelim başka bir hisseyi alayım derdine düştüler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    seviyorum seni çırak
    bu akşam ciğer kebabı var
    kral denizci ile
    aldıgına sevindim

afiyetolsun

5.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    aldıgına sevindim

afiyetolsun
    Teşekkür ederim iyi niyetin için. Belaltı vurmadığın ve seviyeli yorumların için. Bin kere milyon kere teşekkür

6. bence durdonun uzun vadede gelecegi yere çok kısa sürede biraz şansızlık sonucu geldi
    belki biraz daha gelebilir
    yanlız kaztı kaçırdım bir fırsat olsa diyen
    birazda riski seven dostlara
    cesaretinden dolayı kutlat
    inşallah hep beraber 10 rakamlar nasip olur

7.  Alıntı Originally Posted by ÇIRAK Yazıyı Oku
    bence durdonun uzun vadede gelecegi yere çok kısa sürede biraz şansızlık sonucu geldi
    belki biraz daha gelebilir
    yanlız kaztı kaçırdım bir fırsat olsa diyen
    birazda riski seven dostlara
    cesaretinden dolayı kutlat
    inşallah hep beraber 10 rakamlar nasip olur
    Cift rakam olursa sn.cigerci bize kuzu ciger ismarlasin 1.5 porsiyon ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Doların 5.80 tekrar test etmek isteyecek ordan 6.80 bandına yönelmek isteyecek bir döziz kuru varken hala söyle böyle olcak diyenlere ve hala eski konuları yazanlara gülüyorum özellikle keko ya sen galiba can yakmaya gelmiş bir spek sin .can yakmak için yazıyorsun kötü varsayımla hareket etmek daima kazandırır kötü varsayım gerçek olur veya olmaz sanki borsa da kagıt kıtlıgı var.malesef ortam iyi degil .seçim sonrasıda sonuç ne olursa olsun en önemlisi ekonomi iyi gitmiyor buda dikkatli olmakta fayda var hepimiz için heyacana maceraya gerek yok.bu aralar tribünden seyrekmek en iyisi.yatırım tavsiyesi degildir bol kazançlar.

Sayfa 203/654 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •