Sayfa 204/795 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 6360 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by 07. Yazıyı Oku
    Stoklar almış başını gidiyor.Boruları satamayıp bize sakladılar heralde.Tuttuk ucunu 🤣
    Tut şunun ucunu döşeyelim abi
    https://youtu.be/87p-l32PR8s
    Erfoss a da böyle Bi reklam filmi çekelim. Reklamda da bizler ky oynasın

2. Çinko pazarı esas olarak toplam tüketimde'ki payı % 50 olan Çin Halk Cumhuriyetinin talebine bağımlıdır.Önemli bir bilgi.
    ABD ve ÇİN arasın'da süren ticaret savaşına baktığımız'da,birde bunun üzerine virüs salgını'nı eklediğimiz'de Çin'den gelen talebin daralmakta olduğu sonucuna varırsak Çinko fiyatlarında'ki düşüş'ü anlamış oluruz.
    Eğer bu şartlar düzelmez ise ( Kısa vadede pek düzeleceğe benzemiyor ) Çinko fiyatlarının düşük seviyeler'de seyredeceğini.
    İşlerin kötüye gitmesi durumun'da ise'ki ( Çinko grafiğin'de mevcut devasa OBO nun devreye girmesi demek olur.) fiyatlar çok daha aşağıları hedefleyecektir.

3. Çinko'da böyle bir düşüş bırakın satarken zarar etmeyi,çinko üretim tesisinin kapısına kilit vurmak anlamına gelir.
    Temennimiz ticaret savaşlarının sona ermesi ve virüs salgınının kontrol altına alınması,bunun etkilerinin düzelmesi bile 1 seneyi bulabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Çinko'dan zarar yazdı ise 2020 ilk çeyrek'te yine zarar yazacaktır.Çinko daha'da düştü.
    Genel yönetim gideri artmış yanlış okumadı isem 6.6 milyona yakın bir rakam.
    Çinko geçen yıl bilançoya +28
    bu yıl etkisi +13
    sizin belirttiğiniz yönetim ve pazarlama giderleri de bayağı bir artış kaydettmiş.

5. Genel manada F/K halen 7 civarında ve bu endekste en ucuz hisselerden, umarım iyi bir temettüyle yatırımcısını memnun eder,

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Borsa'da para kazanmak görüldüğü gibi kolay bir şey değildir.Bunun için çok okumak,araştırma yapmak yanın'da, teknik ve temel analiz değerler'ini bilmek'te çok önemlidir.
    Yatırım yapılan şirketin o an'ki faaliyet alanı'nın gelecek'te veya herhangi bir olumsuzluk'ta nelerle karşılaşacağını,ne gibi olumlu veya olumsuz etkilerinin olabileceğini az çok bilip, gereğini yapmak icap etmeli diye düşünüyorum.
    http://tdk.gov.tr/icerik/yazim-kurallari/kesme-isareti/

7. Topik'te bir Türkçe hocası eksikti oda gelmiş.Buyur hocam birşey'mi lazımdı.

8. Nerdesin simsarrrr tutttt boruyuuu yüzde 10 ndan fazla geçirmesinler iteleeee 🦉

Sayfa 204/795 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •